Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez berlioz 27 wrz 2008, 00:51
a po co wam chlopak czy dziewczyna :smile: to tylko pragnienia, a mozna nie utozsamiac sie z nimi poprzez prace z podswiadomoscia, np. medytacje czy autosugestie powtarzajac: mam pragnienia ale nie jestem nimi- kiedy to stosowalem zniknal smutek, poczucie winy czy rozczarowanie, ze niby nie mam dziewczyny to cos ze mna nie tak itd. wszystkie te smieci. nic na sile- jesli bedziecie kogos szukac w ten sposob, to oznacza ze wpadliscie w pulapke. zeby byc szczesliwym nie trzeba koniecznie miec partnera, mozna nauczyc sie czerpac radosc zycia z innych rzeczy (np kontakt z natura) 8)

przez gabriel 27 wrz 2008, 08:49
Pęknę zaraz ze śmiechu. Dla mnie rozmowa i walka z samotnością to droga do szczęścia. Po za tym ja chcę być normalny, mieć dziewczynę, potem rodzinę, dzieci, normalny dom i na starość kogoś do kogo będę mógł się odezwać. Nie chcę być jakimś dziwakiem, który zamiast partnerki ma kontakt z drzewem czy wiewiórką.

przez Lariana 27 wrz 2008, 09:15
W szczęściu chodzi o to żeby być cały czas szcześliwym xD
Możesz mieć partnera ale i możesz być szczęśliwy gdy go zabraknie .Robić tylko to co sprawia szczęscie .Byś smutnym i jednoczesnie szczęśliwym ,o .
To że gabriel masz takie priorytety to ok ,każdy ma swoje.
Niektórzy moga zakładać z gory ,mieć plan który albo sie spełni i będa szcześliwi lub nie albo się nie spełni i będzie to samo .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotna_zagubiona 27 wrz 2008, 10:03
kierując się wypowiedzią berlioza - wpadłam w pułapkę i nie, nie pomaga mi wmawianie sobie że jestem dużo warta i to inni mnie nie doceniają nie wiedzącprzy tym co tracą, a sama dam sobie radę. i bardzo dorbze rozumiem gabriela bo mam dokładnie takie same odczucia - chcę być normalna, mieć chłopaka/męża, a na starość móc się cieszyć, że jestem komuś potrzebna, że ktoś na mnie liczy i jestem dla niego ważna. bo taka jest prawda, że przyjaciele, rodzina, kariera - to nie daje nam takiej satysfakcji jak uczucie bycia kochanym przez kogoś kogo wybraliśmy, a kto wybrał nas, i tamte priorytety zanikają w konsekwencji czego jak zaakceptuję samotność to kiedyś w wieku XX lat się obudzę ze świadomością że jestem temu światu i wszystkim w nim nie potrzebna... chociaż podobnie się czję już dziś...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez gabriel 27 wrz 2008, 10:17
Kontakt z naturą to fajna sprawa ale ja wolę go w takim wydaniu: idę z moją ukochaną dziewczyną przez las, wdychamy razem świeże powietrze, rozmawiamy, jest cisza spokój, jestesmy szczęśliwi bo mamy siebie. Sam kontakt z naturą mnie nudzi i napawa smutkiem, skłania do rozmyślań nad własnym życiem, nad tym jaki jestem beznadziejny i dlaczego jestem sam. Musi coś się dziać bo inaczej zwariuję.

przez buuuu 27 wrz 2008, 20:14
berlioz heh kontakt z naturą? ja też lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, to mnie uspokaja i tak mi się wydaje, że czuję sie bezpiecznie na jakieś łące z dala od cywilizacji, ciągłego hałasu i tłoku. Niestety mało takich miejsc. Ja przez wakacje byłam ze znajomymi w górach, w prawdzie kilka dni, ale to były najlepsze wakacje w moim życiu! Często wstawałam rano, albo wieczorami wychodziłam na balkon i oglądałam prześliczne widoki, zachód słońca, albo porostu patrzyłam w gwiazdy! no może zostanę jakimś pustelnikiem czy czymś w tym rodzaju :)

---- EDIT ----

ach gabriel czemu beznadziejny? mi się wydajesz całkiem fajny!

przez samotna_zagubiona 27 wrz 2008, 20:36
każdy się wydaje że jest fajny ale w nas samych siedzi coś co nas zabija... sprowadza do nas te myśli że jesteśmy wstrętni i nie dopasowani do reszty świata....
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

przez gabriel 27 wrz 2008, 21:51
Samotna, spokojnie wstrętny to ja nie jestem może czasem beznadziejny :lol:

---- EDIT ----

Heh, buuuu ja nie jestem całkiem fajny tylko rewelacyjny i niezastąpiony :roll:

przez depresyjny86 27 wrz 2008, 22:18
Ja jestem i wstrętny i beznadziejny:)
:)

przez samotna_zagubiona 27 wrz 2008, 22:28
heh ja za to czuje sie wstretna i paskudna na ciele. nawet nie ze twarz czy cos ale jak patrze na swoja tusze to mi łzy do oczu płyną... nieraz czuje jak ociekam tłuszczem fuj :/ a jak probuje cos z tym robic to jednak to nie daje efektu ...wiec tak ogolnie po co sie starac gdy nic nie wychodzi z tego i tak? :(

przez buuuu 27 wrz 2008, 22:31
aj też niestety nie potrafię myśleć o sobie pozytywnie.. jestem brzydka wręcz paskudna, głupia i w ogóle nienawidzę siebie praktycznie za wszystko, nie mogę patrzeć na siebie w lustrze.. i co mam z tym zrobić hmm? najlepiej się chyba zabić! bo nic tego nie zmieni.
ale ludzie tutaj (czytaj forum) wydają mi się naprawdę ok, może was nie znam ale darzę sympatią i już :)

przez gabriel 28 wrz 2008, 12:38
Niestety tylko my jesteśmy w stanie nawzajem siebie zrozumieć. Ktoś kto nigdy nie miał depresji i leków nie może pojąć co my czujemy. Wkurza mnie to zbyt mocne odczuwanie rzeczywistości. No ale cóż trzeba jakoś z tym żyć.

przez buuuu 28 wrz 2008, 16:10
No, jak zawsze masz rację

przez eligojot 28 wrz 2008, 18:56
berlioz napisał(a):a po co wam chlopak czy dziewczyna :smile: to tylko pragnienia, a mozna nie utozsamiac sie z nimi poprzez prace z podswiadomoscia, ...
zeby byc szczesliwym nie trzeba koniecznie miec partnera, mozna nauczyc sie czerpac radosc zycia z innych rzeczy (np kontakt z natura) 8)

To wygląda jak metoda dla domorosłych, za przeproszeniem, onanistów. Nie wiem jak pozostali, ale ja zamiast kontaktu z łonem natury, wolę mieć kontakt z innym łonem.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg