Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Little Red Fox 07 mar 2013, 20:15
wszystko zjedli :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Snejana 07 mar 2013, 20:16
pizze, kebaby, frytki no nie.... idę sobie kanapke zrobić :yeah:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez zmienny 07 mar 2013, 20:17
ja sobie zrobilem i posmarowalem majonezem, tak mnie brzuch boli, mozliwe, ze zemdleje. :hide:
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 07 mar 2013, 20:18
ach,dzienne żarłoki jak zwykle w formie... :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Little Red Fox 07 mar 2013, 20:19
mam jeszcze pierniczki :lol:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 07 mar 2013, 20:20
Calineczka1990, przypadłość 4 żołądków... :P ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez freya 07 mar 2013, 20:24
A ja zajadam pączusia i deserki czekoladowe. :smile:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Arhol 07 mar 2013, 20:28
Ja przed chwilą wchłonąłem milky ameo :mrgreen:
Moderator

przez Mateusz Żabka 07 mar 2013, 20:29
Dzisiaj miał miejsce mój pierwszy dzień pracy w aptece... Nie wcieliłem się w rolę farmaceuty, lecz gościa promującego produkty pewnej firmy, zajmującej się dystrybucją suplementów diety i pigułek dobrych na wszystko, od wrzodów na dupie po problemy z sercem. Nie pytajcie jaka to firma, nie będę jej tutaj reklamował. Po prostu zbiera mi się na gorzkie żale...

Polacy są smutnymi i marudnymi ludźmi, szczególnie Ci w aptekach. Dogadywałem się w handlu z niemcami i obywatelami Wielkiej Brytanii, więc mam pewne porównanie. Dzisiejszy dzień po prostu mnie dobił. Dostrzegłem cztery grupy potencjalnych "pacjentów" z kieszeni których muszę wyciągnąć szmal:

1. Pacjenci nieśmiertelni. Nic im nie dolega, z całą pewnością nie mają miażdżycy, ich 50-cio kilowa nadwaga, brak aktywności fizycznej oraz kompulsywne wpieprzanie słodyczy nie jest niczym niepokojącym. Przychodzą do apteki po lekarstwa na przeziębienie.

2. Pacjenci wierzący w jednego Boga - lekarza. Nie spróbują niczego naturalnego bez konsultacji ze specjalistą. Wyznają zasadę wyższości leków chemicznych. Chorują na miażdżycę, przyjmują chemiczne statyny, a mimo tego nadal nie zmienili diety i nie ruszyli dupy sprzed telewizora. Myślą, że zawał im już nie grozi.

3. Pacjenci wiedzący zawsze najlepiej - dyskusja z takimi nie jest nawet merytoryczna, może sprowadzać się do wielu rewelacji zasłyszanych nawet w Radiu Maryja (!).

4. Pacjenci biedni - nie wymagają komentarza. Jaki kraj, takie struktury społeczne.

Prawie wszyscy gdzieś się spieszą, węszą spisek, nienawidzą mnie. Czy ja naprawdę aż tak nieudolnie wciskam ludziom kit? :( Chyba potrzebuję duchowego wsparcia...
"Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu" - Antoni Kępiński

przez Snejana 07 mar 2013, 20:29
a ja nie mam nic słodkiego kurde no :evil: i sklep już zamknięty, idę cukier z cukierniczki wyjadać :twisted:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez zmienny 07 mar 2013, 20:31
Mateusz Zabka, skoro piszesz, ze wciskasz im kit, to znaczy, ze adekwatnie jestes przez nich traktowany.
zmienny

przez Mara_ 07 mar 2013, 20:45
Jutro dzień kobiet, więc liczę na pocieszne dary w postaci słodyczy :yeah:

przez Aranjani 07 mar 2013, 20:47
Mateusz Żabka, pracowałam na takich promocjach w czasie studiów... praca mimo wszystko ciężka i rzeczywiście można się spotkać z różnymi reakcjami ludzi. Ja momentami zaciskałam zęby i nie ukrywam, że robiłam to ze względu na na prawdę dobrą kase. Trzymaj się i się nie daj :) W każdej pracy zdarzaja się różni ludzi :) Myśl pozytywnie i się nie przejmuj :D
Aranjani

przez freya 07 mar 2013, 20:48
Mara_ napisał(a):Jutro dzień kobiet, więc liczę na pocieszne dary w postaci słodyczy :yeah:

Ja też! :mrgreen:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg