Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez Gringo 10 kwi 2010, 15:11
Tylu ludzi, jestem w szoku. Nie mogę uwierzyć w to, że tylu ważnych ludzi, w tym głowa państwa mogło zginąć w takim głupim wypadku, w spisek nie wierzę, bo w tych okolicznościach Rosjanom ten wypadek jest bardzo nie na rękę.
Nie popierałem polityki pana Kaczyńskiego, ale przykro mi z powodu tych wydarzeń. Dziwnie się czuję w związku z tą sytuacją. Byli i nie ma ich, kiedy ginie ktoś nieznany nie czuje się tego aż tak bardzo, gdy ginie ktoś bliski, lub na wysokim stanowisku to uderza to dużo mocniej, wszystko jest takie ulotne.
Gringo

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 15:28
Żal mi ludzi dobrej woli którzy zgineli w tym tragicznym zdarzeniu.... do mnie zwykle z opóźnieniem dociera ogrom tragedii jakie sie wydarzaja,tak bedzie pewnie i tym razem..na poczatku jest szok tak silny ze wrecz to bagatelizuje ,to chyba taki mój kamuflaż który ma nie wiem dlaczego przykrywac moja wrazliwosc na krzywde ludzka... zawsze byłem wrazliwy,czasem wrecz nadwrazliwy , udaje gruboskórnego niewrazliwca ale w srodku sie gotuje z zalu i współczucia czasem piszac nie zawsze to co mysle

przez Ridllic 10 kwi 2010, 15:35
i znowu życie zatoczyło krąg ,taka kolej losu nie dociera do mnie to jeszcze przygnebiony jestem .
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 10 kwi 2010, 16:41
co prawda nie rozumiem po co, ale jutro część sklepów będzie pozamykana:

Informację o zamknięciu sklepów przekazała Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, zrzeszająca największe sieci handlowe.
Według jej zapowiedzi zamknięte będą sklepy należące do następujących sieci handlowych:

* Auchan,
* Carrefour,
* E.Leclerc,
* Biedronka (JMD Polska ),
* Kaufland,
* Lidl,
* Real, Makro Cash&Carry, Media Markt, Saturn (Metro Group),
* Pepco,
* Schiever,
* Selgros Cash&Carry,
* Tesco,
* Żabka Polska

edit:

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... niete.html

podejrzewam że wszędzie..
paradoksy

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 16:43
Ooo zajebi*cie. Niedziela jest jedynym dniem kiedy mogę jechać zrobić zakupy do marketu. To niech mi zamkną markety, a co, na pewno ten zabieg wróci komuś życie.

:time:
magdalenabmw

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 16:45
Ważne ze "Groszek " bedzie otwarty

przez shadow_no 10 kwi 2010, 16:48
Biedronka u nas jutro zamknięta cały dzień, a dziś zamykają wcześniej, o 18. Jak by ktoś planował zakupy na wieczór.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 16:50
Z tego co widzę jedyne czego nie zamykają to kurfa Castoramy :evil: Ja rozumiem żałoba żałobą ale mam pustą lodówkę a w tygodniu nie mam jak jezdzić po zakupy. I dziś też nie zdążę. To sobie mogę w Castoramie gwozdzi nakupić na kilogramy i wpieprzać cały weekend w ramach żałoby. Przepraszam za dość ostre słowa, ale dla mnie to lekka przesada. Jedyny plus tego że zamykają każdy możliwy sklep jest taki, że pracownicy się cieszą że będą mieć dzień wolny.
magdalenabmw

przez shadow_no 10 kwi 2010, 16:52
magdalenabmw, mam w zamrażalniku trochę bigosu, mogę Ci wysłać priorytetem. Aha. W weekendy poczta nie działa.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 16:53
Dzięki Shadow, za chęć pomocy i dobre serce dla biedaka ;)
magdalenabmw

przez paradoksy 10 kwi 2010, 16:53
magdalenabmw napisał(a):Z tego co widzę jedyne czego nie zamykają to kurfa Castoramy :evil: Ja rozumiem żałoba żałobą ale mam pustą lodówkę a w tygodniu nie mam jak jezdzić po zakupy. I dziś też nie zdążę. To sobie mogę w Castoramie gwozdzi nakupić na kilogramy i wpieprzać cały weekend w ramach żałoby. Przepraszam za dość ostre słowa, ale dla mnie to lekka przesada. Jedyny plus tego że zamykają każdy możliwy sklep jest taki, że pracownicy się cieszą że będą mieć dzień wolny.

no to idź teraz, bo skoro sklepy nawet zamykają, to wątpię żeby na Twojej uczelni odbywały się zajęcia.
paradoksy

przez ALEKS*OLO 10 kwi 2010, 16:58
...

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw, i reszta , ktora sie kłoci w tym momencie w tym temacie, jak mozecie? Magda ludzie zgineli a Ty myslisz o tym czy sklepy otwarte beda??
Hańba i brak szacunku ...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez soulfly89 10 kwi 2010, 16:59
A ja dzisiaj rano przed tv czułam się tak jakbym oglądała znowu jak samolot uderza w world trade center. Ten sam poziom niedowierzania. Ludzie umierają w taki przypadkowy i bezsensowny sposób. I jeszcze w dodatku dzień jest taki spokojny, cichy i słoneczny.

Myślę, że teraz dla pozostałych polityków będzie czas wielkiej próby, bo po czymś takim nie można tak po prostu wrócić do dawnych afer i rywalizacji. Może ich śmierć nie pójdzie na marne i naprawdę uda się coś zmienić na lepsze w tym kraju.

przez linka 10 kwi 2010, 17:00
Bez obrazy...ale nie co dzień ginie prezydent i część rządu :roll: i twój komentarz na temat lodówki jest co najmniej dziwny - i tak dziś nie poszłaś na zajęcia trzeba było zebrać się do sklepu. Wyobraź sobie, że może cześć ludzi pracujących w tych sklepach to ludzie wierzący - i chcieliby iść do kościoła się pomodlić, spędzić jutrzejszy dzień w zadumie ...albo co........
Poza tym, zaraz wyjdzie na to, ze tak strasznie przezywam i chcę tej żałoby - nie ale sytuacja jest niecodzienna i jeden dzień z zamkniętym sklepem.....no wybacz.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg