Jakim żywiołem jesteś?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Jakim żywiołem jesteś?

przez Saraid 21 sty 2015, 11:05
Twoim żywiołem jest WODA Nie jesteś prostą osobą, masz kilka „płaszczyzn”. Wolisz spokój i bezkonfliktowość, ale potrafisz się bronić, gdy ktoś Cię skrzywdzi. Jesteś niezwykle emocjonalny, masz dobrą intuicję. Musisz pamiętać, że pomimo silnej empatii, nie możesz szybko oceniać ludzi. Unikanie problemów może wplatać Cię w niezłe tarapaty. Jesteś postrzegany jako pełen miłości i energii. :bezradny:
Saraid

Jakim żywiołem jesteś?

przez madlen92 21 sty 2015, 11:12
mnie też wyszła woda, cóż... żyć trzeba dalej ;)
madlen92

Jakim żywiołem jesteś?

przez PannaNatalia 21 sty 2015, 13:07
PRÓŻNIA Twoim żywiołem jest
ZIEMIA
Sprawiasz wrażenie wyczerpanego człowieka. To, że świat jest niesprawiedliwy to nie Twoja wina. Musisz bardziej uwierzyć w siebie. Masz ogromną wartość! Musisz być tego świadomy. To nie jest śmieszne. Musisz wyjść z tej pustki. Musisz! Znajdź swój cel i dąż do niego!

Całkiem ciekawe
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakim żywiołem jesteś?

przez Pieprz 21 sty 2015, 17:19
white Lily napisał(a):Twoim żywiołem jest WODA Nie jesteś prostą osobą, masz kilka „płaszczyzn”. Wolisz spokój i bezkonfliktowość, ale potrafisz się bronić, gdy ktoś Cię skrzywdzi. Jesteś niezwykle emocjonalny, masz dobrą intuicję. Musisz pamiętać, że pomimo silnej empatii, nie możesz szybko oceniać ludzi. Unikanie problemów może wplatać Cię w niezłe tarapaty. Jesteś postrzegany jako pełen miłości i energii. :bezradny:

To do mnie pasuje prawie idealnie 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Jakim żywiołem jesteś?

przez Candy14 21 sty 2015, 22:21
Twoim żywiołem jest OGIEŃ Jesteś pasjonatem, silną i odważną osobą. Twoja determinacja i wiara w siebie nie pozwoli nikomu wpłynąć na Twoje życie. Jesteś niezależny i reagujesz zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Czasami jesteś nieco zuchwały. Jesteś lojalny wobec tych, których szanujesz.

To sie zgadza
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Jakim żywiołem jesteś?

przez na_leśnik 21 sty 2015, 22:29
Twoim żywiołem jest OGIEŃ Jesteś pasjonatem, silną i odważną osobą. Twoja determinacja i wiara w siebie nie pozwoli nikomu wpłynąć na Twoje życie. Jesteś niezależny i reagujesz zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Czasami jesteś nieco zuchwały. Jesteś lojalny wobec tych, których szanujesz.

:smile:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Jakim żywiołem jesteś?

przez Muzykoholiczka 21 sty 2015, 23:07
Twoim żywiołem jest ZIEMIA
Ludzie tego żywiołu są pracowici i poukładania. Zawsze wiedzą, co trzeba zrobić. Wiesz, że aby być szczęśliwym trzeba na to zapracować. Masz ogromne serce i jesteś wyrozumiały. Czasami możesz być zbyt wymagający i musisz wiedzieć kiedy odpuścić. Jeśli ciągle przesz do przodu nie patrząc na nic możesz zrazić do siebie innych.
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

Jakim żywiołem jesteś?

przez Kosmaty 21 sty 2015, 23:11

Czytaj dalej na: http://www.popularnie.pl/jakim-zywiolem-jestes/#

Niech sie pali, niech sie pali ;P

Jakim żywiołem jesteś?

przez muszysko 22 sty 2015, 09:48
OGIEŃ :D

Jakim żywiołem jesteś?

przez Kamil92 02 lut 2015, 17:51

Zgadza się, z tym że czasem brakuje mi tej siły, odwagi i wiary z pewnych powodów 8)

Jakim żywiołem jesteś?

przez Midori 02 lut 2015, 18:02
Ogień. Wcale tym nie jestem zdziwiona. :twisted:
Midori

Jakim żywiołem jesteś?

przez Arhol 02 lut 2015, 18:10
Twoim żywiołem jest ZIEMIA Sprawiasz wrażenie wyczerpanego człowieka. To, że świat jest niesprawiedliwy to nie Twoja wina. Musisz bardziej uwierzyć w siebie. Masz ogromną wartość! Musisz być tego świadomy. To nie jest śmieszne. Musisz wyjść z tej pustki. Musisz! Znajdź swój cel i dąż do niego!

Obrazek
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Jakim żywiołem jesteś?

przez Enii 15 lut 2015, 14:30
Ogień :lol:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Jakim żywiołem jesteś?

przez monooso 26 lut 2015, 13:27
Oto mi wyszło:

Twoim żywiołem jest POWIETRZE. Jesteś kapryśny i wymagający. Pomimo swojego „szalonego” umysłu jesteś stabilny, wszechstronny. Mógłbyś być nieco mniej leniwy. I przydałoby się abyś skupił się w końcu na w swoim życiu, zamiast ciągłego pomagania innym. Jesteś zabawny, masz silną wolę i mimo swojej dziecinnej postawy jesteś mądry.
monooso

Sortuj wg