Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś oczekuje nieustannej ekscytacji, to niech sobie skacze na banjo z mostu co weekend.

 

no i niektorzy pewnie tak so bie załatwiaja skoczki hormonów, ale ci co tego nie robią raczej sie frustrują przez to że obecność żony czy męża ich stopuje w życiu ;P

chociaż ludzie som różni i niektorym pewnie te skoczki nie są wcale tak bardzo poczebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te myśli były dziś ze mną cały czas...

widzę dokładnie ten pokój ,jeszcze chwila ,nawet nie musisz gasić światła...

spotykamy się wzrokiem,mogę przedłużać tak jeszcze chwil parę,,,unosi i popycha następna sekunda czekania na Ciebie właśnie tutaj ,właśnie za chwilę

Jak dobrze ,że mogę Ci to teraz napisać ...Ty jedna to zrozumiesz ,bo czujesz tak samo ,gorąco i całym ciałem ...

Ta cała sceneria ,jak w jakimś starym amerykańskim filmie ,trochę poważnie i podniośle ,ale zawsze na serio ,nieudawanie i w całkowitym milczeniu.Nie lubię wtedy słów,,,bo teraz jest czas na słowa.

Pierwszy dotyk ,płoniesz i płonę.

Całuję Cię w szyję ,i schodzę coraz niżej .

Wciąż patrzę w Twe oczy ,głęboko i szczerze ,dogłębnie ,najgłębiej ...nic nie mów

Rozbieram Cię ,na myśl ,że dzisiaj będę w Tobie ...bądż posłuszna mym dłoniom ,

zapełnię tej nocy pustkę Twoją Anno, i samotność Twoja odpędzę daleko...

Będę całował Cie nagą po brzuchu i piersiach i niżej i coraz niżej,czule ,najczulej ,wolno ,niespiesznie ,wyrażnie i gwałtownie i wolno,na nowo ,na nowo ,mocniej i silniej ,,,poczujesz

od nowa i mocniej ,mocniej ,

dobiorę się do Twojej słodkiej pupy ,aż zawyjesz w skurczach rozkoszy ,rozchylę Twe nogi...

będę Cię lizał ,lizał i lizał ,wilgotną całą dotykiem poruszać będę,aż spłonę w gorączce pożądań Ciebie od Ciebie...rozchylę Twe nogi ,a Ty mnie nimi obejmiesz

Dam Ci najszybszy seks i najwolniejszy potem .Będę wchodził w Ciebie od tylu i z przodu ,na odwrót z dołu i z góry wymyślnie... jak zechcę i jak zechcesz.

Takie myśli Anno były dziś ze mną cały czas ...

Naprawdę gorąco ...nie mogę wręcz doczekać się TEJ chwili, Anno.

Tak bardzo Cie pragnę Anno ,nagą ,bezwolną ,posłuszną i delikatnie kobiecą.

Teraz już wiesz . Myśl co chcesz,ale mnie nie oceniaj .Musiałem Ci o tym napisać.

Czekaj spełnienia...

Wiesz ,czasami mam wrażenie ,że już TO zrobiliśmy ,,,,,,,,ach i ech

Całuję .

-całuję złamane przykazanie boże" nie cudzołóż" , a za to idzie się do piekła , a w piekłe diabły dręczą potwornym wpadającym w obłęd niedosytem , pamiętaj o tym Anno , jak będziesz chciała dac kiedyś dupy , a nie będzie to Twój mąż , haha ( ale śmiesznie tragiczne )(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo testosteronu i szajby pożądania co z tego wynika , cieekawości diabelsko cielesnej , pożadań ,,,, bo nie samym makaronem człowiek, człowiek żyje , i żeby co dzień wpierdalać ten sam powszedni ten sam makaron z tym samym sosem ,,, dlatego dzdradza go ze schabowym , który i też po czasem sie znudzi ,,, jebie mnie dzis potwornie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden partner na całe życie? To nienaturalne. Fascynacja kończy się po 2-3 latach. Pewnie że można pajacować z zabawkami i gadżetami, tylko po co jak jest koleżanka z pracy?

 

Strasznie mi Ciebie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×