Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez snaefridur 06 sty 2008, 17:10
Hehe wiesz anand w przeciwieństwie do większości wypowiadających się tu uważam,że podejmowanie z Tobą poważnej polemiki ani nie ma sensu,ani nie jest zabawne :d.

W sumie to Ci bardzo zazdroszczę.Chociażby przekonania że Twe poglądy to aksjomat i że jak inni się z Tobą nie zgadzają,to znaczy że kłamią :D.Chyba musi być Ci łatwiej w życiu.

Mam dla Ciebie pomysł na zbicie obrzydliwie wielkiej kasy.Napisz książkę "Jak być anand22",zrób jakieś kursy przyspieszone...na bank bym się zapisała. :mrgreen:
snaefridur

przez jaaa 06 sty 2008, 17:18
pyzia1 to powiedz mi, gdzie są takie porządne dziewczyny? Tylko nie myl porządności dobrowolnej z porządnością przymusową. Tu na forum jest niby mnóstwo porządnych ale ta porządność w wielu wypadkach wynika z przymusu. Większość z Was zapewne nie ma cudownej twarzy, pięknego, zgrabnego tyłka, długich, pięknych nóg, obfitych piersi, więc szansy na bycie kobietą cudownego faceta z klasą raczej nie macie, więc musicie się zadowalać ochłapami.

i znow generalizujesz ja jestem porzadna z wyboru i jestem atrakcyjna dosc ( z tego co mi mowia faceci) mimo ze nie mam dlugich nog i nie jestem wymiarowa modelka
i wlasnie dlatego ze byle ochlapami( pieknych okreslen uzywasz odnosnie ludzi) :roll: sie nie zadawalam jestem wciaz sama :mrgreen:

i zgadzam sie z snaefridur
rozumiem ze ty jako spec od ideału męzczyzny ( chyba kobiety tez)masz super atrakcyjna laske? i jesli tak to zumiem ze ona jest gluchoniema i nie ma pojecia o Twojej ideaologii bycia "misterem Perfeckt" bo to juz przestaje byc dla mnie zabawne ;)

przez gasmask 06 sty 2008, 17:35
"Nie wdawaj się w dyskusje z idiotš. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doœwiadczeniem."
ktoœtam
The best you can is good enough.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 06 sty 2008, 18:00
Takie pisanie, że bogaci są bezwartościowi

sa bezwartosciowi owszem kiedy poza rzeczami materialnymi nie maja nic innego do zaoferowania od siebie ;) a znam i takich - taki minie potrzebny ,ale pewnie sa dziewczyny ktorym to starczy :roll:

przez jaaa 06 sty 2008, 18:28
ja nie mowie ze kazdy tylko mowie JESLI ma tylko to ;)

jesli ma jedno i drugie to fajnie ;)

przez gasmask 06 sty 2008, 18:52
anand22 napisał(a):I pisze to ten, który tak bardzo kochał swoją dziewczynę, że aż ją zdradził :roll:

A co ma jedno do drugiego? Pomyśl jeszcze raz, kolego.

Zarzucasz ludziom myślenie stereotypami, a sam je powielasz. Ok- tyle ode mnie. Nie będę już z Tobą polemizował, bo dla Ciebie to nie jest dyskusja, tylko próba wciśnięcia komuś swojego zdania. Na zrazie.
The best you can is good enough.

przez jaaa 06 sty 2008, 20:41
dam przyklad jakis ;) poznaje faceta w pubie czy barze - wydaje mi sie calkiem przystojny rozmwiamy ,smiejemy sie wydaje mi sie sympatyczny ,stawia mi drinka ,spotykam sie innym razem ,dalej wydaje mi sie sympatyczny ,zabawny ,inteligentny( fajne kierunki studiuje ,i to dwa naraz) do tego te oczy ;) ,dowiaduje sie ze nie ma autka ani prawa jazdy i mieszka z rodzicami do tego nigdy nie byl na wakacjach za granica

i co myslisz ze go skresle przez to - nie ;)

wymslony przyklad wprawdzie ale mysle ze trafny z tym co chce przekazac

przez anonim 06 sty 2008, 20:44
ilu ludzi tyle gustów. Jedni będą patrzeć na status materialny drugiego, a innych nie bedzie to interesowało . Przykładowo mnie nie interesuje status materialny drugiej osoby, kogoś innego może obchodzić, ale przecież szukamy drugiej połowy, a nie jej majątku...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez jaaa 06 sty 2008, 23:34
no jasne ze tak ,ale nie mozna miec wszystkieg- skoro ja idełaem nie jestem to idealu nie znajde chyba ze ideal nie bedzie szukal ideału tylko zakocha sie we mnie i odwrotnie ;)

przez linka 06 sty 2008, 23:36
anand22 tym tokiem myślenia to chyba nie powinnam się wiązać z żadnym facetem - bo żaden z nich nie jest np. Bradem Pittem - a napewno bardziej bym się cieszyła, gdyby jednak nim był.

Jeśli już patrzymy na ten status czy jak to zwał, to tylko na początku (jeśli w ogóle), bo jak się człowiek zakocha to już mu wszystko jedno ile kto ma kasy, gdzie mieszka...........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg