Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez resumo 08 cze 2010, 20:12
Nie głosuj na JKM - ponoć kłamie, jest szowinistą i szołmenem głoszącym utopijne wizje państwa.

No i te plotki mówiące o tym, że zionie ogniem oraz porywa dziewice... coś okropnego! Brzydzimy się - A FE!
resumo

przez Magdaa 08 cze 2010, 20:22
Ja będę głosować na JKM, chociaż niektóre jego wizje są z kosmosu, z kilkoma się nie zgadzam, myślę że chce za dużej wolności... Ale ma ładną muszkę i mówi co myśli, więc ma coś ze mną wspólnego ;)
Magdaa

przez resumo 08 cze 2010, 20:25
To lepiej przemyśl swoją decyzję jeszcze jeden raz żebyś później nie żałowała, że BMW możesz już tylko oglądać na zdjęciach w kuchni lub w drodze na targowisko po zakupy.

;)
resumo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 08 cze 2010, 20:27
:zonk: :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez savior 08 cze 2010, 20:30
Głosuje na Jarosława Kaczyńskiego...
savior

przez Magdaa 08 cze 2010, 20:34
resumo napisał(a):To lepiej przemyśl swoją decyzję jeszcze jeden raz żebyś później nie żałowała, że BMW możesz już tylko oglądać na zdjęciach w kuchni lub w drodze na targowisko po zakupy.

;)

Dlaczego tak myślisz? Nie wydaje mi się aby Mikke miał mi zabrać auto, chyba go stać na lepsze :mrgreen: ;)
Magdaa

przez VasqueS 08 cze 2010, 20:40
No właśnie.
On jest za karą śmierci, za posiadaniem broni i Ćpaniem.
To jest przekozak, bo chce naprawić ten kraj. Mówi to co mu leży na sercu, nie podlizuje się i jest sobą.
Wierzę, że nie zabierze nic nikomu. W razie czego zrobimy rewolucje, bo głosowanie na JARka czy innego, który chce się najeść wydaje się już bez sensu.
resumo, Chcesz żyć w kraju z zapaścią gospodarczą ?
Tusk do tego dąży, nie wiem jak JArek.
^^
Warto zmienić wszystko, pójść na całość. JKM jest liberalnym konserwatystą.
VasqueS

przez Magdaa 08 cze 2010, 20:48
VasqueS napisał(a):No właśnie.
On jest za karą śmierci, za posiadaniem broni i Ćpaniem.

I to mi się w nim właśnie nie podoba... Samowolka- będzie jak w Stanach. Wyjdziesz do spożywczego i możesz zarobić kulkę w łeb... Cholera, chyba jeszcze to przemyślę :? A skończy się pewnie tak, że na nikogo nie zagłosuję bo się nie zdecyduję.
Magdaa

przez resumo 08 cze 2010, 20:52
Ludzie, myślcie proszę! Pomijając moją prowokację widać, że nie rozumiecie w pełni przekazu jaki funduje Wam JKM w swoich wypowiedziach (wyłapujecie pojedyncze słowa kluczowe, które wyrwane z kontekstu mogą i często mają inny wydźwięk niż cała wypowiedź).
resumo

przez Magdaa 08 cze 2010, 21:00
resumo napisał(a):Ludzie, myślcie proszę! Pomijając moją prowokację widać, że nie rozumiecie w pełni przekazu jaki funduje Wam JKM w swoich wypowiedziach (wyłapujecie pojedyncze słowa kluczowe, które wyrwane z kontekstu mogą i często mają inny wydźwięk niż cała wypowiedź).

To nam wytłumacz jak jesteś taki cwaniak ;)
Magdaa

przez VasqueS 08 cze 2010, 21:09
Magdaa, Ja jestem za broniom, nie będzie samowolki.
Oczywiście kara śmierci to za dużo, ale żeby postraszyć a nigdy nie wydawać wyroku.
A narkotyki, są i tak Marycha już legalna u naszych południowych sąsiadów.
VasqueS

przez Tatka 08 cze 2010, 22:41
VasqueS jak czytam twoje wypowiedzi w tym temaci to naprawdę nie gniewaj się ale kurna to jest zabawne.
Piszesz, że on jest kozak i chce ratowac kraj. Wprowadzając giwery w biurku i prochy (bo i tak sa u naszych sasiadów) a kara śmierci tylko dla postrachu :) Ale jaja, fajny kraj....
Wtedy to już w ogóle z domu nie wyjdziesz :)

[Dodane po edycji:]

I jeszcze jedno Janusz Korwin Mike kiedyś miał hasła wódka w cenie chleba. No kozak z niego :) hehe

Zresztą prezydent pełni głównie role prezentacyjną a Mike nie bardzo się do tego nadaje....

przez linka 08 cze 2010, 22:56
Bomba JKM : absolutny zakaz aborcji, nawet w wypadku gwałtu i zakaz eutanazji ale kara śmierci + dostęp do broni+ powrót obowiązkowej służby wojskowej - zajebisty pomysł na ratowanie kraju.....a zapomniałam dodać, ze uważa homoseksualizm za zboczenie, chce zlikwidować demokrację i wprowadzić monarchię......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez soulfly89 08 cze 2010, 23:45
Ja nie wiem czemu w tej ankiecie jest aż tyle głosów na Korwina? Jak dla mnie to on jest jakimś dziwnym zjawiskiem jako osoba, taki śmieszny pyskaty oszołom, pomysły ma z kosmosu... źle się wypowiada o kobietach... Jak już wybierać z prawej strony to chyba Marek Jurek jest dużo sensowniejszym kandydatem. Zastanawiam się czy na niego właśnie nie głosować. Bo przeciwko wartościom chrześcijańskim nie mam nic, a jego pomysły podatkowe mi się podobają i w ogóle on się wydaje godny zaufania... Ale muszę jeszcze przejrzeć jego program...

Sortuj wg