Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

przez MOCca 12 paź 2010, 12:24
Nawet w tych pismakach, jest gdzieś źródło prawdy o nas samych. ;) Ja też nie szukam ale sobię piszę. :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez agusiaww 12 paź 2010, 12:59
Z takim podejsciem to wcale lepiej nikogo nie szukac, bo wiadomo pesymista znajdzie 100 powodow, na to by w ogole NIC nie robic, bo po co? :mrgreen:
A co do nieudacznikow to polecam przeczytac desiderate: zawsze znajdziesz glupszych i madrzejszych (ladniejszych, itd) od siebie.....
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Nodame 12 paź 2010, 13:59
Ale mam nadzieję, że masz jakieś podstawy by tak mówić - że każdej się zapytałeś czy może warto by się gdzieś wybrać itp. No bo niektóre dziewczyny też są nieśmiałe i nawet będąc podrywanymi mogą powiedzieć nie, bo się zbyt peszą a nie dlatego, że nie chciały by nigdzie iść.
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 12 paź 2010, 14:18
potwierdzam.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Nodame 12 paź 2010, 14:44
A tam Dean, pisz co czujesz :)
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 15:57
Panna_Modliszka napisał(a):Nie każdy tak jak niemądry potrzebuje jedynie seksu ;)

Tylko ja widzę w tym maskę? Mogę się mylić ale mam takie wrażenie, ale w końcu ja mam problemy w odczytywaniu emocji drugiej osoby to mogłam pokręcić.
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 16:00
Niemądry mylisz jęczenie i maruderstwo z wrażliwością
Nodame

przez Krwiopij 12 paź 2010, 16:03
Panna_Modliszka, :brawo: :brawo: :brawo:
Krwiopij

przez _Pete_ 12 paź 2010, 16:16
Większość z kobiet pisze/twierdzi, że chciałaby mieć wrażliwego, uczuciowego, romantycznego faceta. Pragnąc przy tym jednocześnie by był silny, zdecydowany, męski, biorący na klatę problemy. :mrgreen:
_Pete_

przez Krwiopij 12 paź 2010, 16:18
Jedno nie wyklucza drugiego.
A nawet gdyby...to cóż-wolę wrażliwego i uważającego chlopaka,od jakiegos tępaka troglodyty,ktoremu jedyne co można-to dac banana na droge i wyslac na drzewo. :-|
Krwiopij

przez _Pete_ 12 paź 2010, 16:35
Panna_Modliszka napisał(a): bzdury

Co za merytoryczne uzasadnienie swoich racji. :mrgreen: Rozumiem, że Ty za to piszesz "niebzdury". Ok, odnotowałem ten fakt. 8)

Shadowmere,

to w takim razie kim jest wg Was facet wrażliwy, a kim silny? Silny to chyba też nie musi być tępy troglodyta?
_Pete_

przez shadow_no 12 paź 2010, 16:45
Całe to uogólnianie jest takie... niepraktyczne.
Przecież każdy jest oryginalny. Każdemu podoba się co innego. Temat o cechach charakteru czy wyglądu to temat rzeka. To indywidualna sprawa każdego z nas. Nie ma szans, żeby się wszyscy dogadali.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Krwiopij 12 paź 2010, 16:47
Jest niepraktyczne.Jak każda dyskusja w tym kierunku.
Ale skoro jest-to można sie jakos ustosunkowac.

_Pete_, pewnie,że nie musi.Nawet fajnie gdyby byl silny-tylko,że dla mnie nie może to wykluczac wrażliwości.
Krwiopij

przez Krwiopij 12 paź 2010, 16:53
Już to w ktoryms temacie definiowalam ze szczeggolami...i nie chce mi sie powtarzac po raz enty..
Krwiopij

Sortuj wg