Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez helloafrica 15 sie 2016, 17:23
Kumpel miał kiedyś psa chorego, śmiertelnie chory, dziadek kazał mu (kumplowi) utopić tego psa w rzece. Poszedłem z kumplem nad rzekę, pies szedł z nami, merdał ogonem, nie wiedział, że za chwilę kolega wsadzi go do worka i wrzuci do rzeki. Jednak pies wyzwolił się z tego worka i podpłynął do brzegu, do swojego pana tego samego który wrzucił go do tej rzeki, merdając ogonem. Łzy mi lecą jak se to przypomnę, w końcu go utopił ale nie dobrze mi się robi jak sobie o tym pomyślę. Byliśmy dziećmi, kumpel to zrobił, ja bym nie mógł. Można było go do weterynarza dać i środek "nasenny". Żałuję, że pozwoliłem kumplowi to zrobić. Po tylu latach jeszcze pamiętam jak ten pies wyzwolił się z worka (pierwszym razem) i podpłynął do "swego pana". Byliśmy dziećmi ale to mi utkwiło w pamięci. Autentyczna historia. Do tej pory mam tego psa przed oczami.
helloafrica

przez helloafrica 15 sie 2016, 17:34
elo napisał(a):
helloafrica napisał(a):Miłość psa do ciebie jest bezwarunkowa

milosci kota nie kupisz - trzeba sobie na nia zasluzyc
a pies? wejdzie ci w dupe za kawalek kielbasy

Jak to nie kupię, same przychodzą, tyle że jak klapsa dam za to że mi pazury wbija to na miesiąc się obrazi. Ale przychodzi w końcu i czuję się z nim (z kotem)jak z psychopatą, zero emocji wzajemnie dzielonych. Z psem to co innego. Masz wrażenie,że wszystko co przeżywasz jest uczuciowo rozumiane przez psa a przynajmniej częściowo.
helloafrica

przez elo 15 sie 2016, 17:58
helloafrica napisał(a):
elo napisał(a):
helloafrica napisał(a):Miłość psa do ciebie jest bezwarunkowa

milosci kota nie kupisz - trzeba sobie na nia zasluzyc
a pies? wejdzie ci w dupe za kawalek kielbasy

Jak to nie kupię, same przychodzą, tyle że jak klapsa dam za to że mi pazury wbija to na miesiąc się obrazi. Ale przychodzi w końcu i czuję się z nim (z kotem)jak z psychopatą, zero emocji wzajemnie dzielonych. Z psem to co innego. Masz wrażenie,że wszystko co przeżywasz jest uczuciowo rozumiane przez psa a przynajmniej częściowo.

bijesz kota i jeszcze dziwisz sie ze ma wyjebane w ciebie? no coz to tylko swiadczy o tobie i to nie najlepiej
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 15 sie 2016, 18:03
w sumie juz rozumiem czemu wolisz psy - psa mozesz katowac do woli a on i tak ''bedzie cie kochal''

z kotem by to nie przeszlo bo w koncu na milosc kota trzeba sobie zasluzyc
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez helloafrica 15 sie 2016, 18:09
No klapsa musi dostać inaczej nie zrozumie, a tak to wie, że tak nie wolno i wtedy przestaje, a co mam mu wytlumaczyć?
helloafrica

przez Reynevan 16 sie 2016, 11:30
helloafrica, wracaj do swojej lepianki z guano. Mam podejrzenia, że nie należysz do gatunku Homo Sapiens Sapiens.
Reynevan

przez agusiaww 16 sie 2016, 11:46
helloafrica napisał(a):agusiaww, jak będziesz topić się w przeręblu pies cię wyciągnie, kot nawet nie spojrzy na ciebie, przewrócisz się na ulicy pies będzie szczekał chcąc pomóc jednocześnie alarmując wszystkich, kot ucieknie.

Widzisz moj kot kiedys pogonił wilczura ktory sie na mnie rzucił wiec uratował -a jak chcesz sprawdzic czy pies cie wyciagnie z przerebla to idz i sprawdz :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Michellea 16 sie 2016, 12:27
Jak kot Cię pokocha, to może nawet za Tobą chodzić jak pies, nie odstępować na krok, już nie mówiąc o tym, że istnieją "psie" rasy, jak ktoś potrzebuje mieć mniej kociego kota.

przez Nihil 16 sie 2016, 12:30
agusiaww napisał(a):Widzisz moj kot kiedys pogonił wilczura ktory sie na mnie rzucił wiec uratował

Też kiedyś myślałem, coby tego tygrysa oswoić ... :D
robaki-biedaki xD

przez Motocyklista 16 sie 2016, 12:35
Tak się zastanawiam co może oznaczać u kota "masowanie", "ugniatanie" pościeli, kocy, poduszek itp. Często obok mnie tak robi. Ciekawie to wygląda, jakby przednimi łapkami pedałował :D. Google twierdzi, że niby kot pokazuje tak swoją uległość bądź zaznacza teren. Wiele tłumaczeń tego. Może we wszystkim jest trochę prawdy
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 12:37 przez Motocyklista, łącznie edytowano 1 raz

przez agusiaww 16 sie 2016, 12:37
helloafrica, zwierząt sie nie bije, poniewaz zwierzaki mają umysły na poziomie 3 latka. Nie wyobrazam sobie uderzyc dziecka, tak samo bezbronnego zwierzaka. Moj kot potrafi do tej pory a juz ma troche lat zbudzic mnie w nocy kilka razy, czy np. zwymiotowac włosy na dywan i trudno daje jesc i sprzatam. Jak ktos bierze zwierzaka to sie podejmuje odpowiedzialnego traktowania a bicie to wyklucza.

przez agusiaww 16 sie 2016, 12:38
Nihil napisał(a):
agusiaww napisał(a):Widzisz moj kot kiedys pogonił wilczura ktory sie na mnie rzucił wiec uratował

Też kiedyś myślałem, coby tego tygrysa oswoić ... :D
u psow jest słaby punkt-nos, wystarczy ze kot dziabnie pazurami :mrgreen:

przez helloafrica 18 sie 2016, 12:40
Dobra, dobra, żartowałem (wy się nic na żarach nie znacie ;) ) Nie bije kota, psa ani konia. Jednak chodzi mi o to że kot nie potrafi zrozumieć, że wbijanie pazurów człowiekowi sprawia mu ból, nie widzi związku przyczynowo-skutkowego. Pies natomiast bawiąc się jest delikatny, nawet w zabawie potrafi ugryźć człowieka ale kontroluje to, robi to delikatnie.

Były robione badania, przywiązano smakołyki do sznurków ale tylko do niektórych, kot pociągał za sznurki na oślep, nie rozumiejąc który sznurek trzeba pociągnąć, pies natomiast wybierał ten na którym był smakołyk. No ale inteligencja nie jest warunkiem koniecznym do kochania pupila, ja jednak wybieram psy ze względu na ich społeczne i empatyczne uzdolnienia.
helloafrica

przez NN4V 19 sie 2016, 07:02
helloafrica napisał(a):Dobra, dobra, żartowałem (wy się nic na żarach nie znacie ;) ) Nie bije kota, psa ani konia....

....tylko pianę biję.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg