Dlaczego zdradzacie?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dlaczego zdradzacie?

przez Evia 28 cze 2015, 17:53
kiedyś czytałam, że bieda gorzej wpływa na rozwój dziecka niż nieobecność rodziców w ich wychowaniu (np przypadek, kiedy rodzice nie zwracają uwagi na swoje potomstwo ze względu na wyścig szczurów)

a tutaj jest bardzo ciekawy artykuł na ten temat

http://www.edukacja.edux.pl/p-10880-ubo ... dzieci.php

Dlaczego zdradzacie?

przez mada1987 28 cze 2015, 17:58
Przeżyłam biedę i bogactwo, ale zawsze stałam murem za ojcem, chociaż miałam propozycję mieszkania z matką, próbowała nas zreszta przekupić niedługo po tym, jak odeszła. Co jej niestety nie wyszło.

Dlaczego zdradzacie?

przez agusiaww 28 cze 2015, 18:48
mada1987 napisał(a):Babki, które spotykają się z zajętymi i się łudzą, że coś z tego będzie są śmieszne, ale te, których faceci zdradzają, a one mają pretensje to wszystkich kobiet i całego świata jeszcze śmieszniejsze. To walka z wiatrakami, nie można zmusić kogoś do miłości i wierności, to ma płynąć z głębi duszy. To co łączy męża i żonę to nie papiery i obrączki..nie wykupili się dożywotnio na własność, tylko ich relacja ma płynąć z wzajemnych chęci bycia ze sobą..
Gdyby mnie facet zdradzał, to by dostał kopa w dupę :P, a nie ścigałabym wszystkich kobiet, które wyrwał, to upokarzanie samej siebie..Tak samo, gdyby obiecywałby mi, że nie będzie pił, to nie rzucałabym się do barmanek, jego kolegów, którzy z nim piją (nawet tych, którzy namawiają), bo to w jego słowo uwierzyłam..

i tak własnie trzeba zrobic, kop w dupe i papa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez NN4V 28 cze 2015, 19:23
mada1987 napisał(a):...Gdyby mnie facet zdradzał, to by dostał kopa w dupę :P, a nie ścigałabym wszystkich kobiet, które wyrwał, to upokarzanie samej siebie..Tak samo, gdyby obiecywałby mi, że nie będzie pił, to nie rzucałabym się do barmanek, jego kolegów, którzy z nim piją (nawet tych, którzy namawiają), bo to w jego słowo uwierzyłam..

Widzisz, ale bardzo wygodnym jest znaleźć kozła ofiarnego, kuszącego swą uroczą kozią wonią niczym rajska Ewa jabłkiem. Wygodne, bo odpowiedzialność przenosi się poza relację, którą można próbować rescustytować (takie trudne słowo - może być błąd piśmienny, bo nie wiem jak to się mówi nawet). Przeniesienie odpowiedzialności skutkuje, że strona zdradzana może łatwiej znieść fakt zdrady i dalej "kochać" zdradzającego partnera. Dzięki przeniesieniu może wybaczyć i za wszelką cenę ratować związek.

To jest typowe zachowanie kobiet 40+, których sytuacja na "rynku matrymonialnym" jest nieciekawa (przeźroczystość). Ta niemała grupa społeczna tworzy we własnym interesie sztuczną "moralność", polegającą na ostracyźmie wobec bogu ducha winnych kobiet. Szczególnie kobiet młodszych, które są podstawowym zagrożeniem.

Moim zdaniem jest to społeczna psychomanipulacja, ale nie mam podparcia wiedzą wprost. Moje przekonanie wynika z analizy interesów i celów kobiet, przedstawianych w świetle tez psychologii ewolucyjnej. Nikt posiadający minimum wiedzy o zagadnieniu, nie powinien pozwolić w podobne manipulacje się wpuszczać. Dlatego cieszy mnie, że tak wiele z was ma racjonalne podejście.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 28 cze 2015, 19:56
mada1987 napisał(a):
Candy14 napisał(a):mada1987, nie czytalam tych 5 stron postow ale popieram Twoje zdanie w kwestii
nie ja przysięgałam przed ołtarzem i obiecywałam,

Mnie maz zdradzal.. taka potrzeba bordera udowodnienia sobie ze moze. Pretensje kiedy sie dowiedzialam mialam do niego i z nim sie rozwiodlam ...te laski mi zwisaly. To on mial wobec mnie zobowiazania ktorym nie podolal. W jego interesie lezalo nie interesowac sie innymi . Skoro to zrobil poniosl konsekwencje. Dla mnie jedynym wnnym byl on

Przykro mi...

Nie ma powodu. Bylam strasznie zakochana a on by kiepskim mezem..ta sytuacja spowodowala ze spadly mi rozowe okulary i spojrzalam na niego trzezwo. Decyzja o rozwodzie byla najlepsza jaka podjelam w zyciu. Mam teraz nowe zycie ktore lubie :) nowego faceta tez i tez go lubie ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 28 cze 2015, 20:00
To jest typowe zachowanie kobiet 40+, których sytuacja na "rynku matrymonialnym" jest nieciekawa (przeźroczystość). Ta niemała grupa społeczna tworzy we własnym interesie sztuczną "moralność", polegającą na ostracyźmie wobec bogu ducha winnych kobiet. Szczególnie kobiet młodszych, które są podstawowym zagrożeniem.

A to Cie zdziwie... rozwiodlam sie po 40 stce i wierz mi ze nie bylam przezroczysta dla zadnego faceta od 25 do 45 lat...bo tacy za mna biegali. Obecny partner z ktorym jestesmy razem 6 lat tez jest ode mnie mlodszy o kilkanascie lat i jakos nikogo to z naszych znajomych nie dziwi.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 28 cze 2015, 20:13
Potwierdzam, niektóre panie 40+ wyglądają lepiej od trzydziestolatek, są zadbane, seksowne i świadome swojego seksapilu. Candy do nich należy :)
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 28 cze 2015, 20:27
Nicholas1981, :blabla: oj wychwalasz 40 kosztem 30 Candy nie jest ani w jednej ani w drugiej grupie. 30 też są zadbane, i świadome swojego seksapilu. ;)
Ostatnio edytowano 28 cze 2015, 20:32 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez *Monika* 28 cze 2015, 20:31
khaleesi, Wstaw swoją fotkę jeśli masz +30 :D
Miło mi będzie Cię zobaczyć :D Nie miałam okazji...
Obrazek
Główny Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 28 cze 2015, 20:31
khaleesi napisał(a):Nicholas1981, :blabla: oj wychwalasz 40 kosztem 30

Ja nie mówię, że wszystkie... Są i zaniedbane, stare baby. Fakt. Ale ja też nie wstydzę się przyznać, że mam starszą od siebie partnerkę. Uważam, ze jest mega seksi.
Nicholas1981

Dlaczego zdradzacie?

przez khaleesi 28 cze 2015, 20:33
*Monika*, +30 nie mam :mrgreen: nie wstawie tu fotki na pewno a na facebooku wstawiałam ;) Nicholas1981, tak samo zaniedbane mogą byc i 40 i 50 ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Dlaczego zdradzacie?

przez *Monika* 28 cze 2015, 20:34
khaleesi, Nigdy nie było mi dane Cię ujrzeć...
Obrazek
Główny Moderator

Dlaczego zdradzacie?

przez Candy14 28 cze 2015, 20:36
Są i zaniedbane, stare baby.

:D zdecydowanie NIE naleze do zaniedbanych

khaleesi, no mnie juz blizej 50tki niz 40 ale swietnie sie z tym czuje :D bo i tak wygladam z 10 lat mlodziej niz mam.

Dlaczego zdradzacie?

przez Nicholas1981 28 cze 2015, 20:37
khaleesi napisał(a):*Monika*, +30 nie mam :mrgreen: nie wstawie tu fotki na pewno a na facebooku wstawiałam ;) Nicholas1981, tak samo zaniedbane mogą byc i 40 i 50 ;)

Nie wiem czemu się tak oburzyłaś. Ja się odnosiłem do postu Candy, że nie wszystkie kobiety 40+ stają się niewidzialne dla młodszych facetów. To nie znaczy, że trzydziestolatki czy dwudziestolatki nie są ładne. W każdej kategorii bywają różne typy. A ja lubię zadbane, szykowne kobiety i tyle
Nicholas1981

Sortuj wg