Zniszcz życzenie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Zniszcz życzenie

przez Siddhi 02 gru 2014, 16:47
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Jutro potrąca Cię samochód :(
Postanowiłeś skupić się na długich latach, nieładnie :(

Podczas prób wysmarkania nosa (nie spojrzawszy ani razu do lustra na efekty swoich działań) Twój profil wraz z upływem czasu ekspozycji na działanie papieru zaczął przypominać profil tego, którego imienia nie wypowiadamy - V. Niestety wysmarkanie się w tym trybie nie jest już możliwe, a uczucie uwierającej niewygody nadal trwa.

Płynę łódką przez Bałtyk do Szwecji, łódka marna, bo z pustych butelek plastikowych. Ale płynie. Jestem już prawie u brzegu, cieszę się, że mi się udało. W międzyczasie wyławiam syrenę, która rozbita leżała na skale. Tymczasem w TVN wiadomość o meteorycie, który wbił się całkowicie przypadkowo od strony Bornholmu w bezkresną głębie morza Bałtyckiego. Nadchodzi tsunami. Ja o tym nie wiem. Chcę dopłynąć do drugiego brzegu. Pomuszzzz!!!!1111 ... .. . ..
Siddhi

Zniszcz życzenie

przez Szubidka 03 gru 2014, 14:28
Ale do drugiego brzgu czyli do Polski znowu?
Muszę zrozumieć zanim zniszczę twe marzenie.

Zniszcz życzenie

przez Siddhi 03 gru 2014, 15:25
Nie, do Szwecji. Po prostu tsunami nadeszło już przy brzegu, ale jak wiemy z tsunami nie ma żartów..
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zniszcz życzenie

przez Szubidka 03 gru 2014, 18:31
Rozumiem. Niestety syrena, którą wyłowiłas najpierw kłądzie się w poprzek przed Tobą a potem wręcz owija wokół Ciebie. Już wiesz, że nie dopłyniesz. Fale zalewają Cię co i rusz, czujesz, że opadasz z sił. W oddali majaczy wymarzony brzeg. W wyobraźni dopływasz tam ale co chwilę gdy wracasz do rzeczywistości spostrzegasz, że nadal jesteś w wodzie. Te powroty i odpłyniecia zmieniaja się co kilka sekund. Aż wybierasz marzenie, że dopłynęłaś. Jest już ciepło i miło, nic się nie dzieje. Teraz wystarczyło by tylko wstać z mokrej plaży i udać się do ludzi. Jednak to się już nie uda. W rzeczywistości opadasz na dno.

Moje marzenie: nie poradzić sobie.

Zniszcz życzenie

przez refren 03 gru 2014, 21:00
Nikt z Twojego otoczenia nie rozumie, dlaczego chcesz sobie nie poradzić. Wszyscy Ci mówią, że lepiej jest sobie radzić. Nie radzisz sobie z tym, nie wytrzymujesz presji i znowu zaczynasz sobie radzić.

Chciałabym przestać jeść słodycze.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

Zniszcz życzenie

przez Szubidka 03 gru 2014, 21:47
[[refren] Piękne zniszczenie, dzięki! Podoba mi się Twoje motto :) Skąd to?]

Zniszcz życzenie

przez lucy1979 03 gru 2014, 22:06
refren napisał(a):Rodzisz się zdrowa. W okresie dorastania dręczy Cię kolega, który siedzi za Tobą w ławce w szkole. Przykleja Ci do pleców swoją kanapkę. Nabawiasz się zaburzeń osobowości.

Chciałabym mieć skończoną szkołę muzyczną i umieć grać na pianinie.

O choroba, był taki jeden skunks w podstawówce, co mnie dręczył. Takie niby końskie zaloty :roll:
Teraz już wiem od czego mam zaburzoną osobowosc :idea:
ZZZZZZZZZZnajjjjjjjjjdę gada i zemszczę się za moje zmarnowane zycie!
A myslalam, ze to przez rodzicow.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Zniszcz życzenie

przez Druid 04 sty 2015, 13:44
refren napisał(a):Chciałabym przestać jeść słodycze.
Po seansie hipnotycznym przestajesz jeść słodycze z dnia na dzień, wręcz nie możesz na nie patrzeć. Podczas hipnozy coś poszło nie tak: okazuje się, że masz alergię na warzywa, owoce, produkty zbożowe i mięso, pojawiła się nietolerancja laktozy. Na skraju wycieńczenia trafiasz do szpitala. Personel nie wie o Twoich licznych alergiach pokarmowych. Po szpitalnym śniadaniu puchniesz i w męczarniach umierasz.

Chcę mieć niebieskie włosy.
Druid

Zniszcz życzenie

przez Qrf 04 sty 2015, 16:31
Fryzjerka nakłada Ci drogocenną, intensywną farbę z odcieniem indygo, ale zazdrosna koleżanka oblewa Ci w pracy włosy Domestosem i stajesz się blondynką.

Chciałabym być artystką.
Qrf

Zniszcz życzenie

przez Bukowski 04 sty 2015, 17:00
Malujesz obrazy, arcydzieła surrealistyczne warte po 20. 000.000 $. Jesteś okrzyknięta największą artystką wszech czasów, bardziej utalentowaną niż sam Picasso, van Gogh czy Leonardo. Wyjeżdżasz na swój własny wernisaż do Hollywood i zatrzymujesz się w najlepszym hotelu. Zapijasz się whisky ze szczęścia i skaczesz przez okno, następnego dnia budzisz się w szpitalu z paraliżem 90% całego ciała. Do końca życia pchają Cie na wózku i jesz przez rurkę.

chciałbym być pisarzem.
Bukowski

Zniszcz życzenie

przez Victorius17 04 sty 2015, 17:17
Jesteś pisarzem, piszesz powieści sajens fikszyn o atomowej zagładzie świata i wtedy właśnie wybucha realny konflikt nuklearny między Rosją i USA. Cały świat zostaje zniszczony, a Ty wyparowałeś po uderzeniu rakiety z głowicą atomową w twój dom.

Chciałbym stać się prawdziwym facetem, a nie marną ciotą.
Victorius17

Zniszcz życzenie

przez Bukowski 04 sty 2015, 17:33
Czytasz książki Charlesa Bukowskiego i zaczynasz rwać laski na całego. Wyrywasz najlepsze lachony w klubie. Bajerujesz do lasek w bibliotekach, wszystkie mają kisiel w majtkach od słuchania twoich opowieści. Ruchasz i przebierasz w nich jak tylko chcesz. Ale pewnego dnia zarywasz laskę pewnego dilera, który w afekcie dźga Cie 20 razy nożem. Giniesz na miejscu.

Chciałbym mieć najpiękniejszą dziewczynę w mieście.
Bukowski

Zniszcz życzenie

przez Qrf 04 sty 2015, 21:55
Najpiękniejsza dziewczyna w mieście wyraźnie interesuje się Tobą, spotykacie się, wychucha wielka miłość, bierzecie ślub, a tydzień później ona mówi Ci, że to był błąd, bo ona jednak jest lesbijką.

Chciałabym mieć własną dobrze prosperującą firmę.
Qrf

Zniszcz życzenie

przez Bukowski 04 sty 2015, 22:20
Masz świetną koncepcje na interes. Siedzisz po nocach i układasz biznesplan, przedstawiasz go sponsorowi i otwieracie spółkę. Firma rozwija się w mgnieniu oka, stajecie się monopolem na rynku. Firma zarabia bajońskie sumy, budżet firmy wynosi już miliard. Twój współwłaściciel przedstawia Ci pełną umowę i czarno na białym wychodź ze wszystkie udziały firmy są jego własnością. Dostajesz wypowiedzenie i zostajesz na lodzie!

chciałbym zdobyć Marsa
Bukowski

Sortuj wg