Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez hobbyturysta 27 mar 2015, 01:12
meSSi juz byl wiekszym lobuzem niz ten mamisynek mazgaj i mamlas ! 3xM !!! to jego nowa ksywa 3XM :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez buka 27 mar 2015, 01:15
łobuz i hultaj motyla noga :D

lecz pani Monika da klapsa w dupe i się skończy brojenie

przez Reiben 27 mar 2015, 01:37
od kar cielesnych mam hobbiego
Heszke w meszke, him, heszke w meszke, him
Ryszki szyszki, szyszki, to Król Albanii!
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 27 mar 2015, 03:35
Reiben napisał(a):Bezczelna to jest Twoja postawa bezmyślnego zomowca i zagrywki w postaci wrzucania do zamknięte kosza wątku ze swoim ostatnim postem z czapy, moje wg Ciebie bezczelne posty to w 99% posty do osób, które mają wystarczająco dystansu do siebie i inteligencji żeby zrozumieli i jak chcesz za nich decydować to przejawiasz też brak szacunku do nich, to są fakty, w dodatku post zwrotny do mnie jest najczęściej równie bezczelny wg Twojej skali i jedynym logicznym rozw. jest prośba o złagodzenie języka a nie wchodzenie w nie swoje sprawy, i weź już zastosuj ten regulamin forum skoro masz podstawy, dobrze wiem, że ogromnie wyolbrzymiłaś liczbę 'moich ofiar', a nie miej sobie obowiązków żadnych jako moderator względem zwykłych userów, powodzenia z takim podejściem.

Niestety, ale nieomylny nie jesteś, nie będę tłumaczyła się kto z moderacji wrzucił posty do kosza to raz, a dwa... zapomniałeś najwyraźniej o specyfice tego forum. Wielokrotnie zostałeś poproszony o kulturę słowa, która obowiązuje na Forum wszystkich bez wyjątku.
Ostatni raz napiszę... reaguję na posty Osób, które poczuły się dotknięte Twoimi odzywkami i epitetami kierowanymi w Ich stronę. Jedyną Osobą, która cokolwiek wyolbrzymia... jesteś Ty. Nie potrafisz dostosować się do próśb snując domysły na temat liczby Twoich ofiar.
Moje podejście od Twojego dzieli przepaść. Jeśli się Tobie wydaje, ze będziesz Tu traktowany na specjalnych warunkach, to jesteś w błędzie.
Proszę... skończ z dziecinnym przekonaniem, że musisz mieć ostatnie zdanie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Masturbow 27 mar 2015, 06:37
*Monika* napisał(a):snując domysły na temat liczby Twoich ofiar.

:D
z całym szacunkiem...ofiar, ale chyba losu, którym nie wykształciło się choćby szczątkowe poczucie humoru. i jednak trąci lekkim brakiem obiektywizmu, bo naprawdę nie potrzeba (?) uber sprawności intelektualnej, żeby rozróżnić niewinne żarty od hejtingu i agresji praktykowanej przez frustratów na tym forum, do której to grupy Reiben się nie zalicza

ranga męczennika forum dla reibena choć i tak skończył się na kilemol
Masturbow

przez Reiben 27 mar 2015, 09:36
A może nie skończę dopóki będziesz brnąć w swoje oszczerstwa, ot taki marudny się ostatnio zrobiłem, a od zawsze miłuję sobie obiektywizm i umiejętność elementarnego czytania ze zrozumieniem.
O jakim specjalnym traktowaniu piszesz, chyba specjalne Twoje przyczepienie się do mnie, nie zarzucaj mi braku samokrytyki czy nie poddawanie się władzom forum bo zdarzyło mi się to tylko jednorazowo (ale nawet wtedy mimo, że mogłem sobie darować to nie obraziłem osoby a odnosiłem się do dolegliwości, z którą zresztą sam się zmagam). Ostatecznie nie mam najmniejszego problemu z posypaniem głowy popiołem, mam go jedynie z realizacją Twojej osobistej małej zemsty, nie pozwolę Ci na wypisywanie takich kłamstw, że kogoś personalnie obrażam na forum, mógłbym teraz napisać, że to Ty nie jesteś nieomylna a koniecznie chcesz stanowić jednoosobowy sąd. Gdzie masz te konkretne osoby obrażone przez chama Reibena, nie widzę ich tu, a tak...to zapewne ZupaPomidorowa, za którą zabrałaś głos- przeproszę ją na pw bo na pewno przecież nie skłamałaś w jej sprawie i hmm...Pani A.,cóż, tu komentarz zbędny.
Ja niby wyolbrzymiam? Masz jeszcze więcej takich taktyk odwracania kota ogonem? Wcale nie chcę mieć ostatniego zdania ale nic na to nie poradzę, więc teraz powtórz swoje brednie żeby było tak jak trzeba, tylko postaraj się nie dokładać już kolejnych.

-- 27 mar 2015, 10:11 --

*Monika* napisał(a):reaguję na posty Osób

kurczę blade, wszechświaty równoległe faktycznie istnieją
Reiben

przez blah! 27 mar 2015, 10:14
Masturbow napisał(a):z całym szacunkiem...ofiar, ale chyba losu, którym nie wykształciło się choćby szczątkowe poczucie humoru. i jednak trąci lekkim brakiem obiektywizmu, bo naprawdę nie potrzeba (?) uber sprawności intelektualnej, żeby rozróżnić niewinne żarty od hejtingu i agresji praktykowanej przez frustratów na tym forum, do której to grupy Reiben się nie zalicza

No ale tacy są i nic na to nie poradzisz a skoro jest osoba, która może nie zrozumieć żartu i poczuć sie urażona to po co rzucać głupimi tekstami? I teraz pytam serio - po co głupio żartować z kogoś?
Nie chcę bronić Moderacji ani *Moniki*, bo też uważam, że czasem brak im obiektywizmu co zresztą raz napisałam ale weźcie też pod uwagę, że funkcja Moderatora jest dosyć niewdzięczna i jesli User zgłasza alert bo ta osoba poczuła się urażona to (nawet mając samemu dystans do tej sytuacji) chcąc nie chcąc trzeba zareagować. Więc nie patrzcie tak wąskotorowo i postawcie się też w sytuacji Moderatora zamiast tylko osądzać. Reiben, a Ty może nabierz trochę dystansu bo niby się nie "spinasz" ale dyskusja ciągle wrze ;).
blah!

przez Reiben 27 mar 2015, 10:23
blah!, dystans do siebie a kłamstwo/brak obiektywności/nieumiejętność zidentyfikowania osobistej obrazy to zupełnie różne rzeczy, dystansem mógłbym obdzielić tu sporą rzeszę osób
Reiben

przez blah! 27 mar 2015, 10:29
Reiben, miałam na mysli dystans do forum i tej sytuacji ;). No chyba, że bardzo zależy Ci na opinii innych użytkowników to rozumiem ;).
blah!

przez Reiben 27 mar 2015, 11:36
inni użytkownicy mają własne rozumy i opinie a forum to nie folwark jednej osoby i tych KILKU z kompletnym brakiem dystansu do siebie, chorobliwie przewrażliwionych, zaburzenia zaburzeniami a forum to forum, czasem nie chce mi się tańczyć jak ktoś próbuje mi zagrać taką gównianą melodię, za głupie żarty pokrzywdzonych przepraszam
Reiben

przez blah! 27 mar 2015, 11:44
Reiben, ale po co się spinać. Tak było, jest i będzie i doskonale o tym wiesz więc po co niepotrzebnie dyskutować skoro i tak do niczego to nie prowadzi ;).
blah!

przez Marcin2013 27 mar 2015, 11:45
Hobiego wychlostac i dac mu bana

przez Śmiercionauta 27 mar 2015, 12:28
Reiben, akurat to ja wywaliłem dwa posty z tematu zupypomidorowej. Zapominasz, że moderacja ma za zadanie reagować na zgłoszenia osób, które poczuły się dotknięte słowami kierowanymi do ich.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Reiben 27 mar 2015, 12:51
i bezmyślne przyjmowanie ich wszystkich, w przypadku Moniki trzeba dodać.
http://new1.fjcdn.com/thumbnails/commen ... 611bbc.gif
Reiben

Sortuj wg