Jak zmienić swoje życie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Jak zmienić swoje życie?

przez Nevertoolate 09 mar 2016, 20:24
Witam,

Długo się zastanawiałem czy zarejestrować się tutaj, czy też nie... Ostatecznie jednak jestem. Z czym do was przybywam? Hmm mój 'problem' jest dość specyficzny, ale od początku:

Od dobrego roku udało mi się zmienić moje życie na lepsze... Porównując do tego co było 2,3 lata temu to niebo, a ziemia. Stałem się bardziej optymistyczny, śmiały, zabawny - co tez wpłynęło na to, że jestem bardziej zakręcony i roztrzepany w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Znalazłem w końcu pasję. Łatwiej nawiązuje mi się kontakty... hmm. Pomimo tych dobrych rzeczy... jeszcze czegoś mi brakuje... i są to ludzie.

Tutaj sprawa się komplikuje... Chciałbym kogoś poznać, jednak z drugiej strony jest mi wstyd. Zapytacie dlaczego? Ano dlatego, że wcześniej nie miałem wielu znajomych. Moja lista znajomych na fb jest więc ograniczona. Haha już to widzę, jak ktoś się z tego śmieje, :) Jednak takie są realia. Gościu, który ma mało znajomych - coś musi być z nim nie tak. W moim przypadku to nie do końca prawda. BYŁO ze mną nie tak, teraz się zmieniłem, ale ludzie tego nie wiedzą. Traktują jakbym był odludkiem! ;/ Sami na pewno macie osoby w takim otoczeniu. Wiem, że jest to idiotyczne jednak spotkałem się z takimi opiniami... Nawet nie wiecie jak byłem wściekły... Ten cały fejsbuk doprowadza mnie już do szału.

Niedlugo zacznę studia. Zapewne powstanie grupa dla osób, które się dostały. Jeżeli dołącze będzie tak jak w szkole średniej czyli nieciekawie.

Jednak nie poddam się tak łatwo. Mam zamiar usunąć go w cholerę. Za każdym razem, gdy tam wchodzę uświadamiam sobie, że jestem jeszcze w ciemnej dupie :D Gdy pierw ludzie poznają mnie, a nie mój profil na fb powinno być lepiej. Gdy już poznam wystarczającą liczbe osób, aby cała reszta nie skreślała mnie na starcie z powodu małej ilości znajomych wtedy bym go założył.

I tu pytanie do was: Czy właściwie postępuję?

Pozdrawiam

Jak zmienić swoje życie?

przez NN4V 09 mar 2016, 20:56
Nevertoolate napisał(a):....I tu pytanie do was: Czy właściwie postępuję?...

Nie - po kiego Ci znajomość z ludzmi oceniającymi po profilu na FB?
Nie - bo zamiar powrotu jest manipulacją i pokazuje Twoje bezsensowne uzależnienie.
To chore.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Jak zmienić swoje życie?

przez Ḍryāgan 09 mar 2016, 21:11
Naprawdę teraz ocenia się człowieka po ilości znajomych na Fb? "Normalni" ludzie tak uważają? To ja już wolę być wariatem. Świat zmierza w złym kierunku
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak zmienić swoje życie?

przez Gods Top 10 09 mar 2016, 22:31
Nevertoolate napisał(a):BYŁO ze mną nie tak, teraz się zmieniłem, ale ludzie tego nie wiedzą. Traktują jakbym był odludkiem! ;/
Pozwól innym poznać siebie, niech się dowiedzą kim jesteś - na żywo, a nie przez fb czy inny portal "społecznościowy". Ty masz na to wpływ jak bardzo wpuszczasz kogoś do "swojego świata". I całkowicie naturalne jest, że nie wszystkich chcesz do tego świata wpuścić, bo np. reprezentują sobą postawy czy wartości, których nie podzielasz.
Dzięki swojej pasji również możesz mieć okazje do nawiązywania relacji.

Jak zmienić swoje życie?

przez Nevertoolate 09 mar 2016, 22:35
Z początku myślałem, że trafiam na złych ludzi, ale gdy się człowiek zastanowi... Znacie kogoś, kto jest super gościem, a ma mało znajomych? To się niejako wyklucza. Dlatego jak ktoś widzi niecałe 200 znajomych... Szkoda słów.

Gods Top 10, staram się. Teraz na basenie poznałem fajną dziewczynę, ale kurde boje się cokolwiek zrobić. Nie boje się zagadać tylko reakcji na ten cholerny fejsbuk. Gdy się lepiej poznamy jakaś forma kontaktu musi być i zapewne na niego by padło.

Jak zmienić swoje życie?

przez Reynevan 09 mar 2016, 23:06
Nevertoolate napisał(a):Znacie kogoś, kto jest super gościem, a ma mało znajomych?

Tak. Ja nim jestem.
Reynevan

Jak zmienić swoje życie?

przez Ḍryāgan 09 mar 2016, 23:23
Nevertoolate, tak się na tym zafksowałeś... Rozumiem, że dla Ciebie skasowanie konta na FB jest równoznaczne ze śmiercią :hide:
Nie boje się zagadać tylko reakcji na ten cholerny fejsbuk. Gdy się lepiej poznamy jakaś forma kontaktu musi być i zapewne na niego by padło.
jak już ją poznasz realnie to nie przenoś tej relacji na portal społecznościowy. Zapewniam, że lepiej jest na żywo.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Jak zmienić swoje życie?

przez boleQ 10 mar 2016, 00:39
ludzie to musi być prowo??? nie wierze żeby małolaty były już aż tak poj*bane... jak tak to świat zjechał doszczętnie na psy... nie wiem czy sie z tego smiac czy płakać...
boleQ

Jak zmienić swoje życie?

przez tahela 10 mar 2016, 00:40
kiedy ty niedługo te studia zaczniesz?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Jak zmienić swoje życie?

przez Reynevan 10 mar 2016, 00:43
boleQ napisał(a):ludzie to musi być prowo??? nie wierze żeby małolaty były już aż tak poj*bane... jak tak to świat zjechał doszczętnie na psy... nie wiem czy sie z tego smiac czy płakać...

Lepiej się śmiej, po co płakać nad problemami pierwszego świata? Obrazek
Reynevan

Jak zmienić swoje życie?

przez boleQ 10 mar 2016, 00:55
Reynevan, to jakaś kpina co z tymi dzieciakami zrobiły korporacje... jak cała młodzież jest taka jak ten co tu pisze to dni świata są policzone albo świat sie cofnie do średniowiecza bo będą po ziemi chodzić same bezmózgie przygłupy.... Ale mimo wszystko uważam że to prowo, jakoś ciężko mi w to uwierzyć że można mieć tak wyprany mózg
boleQ

Jak zmienić swoje życie?

przez benzowiec84 10 mar 2016, 01:49
Nevertoolate napisał(a):Z początku myślałem, że trafiam na złych ludzi, ale gdy się człowiek zastanowi... Znacie kogoś, kto jest super gościem, a ma mało znajomych? To się niejako wyklucza. Dlatego jak ktoś widzi niecałe 200 znajomych... Szkoda słów.

Gods Top 10, staram się. Teraz na basenie poznałem fajną dziewczynę, ale kurde boje się cokolwiek zrobić. Nie boje się zagadać tylko reakcji na ten cholerny fejsbuk. Gdy się lepiej poznamy jakaś forma kontaktu musi być i zapewne na niego by padło.

ja mam około 250 , przez ciebie zaczynam się tym martwić :DDD

Jak zmienić swoje życie?

przez agusiaww 10 mar 2016, 16:26
Nevertoolate, faktycznie to obciach miec mniej niz 200 znajomych. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAAAHAHHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
a jak ktos nie ma fejsa to znaczy ze nie istnieje? :shock: :lol: :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Jak zmienić swoje życie?

przez agusiaww 10 mar 2016, 16:28
benzowiec84, za rok to bedzie obciach, wez juz pozapraszaj jakis obcych do 300 musisz dobic :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg