Moja mama ma kochanka.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Moja mama ma kochanka.

przez madelajn 28 lis 2015, 09:36
Denerwuje mnie najbardziej to, że moja mama oszukuje ojca, który co jak co, nie umie bez niej żyć. Jak jej nie ma, to pije, i tylko żyje tym kiedy zadzwoni. W tamtym roku na świętach jej nie było. Ojciec bardzo to przeżywał, no bo jak święta samotnie? Ale on o niczym nie wie, bo mama znajduję jakieś wymówki, że musi pracować, bo coś tam. Wróciła 3 tygodnie temu do domu i tata się starał. Teraz wraca zaraz za granice, ale ojciec nic nie wie, że na święta tam zostanie. Myśli, że na święta wróci. Ale ona ma inne plany. Woli spędzić święta z nim, niż ze swoimi córkami i wnuczką.
To jest głupie, bo po co każe mu się zmienić, a jak się zmieni , to i tak wraca do Niemiec. Rozmawia z nim normalnie, i on nic nie wie, że jest coś nie tak. Więc po co on ma się starać, jak i tak na święta go zostawi?
Już nie wspomnę o tym, jak ja się czuje z tym, że jedzie na kolejne święta do Niemiec.

Sortuj wg