Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

przez lakuda 15 sty 2011, 21:07
Bura, super psiak !

coma, tylko z ciekawości pytałam.. nie miałam nigdy do czynienia z chomikiem ale rozmawiając z ludźmi którzy mają, to zazwyczaj słyszałam, że strasznie gryzą, uciekają i nie są kontaktowe za bardzo..
a Twój?
lakuda

przez coma 15 sty 2011, 21:10
lakuda, nie gryzą, trochę uciekają - jak to zwierzątka, i są w miarę kontaktowe...przynajmniej mój taki jest.. Mój lata jak nakręcona myszka-zabawka. :D Gryzł trochę na początku, ale teraz już się oswoił i nie ma z tym najmniejszego problemu.
Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 21:12 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma

przez lakuda 15 sty 2011, 21:11
aha , to wstaw w wlnej chwili jeszcze kilka zdjęć, bo słabo go widać :)
obejrzę zwerzaka :)
lakuda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 15 sty 2011, 21:21
Chomiki gryza? Raczej szczury gryza - przynajmniej dosc spokojny i mily szczur mojej kuzynki, obeznany i zaprzyjazniony (jesli mozna tak powiedziec) z domowym krolikiem, ktoregos dnia, zupelnie bez przyczyny rzucil sie na niego i wrecz zmasakrowal... Krolik niestety byl nie do uratowania i pare dni pozniej skonczyl za, jak to sie mowi "teczowym mostem" :( Watpie zeby tlusciutki, mniej obrotny i zwawy chomik zrobil cos podobnego...

Lubie szczurki, nawet mialam jednego kiedys, ale teraz jakos tak troche sceptycznie do nich podchodze przez ta sytuacje, mimo,ze z wygladu sa bezsprzecznie urocze :) Wole chyba chomiki, ale ogolnie z mniejszych zwierzatek najbardziej lubie wlasnie kroliczki miniaturowe. Sama mam wlasnie krolika i psa :) Wrzuce kiedys fotki, ale nie teraz bo zaraz spadam.

przez paradoksy 15 sty 2011, 22:05
yyy na początku zazwyczaj każdy gryzoń jest nieufny, nie zna właściciela, nie wie na co się może nastawić, więc gryzie... miałam chomiki... żadnej zabawy z nimi, za bardzo bystre nie są, taki pupilek do pooglądania jak biega w kółeczku...
szczur zaś jest o wiele bardziej inteligentny, można się z nim normalnie bawić, rozpoznaje właściciela, jeśli Cię lubi to nawet liże, ale gryźć -oswojony szczur w normalnych warunkach nie gryzie swojego właściciela...

a ja zrobilam moim cudeńkom totalne przemeblowania. kapturki mają domek i werandę, bo klatka jest dosyć mała, wyjęłam im piętro całkowicie, ale im to pasuje; a braciszki mają prawdziwy tor przeszkód... wyjęłam jedno piętro, dałam mniejsze pochyle, do tego mają masę hamaczków, które im się podobają... z butelki po pepsi zrobiłam mały śpiworek :lol: obcięłam końcówki, owinęłam butelkę starym szlafrokiem, w środku zrobiłam wyściółką... Wacuś jest wniebowzięty, śpi tam teraz, Cipciok zaś woli hamaczki :mrgreen:
paradoksy

przez LitrMaślanki 15 sty 2011, 22:14
paradoksy, łooł... wstawiaj fotki !!! :D( to ja, lakuda)
LitrMaślanki

przez paradoksy 15 sty 2011, 22:40
naładuje baterie do aparatu i wstawię :)
paradoksy

przez Vi. 15 sty 2011, 22:47
Moja Claire ugryzła moją mamę, ale jak ta myła półĸę na której leży klatka środkami chemicznymi.
Tak to nigdy mnie nie gryzie, z wyjątkiem przyjaznego podgryzania ust :)
Vi.

przez lakuda 16 sty 2011, 01:10
Vi., :)
lakuda

przez dogomaniaczka 16 sty 2011, 01:20
paradoksy, mówiłam że chamaczki się spodobają :mrgreen:
dogomaniaczka

przez *Monika* 16 sty 2011, 13:28
Basiu?, Gdzie te fotki? :?: :D
Obrazek
Główny Moderator

przez lakuda 16 sty 2011, 13:32
Monika1974, Basia zapewne odsypia nocne porządki :) dajmy Jej trochę czasu :smile:
lakuda

przez Vi. 16 sty 2011, 19:28
Bura, mam jedną.
Vi.

przez dogomaniaczka 16 sty 2011, 19:32
Monika1974 napisał(a):Basiu?, Gdzie te fotki? :?: :D

no właśnie,gdzie? :evil:
dogomaniaczka

Sortuj wg