Zniszcz życzenie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Zniszcz życzenie

przez Artemizja 16 lis 2014, 14:29
Nową ustawą odnośnie reklam świątecznych zostają one obowiązkowo wprowadzone już od września. Niestety, w wyniku ataku gremlinów wszystkie formy reklam zostały zniszczone, w związku z czym nowo powołane ministerstwo do spraw kryzysu świątecznego zarządziło odwołanie świąt.

Chcę mieć swoje autko.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zniszcz życzenie

przez wiejskifilozof 16 lis 2014, 19:10
Masz wypadek i do końca życia jesz przez słomkę i masz cewnik w pęcherzu :mrgreen:
Chciałbym zobaczyć na żywo kangura rudego.

Zniszcz życzenie

przez buka 16 lis 2014, 19:21
Okazuje się że w rzeczywistości kangur rudy to stary obleśny dziad który uwięził cię w piwnicy i co wieczór przychodzi w damskich ciuszkach,siada na kolankach i każe sobie czytać program TV

chciałbym nieżyć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zniszcz życzenie

przez kupmitrumne 16 lis 2014, 19:33
Lekarz oznajmia u ciebie zgon o 5:00 , zawozi twoje nędzne ciało do chłodni , nagle budzisz się w niej i zostajesz zamknięty na najbliższe 24 h , krzyki nie pomagają , nikt cię nie słyszy.

Chce się zakochac .

Zniszcz życzenie

przez lucy1979 16 lis 2014, 19:36
Przestajesz życ, ale tylko na jakiś czas, bo to w rzeczywistości śpiączka. Budzisz się w zamkniętej trumnie, pod ziemią.
Chcę być zdrowa psychicznie.

UU kupmitrumne mnie ubiegła.
Zakochujesz się, ale Twój wybranek to żonaty i dzieciaty (pięcioro dzieci) satyr.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Zniszcz życzenie

przez durak86lol 17 lis 2014, 03:25
Budzisz się i zdajesz sprawę, że jesteś zdrowa i szczęśliwa, nie pamiętasz kiedy ogarnęła cię taka cudowna euforia, chce Ci się krzyczeć z radości nieposkromioną chęcią życia!! Wstajesz z łóżka, żeby oznajmić to całemu światu, jak jest cudownie :))) Nagle chłód przeszywa ci kark, mgła przesłania ci wzrok, czujesz tępy ból w czaszce, a gdy odzyskujesz świadomość, jesteś zamknięta w pokoju bez drzwi, związana, obserwowana.

Chcę, żeby moja ex do mnie wróciła.
Whatever you are, be a good one.

If you can`t make it good, at least make it look good.

Zniszcz życzenie

przez lojantka 17 lis 2014, 07:26
Twoja ex składa Ci na fejsie życzenia urodzinowe, co bierzesz za dobrą monetę, wysyłasz jej zaczepkę, umawiacie się na randkę. Chce powrotu, chodzicie za rękę po parku, pjerdolicie się w koszu na brudną bieliznę, jest lepiej niż kiedykolwiek. Po pół roku okazuje się, że chciała tylko zemsty, w końcu udaje jej się zarazić Cię lambliozą i zwiewa, a Ty zostajesz z sercem w kawałkach

Chcę dziś zasnąć
lojantka

Zniszcz życzenie

przez Psychoanalepsja_SS 17 lis 2014, 10:00
*Dzwonek do drzwi*
Zerkasz przez Judasza, a tam Łazarz - uliczny obdartus z brodą, której sam prorok Mahomet by się nie powstydził. Piękne oczy ma, takie niebiesiutkie, nie widać styrania przez życie, wąskie źreniczki natomiast. Kiedy je widzisz, w Twoim serduszku bucha ogień współczucia i lekkiego zauroczenia nieznanym jegomościem, jest to uczucie mimowolne. Wpuszczasz go na zupę, bodajże pomidorówkę. Rozmawiacie o życiu, o problemach, okazuje się że kloszard jest heroinistą. Po obiadku i konwersacyjce, Łazarz się żegna i wychodzi.
-Wieczór-
Chcesz zasnąć, bierzesz klona. Idziesz jeszcze boso do kuchni zjeść banana, jabłko, bułkę, szynkę, cokolwiek. Nadziałaś się na igłę leżącą na podłodze. Po chwili dociera do Ciebie, że całe stado zarażonych HIVem narkomanów mogło dzielić tę igłę. Boisz się, panikujesz, chcesz w lękliwym szale dzwonić na policję, pogotowie, 112, cokolwiek, okazuje się, że nie masz już komórki. Łyżki też nie. Na dodatek po dłuższej inspekcji zauważasz brak portfela. W końcu się klapłaś na wyro, lecz za dużo stresu na jeden raz. Nieprzespana noc, niestety.

Moje życzenie jest bardzo proste i praktyczne - ogarnąć piękne zadanka uniwersyteckie. Zmusić się jakoś i skisić moje rozbiegane myśli w jeden tor.

Zniszcz życzenie

przez lojantka 17 lis 2014, 11:30
ehehehehehehehhehehehe rozmachałam się rzęsami z uciechy <3

(riposty nie będzie, na tym etapie insomni musk walnął samobója, pardąą)
lojantka

Zniszcz życzenie

przez lucy1979 17 lis 2014, 11:50
To co mamy na tapecie?
Ogarnięcie umysłowe Psychoanalepsji.

Aczkolwiek póki co nie nadchodzi. Co robić? Wywalą ze studiów, psem poszczują....

Ale jest rada. W ofercie dopalaczy pojawia się nowy specyfik, wszyscy potwierdzają, ze działa, jak cudowne remedium na koncentrację. Zmawiasz, zażywasz, ogarniasz co TRZA.

Niestety okazuje się, ze skutki nawet jednorazowego zazycia to trwały paraliż. Stajesz się takim nowym Howkinsem ( nie wiem czy tak to się pisze) czyli genialnym paralitykiem.

Chce być optymistką i kochac ludzi.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Zniszcz życzenie

przez lojantka 17 lis 2014, 12:39
Wstajesz rano z zamiarem bycia optymistką i kochania ludzi, czujesz to w sobie, odwzajemniasz uśmiechy prezenterom telewizji śniadaniowej, rzucasz z okna okruchy gołębiom i pozdrawiasz sąsiadki łaskawym skinieniem dłoni niczym ojciec święty z balkonika. Wyruszasz na podbój świata z uśmiechem od ucha do ucha i nadzieją w sercu na lepsze jutro. Idziesz, bieżysz, podskakujesz. Wtem na chodniku przed Tobą wyrasta pierdolna stara baba i sunie jak zepsuta syrena 0,0000005 km na godzinę zataczając się od prawej do lewej. Optymizm nadal w Tobie buzuje, próbujesz wyminąć staruchę, ale odbijasz się tylko raz po raz od wielkiego zada, baba głucha na coraz bardziej nerwowe pogwizdywanie, dalej panoszy się po chodniku stanowiąc zagrożenie dla kondycji moralnej miłujących świat ludzi. I dzieje się, to sekundy, nie wytrzymujesz, nadziewasz babę odwłokiem na jej własną mahoniową laskę, zamachujesz się i sruuu baba ląduje na biegunie. Twoją chęć poprawy pies srał

Chcę, żeby mnie chvj nie strzelił
lojantka

Zniszcz życzenie

przez Szubidka 28 lis 2014, 00:49
Chvj Cię nie strzela tylko stara skarpeta.

Chcę żeby przeszedł lęk, który zjada moje ciało realnie.

Zniszcz życzenie

przez DestruktorMysli 29 lis 2014, 01:18
Niestety, soki trawienne zostały już wyprodukowane przez lęk i on Cię strawi niezależnie od tego, co zdziałasz.

Pragnę spełnić pewną fantazję erotyczną...

Zniszcz życzenie

przez kupmitrumne 29 lis 2014, 17:27
Okazuje się , że nie możesz spełnić żadnej fantazji , jesteś impotentem .

Chce spędzić cały dzień w łóżku z dobrym filmem

Sortuj wg