Dopalacze

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Dopalacze

przez Kalebx3 02 cze 2016, 13:19
no to chyba widać róznice skoro chłop katował sie amfetaminą 30 lat i sie nie przekrecił a po dopalaczach moment.

-dokładnie .
na samo słowo "dopalacze" aż mnie skręca z obrzydzenia i wstrętu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez neon 02 cze 2016, 13:55
nigdy tego nie próbowałem, choć wczasie gdy weszły one na rynek popalałem zioło, moze moja nerwica uchroniła mnie od nich bo juz wtedy sie z nia borykałem,u nas na osiedla są jeszcze dwie ofiary dopalaczy ( a i pewnie wiecej, o których nie wiem), jednem mojejmu dobremu znajomemu (dobry człowiek) pozostawiła padaczkę, za to jego znajomy mA odpalaczy jakies guzy na wątrobie, a jeszcze mój daleki znajomek ma schizofrenię od dopalaczy. inny człowiek, którego znałem a miał 25 lat zmarł po zapaleniu dopalacza w czasie odwyku na oddziale (normalnie kurierzy dowozili im dopalacze na oddział odwykowy Obrazek)
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Dopalacze

przez huśtawka 02 cze 2016, 13:58
elo napisał(a):ka bum bum bum a ty co zes wciagal podczas pisania?

Też jestem ciekawa,bo takiego słowotoku w piśmie dawno nie widziałam(przeczytałam) :mrgreen:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze

przez Fjara 12 cze 2016, 18:33
neon napisał(a):U nas na osiedlu żyły "guru" amfetaminowego haju, o znamiennej ksywie "elektryk", oczywiscie nie z zawodu, ale poprostu ładował sobie prąd po kablach. Trwało to tak 30 lat, kabelki się ponoć przepalały, ale instalacja nadal była wydajna i nic nie zapowiadało jakieś awaryji czy zwarcia, do momentu pojawienia się na rynku dopalaczy i ten idiota ponoć sobie wstrzyknął w krew tego gówna no i odleciał heń w wieczność. no to chyba widać róznice skoro chłop katował sie amfetaminą 30 lat i sie nie przekrecił a po dopalaczach moment.

O to to! Ten co prawda nie miał nawet 30-stki, ale z 10 lat spędził w amfetaminowo-psychotyczno-dopalunowym bagniei przekręcił się od dopalunów, które walnął w kabel. Kretynizm jak jasna cholera. Najgorsze to jest to, że on wcale nie miał zamiaru ze sobą kończyć, on wręcz zachwycony był dawaniem w strunę, bo odkrył coś, co daje dużo lepszego kopa od walenia w nos. No i się doigrał. : < Twierdzę, że zatłukła go moc tego gówna, gdy pokonała tę jakże słabą i krótką drogę krew-mózg oraz od samej chemii, która tam jest najebana do granic.

Dopalacze

przez Tom_Tom 22 lip 2016, 18:45
No właśnie żadne tam dopalacze tylko zdrowe, przebadane przez miliony Hippisów psychodeliki ;)

Dopalacze

przez bodybags 18 sie 2016, 09:02
Monar napisał(a):
PS. Dopalacze to tylko jeden ze środków odurzających, z których ta osoba korzysta.

Podziwiam, że jeszcze ktoś na tyle nie myśli, że poszukuje wrażeń w dopalaczach, nie wiem czy istnieje większy syf, to już chyba lepiej szukać bielunia w lesie czy zaopatrywać się u kolegi z blokowiska ... dopalacze=arcysyfff

Dopalacze

przez Liber8 24 sie 2016, 13:55

:? :?
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul

Dopalacze

przez piwkos 16 wrz 2016, 18:59
nie rozumie ludzi którzy zatruwają sobie zycie tym świnstwem ... nie róbcie tego

Dopalacze

przez ernest00 03 paź 2016, 21:24
Zalezy od zdrowia, znam osobe ktora 4-5 lat to zazywala i ma sie calkiem dobrze ;) Oczywscie nigdy po "kablach" głownie kanna i stymulanty. Wszystko zalezy od mocy naszego organizmu i dania mu czasu na regeneracje :) Oczywscie skutki tego byly tragiczne po ciagach, ale chlop z tego wychodzi malymi krokami, nikt by nigdy nie powiedzial ze cokolwiek, kiedykolwiek brał, wyglada jak ronaldo, ale w mozgu zostaly slady, tylko o nich nie mowi. Dlugo zajelo mu dojscie do tego ze go to zabije. Ale zyje i ma sie dobrze. Nie polecam. Wystarczy raz i to bedzie ten jeden raz za duzo.. Pozdrawiam
Propranolol - doraźnie 40mg
Depakine 300- 2x dziennie
Zolpic-20mg na sen

Dopalacze

przez Kalebx3 04 paź 2016, 12:55
Wystarczy raz i to bedzie ten jeden raz za duzo..

dokładnie , dokładnie ,,, po trzykroć dokładnie jak napisałeś .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez neon 04 paź 2016, 21:47
I chyba zależy na czym sie jedzie, bo przecież tych prochów było multum
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Dopalacze

przez marcin18 08 lis 2016, 12:34
Siedziałem w tym syfie z rok. Przestrzegam przed próbowaniem. Miłośnicy "mocnej bani" szybko się wciągną, wyjść jest dużo trudniej...

Dopalacze

przez Lucid Dream 08 lis 2016, 15:56
To już nie dziwie się czemu tak dużo o dopalaczach mówią w TV. Skoro tyle osób od nich umiera, to warto z tym gównem walczyć.
Smutne jest to, że wiele dzieci je bierze i naraża swoje zdrowie i życie. Na szczęście mnie ten problem nie dotyczy, bo jedyne co brałem to psychotropy i przy nich zostanę, bo boję się narkotyków i innych wynalazków.
F34.1 | F60.6
Wellbutrin XR 150 mg od 05.11.2016

Ólafur Arnalds - Hægt, kemur ljósið
http://www.youtube.com/watch?v=QY4NZuOFebU

Dopalacze

przez Mikar 09 lis 2016, 22:29
Dopalaczy są tak samo wyniszcające i uzależniające jak narkotyki. Dlatego każda osoba, która ma z nimi problem powinna poddać się terapii.
Wiele osób nie wie gdzie się udać z takim problemem. Ja mogę polecić dom-Rehab. Jest to ośrodek leczenia uzależnień- mają tam wielu specjalistów którzy wiedzą jak podejść do problemu i jak pomóc.

Sortuj wg