Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Arasha 18 kwi 2015, 20:05
Niutek, oj, znam ja zasypianie o takiej porze albo w ogóle niespanie :pirate: I tak się ratowałam alprą przez 3 lata :? A masz coś dodatkowego ( oprócz benzo ), żeby w razie czego się wspomóc ( przynajmniej nasennie, bo przeciwlękowo ciężko znaleźć coś równie skutecznego jak bdz ) ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Niutek 18 kwi 2015, 21:09
póki co nie mam, dziś dawkę benzo wezmę, choćby nie wiem co ;)
Cały czas zastanawia mnie ten Spamilan, dlaczego tak kiepsko działa.....

przez Michaela 18 kwi 2015, 22:05
Niutek.. dlaczego Ty tak sie meczysz z tym spaniem .. ja kiedyś pisałam ze przez wiele miesięcy nie mogłam spać zasypiałam o 3 w nocy a o 6 rano juz musiałam wstawać szykować sie do pracy .. wiec zaczęłam jeść tabletki na na spanie nie wierzyłam w ich działanie , ale byłam w błędzie , działają od razu po zjedzeniu pól godziny przed spaniem, i spisz jak niemowlę , biorę ich do dziś tylko jedna tabletka wieczorem , możesz spróbować SEN APOTEX , mi naprawdę pomogły..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niutek 18 kwi 2015, 22:14
Michaela napisał(a):Niutek.. dlaczego Ty tak sie meczysz z tym spaniem .. ja kiedyś pisałam ze przez wiele miesięcy nie mogłam spać zasypiałam o 3 w nocy a o 6 rano juz musiałam wstawać szykować sie do pracy .. wiec zaczęłam jeść tabletki na na spanie nie wierzyłam w ich działanie , ale byłam w błędzie , działają od razu po zjedzeniu pól godziny przed spaniem, i spisz jak niemowlę , biorę ich do dziś tylko jedna tabletka wieczorem , możesz spróbować SEN APOTEX , mi naprawdę pomogły..

ze snem nigdy problemów nie mialam. Pojawiły się teraz, nastąpila u mnie chyba tolerancja na obecną dawkę benzo. Wczoraj w ogóle nie wzięłam i miałam noc zarwaną. Jeśli problem ze spaniem pogłębi się, faktycznie, będę musiała wspomóc się czymś innym.

przez Michaela 18 kwi 2015, 22:21
Niutek ja tez nigdy nie miałam problemow , ale teraz mam , wiec nie czekaj tylko kup i bierz i zobaczysz czy się sprawdza to są ziołowe tylko z melatonina , miałam bardzo wiele innych tabletek i żadne nic nie pomagały , a te sa super .. nie truj sie chemia bo nie warto.. :smile:

przez Michaela 22 kwi 2015, 12:54
dziś czuje sie bardzo podle , byłam u lekarza bo sama nie mogłam sobie pomoc , przepisał mi Opipram 50 mg rano pól w południe pól a na wieczór cala , nie wiem czy to dobry lek na leki i złe samopoczucie , dziś nie daje rada , nie wiem co sie stało .. lekarz powiedział ze bardzo działam na zmiany pogody , i z tym idzie depresja i lekki ........ co o tym sadzicie ? sama już nie wiem miałam złe dni ale jakoś sie ogarniałam , ale te dwa dni przykuły mnie do łózka masakra :( :cry:

przez platek rozy 22 kwi 2015, 13:54
Michaela, ja tez jak sa zmiany pogodowe to zle sie czuje , lęki mi sie nasilaja , w glowie sie kolowaci od nich no ale pozniej znow jest stateczniej . Moze tak byc bo teraz bardzo duzo osob zle sie czuje , na te zawirowania pogodowe.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Michaela 22 kwi 2015, 14:42
platek rozy kochana to jest koszmar dwa dni nie mogłam sobie poradzić wiec zmuszona byłam isc do lekarza , :( a tak bylo juz dobrze i wrocilo to co kiedyś :cry: rok temu nie wiem czy po tych lekach mi to przejdzie , mam nadzieje ze tak :cry:

przez Niutek 22 kwi 2015, 15:14
Ja też wrażliwa jestem na zmiany pogody, czasem paradoksalnie w słoneczny dzień jestem przybita :(

przez Michaela 22 kwi 2015, 16:03
Niutek....... to prawda , ale co można na to poradzić :(

przez platek rozy 22 kwi 2015, 18:28
Michaela, Slonce najwazniejsze to sie nie nastawiac negatywnie . nerwica to sinusoida , lubi nawracac ale popatrz juz raz sobie poradzilas to czemu masz sobie teraz nie poradzic?
ja miewam dni gorsze i lepsze ale juz wiem ze nawet najgorszy czaas kiedys musi ulec zmianie.
Mam nadzieje ze leki pomoga!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Ryfka 22 kwi 2015, 18:54
Michaela jak możesz wytrzymać to nic niebierz. Ten lek o którym pisałaś to antydepresant na początku będziesz się jeszcze gorzej czuć po nim i musi minąć chyba miesiąc zaczym on zacznie działać. Ja tak parę dni brałam sam Seronil to myślałam że się wykończę.

przez Ryfka 22 kwi 2015, 19:20
A tak to Cię potrzyma i powoli to ustąpi bo objawy poodstawiennie nie mijają tak szybko jak się komuś wydaje. Móz potrzebuje sporo czasu zanim się zregeneruje.

przez Michaela 22 kwi 2015, 19:23
Ryfka dzis i wczoraj myślałam ze odlecę tak podle sie czułam, przy odstawieniu tez podle sie czulam i wspomagałam sie ziołami, ale teraz ziola mi nie pomogły ,, i naprawdę nawet mnie zwalało z nóg uczucie omdlenia .. dziś w ośrodku szybko mi dal zastrzyk , powiedział ze to jest depresja , przepisal mi te tabletki i kazał brać i co mogę zrobić juz nie wiem :(

Sortuj wg