Partner zakochany w swoim dziecku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez khaleesi 18 gru 2013, 20:00
Candy14, dokładnie nic dziwnego, że żona nie chce by dziecko miało kontakt z kochanką jej męża. hehe :mrgreen:
Wredny zdrajca i tchórz. Taki facet to do odrzutu się nadaje.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Conessa 18 gru 2013, 20:00
khaleesi, chyba nie dokladnie czytałaś, bo nie czekałam na niego. Przez ostatnie 2 lata żyłam z kimś innym. Probowałam pokochać tą osobę, tak jak jego, ale nic mi nie wychodziło, było wszystko inne, wszystko przykre, złe. On mimo to nie mieszkał z żoną. Raz próbował, ale szybko się wyprowadził, gdy ja nadal gdzieś daleko byłam z kimś. Dopiero jakiś czas temu wróciliśmy do siebie, bo on podjął decyzję i nie chce mnie już stracić. Więc licze, że to się ułoży w końcu. Wiem o wszystkim co sie dzieje w jego relacjach z "żoną" , jestem przy rozmowach telefonicznych, słyszę. Wiem, że nie oszukuje mnie. Stara się, ale to do cholery jest trudne.

bittersweet, dziękuję, właśnie tak zamierzamy to rozwiązać.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez khaleesi 18 gru 2013, 20:02
Conessa, nieważne miał czas się rozwieść jakby chciał to by to zrobił. Jesteś zakochana więc inaczej to spostrzegasz.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Conessa 18 gru 2013, 20:03
Candy14, ale Ty nie rozumiesz chyba. Ty swojego partnera pewnie poznałaś po rozwodzie, prawda?
A ona wie o mnie, ale jeśli tylko zechce, to nagle może zrobić z tego orzeczenie o winie, wiesz co wtedy się dzieje, prawda? To będzie katastrofa dla niego i dziecka.

-- 18 gru 2013, 20:04 --

khaleesi, byłas w takiej sytuacji?
A zakochanie, to ja miałam 5 lat temu, na początku, teraz to zupełnie inna relacja.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Po prostu maciek 18 gru 2013, 20:06
Teraz można uzyskac rozwód na 1 roprawie jesli jest on za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Kolega to przerabial.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez khaleesi 18 gru 2013, 20:06
Conessa, przecież wiadomo było, ze wiążąc się z żonatym i w razie ewentualnego rozwodu to będzie z orzekania o jego winie. Nie dziw sie jego żonie. Wcale nie jest złośliwa. zrobiłabyś tak samo na jej miejscu.

Conessa napisał(a):khaleesi, byłas w takiej sytuacji?
A zakochanie, to ja miałam 5 lat temu, na początku, teraz to zupełnie inna relacja.

Conessa, nie, nie byłam bo z zajętymi i zonatymi się nie zadaje.
Mistrz Avatara

przez Conessa 18 gru 2013, 20:12
Po prostu maciek, wszyscy to wiedzą. Ale ona nagle nie chce bez winy.

khaleesi, Moja Droga, nigdy nie byłaś w takiej sytuacji i nigdy nie wiesz czy to Tobie nie przydarzy. Ja też tak się zarzekałam... uwierz mi. Życie nie jest proste i nigdy nie wiesz co może Ci się przytrafić.

przez Candy14 18 gru 2013, 20:16
Ty swojego partnera pewnie poznałaś po rozwodzie, prawda?

No raczej. Nie wiazalabym sie z nikim nie bedac wolna

A ona wie o mnie, ale jeśli tylko zechce, to nagle może zrobić z tego orzeczenie o winie, wiesz co wtedy się dzieje, prawda? To będzie katastrofa dla niego i dziecka.

no ok.. wiec dlaczego nie rozwiodl sie 5 lat temu zanim zaczeliscie byc razem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez khaleesi 18 gru 2013, 20:17
Conessa, wąpie , już 5 lat temu mogłaś postawić facetowi warunki. chce być z Tobą czy szopki takie odstawia. Facet zachowuje się mega niedojrzale. Jemu jest wygodnie tak jak jest teraz.

Conessa napisał(a):Po prostu maciek, wszyscy to wiedzą. Ale ona nagle nie chce bez winy.

To akurat mnie wcale nie dziwi. :mrgreen:
Mistrz Avatara

przez Conessa 18 gru 2013, 20:20
khaleesi, świetnie że masz z tego ubaw, jesli Cie to bawi, to nie pisz prosze tutaj i nie wyżywaj się na mnie Mądralo. % lat temu tez mu postawiłam warunki skoro nie mógł ich spełnić to odeszłam.
Polecam inne strony do wykazania swoich życiowych mądrości.

przez khaleesi 18 gru 2013, 20:23
Conessa napisał(a):khaleesi, świetnie że masz z tego ubaw, jesli Cie to bawi, to nie pisz prosze tutaj i nie wyżywaj się na mnie Mądralo. % lat temu tez mu postawiłam warunki skoro nie mógł ich spełnić to odeszłam.
Polecam inne strony do wykazania swoich życiowych mądrości.

Wypowiadam swoje zdanie do którego mam prawo i oceniam postępowanie bo przedstawiasz swoje sprawy na forum publicznym.
Mistrz Avatara

przez Po prostu maciek 18 gru 2013, 20:25
Jakby nie patrzec sprawa nie jest taka prosta na pierwszy rzut oka jak sie wydaje. Byc moze jest tak ze on cie tylko zwodzi, a byc moze nie. Jesli zona nie bedzie chciała dac mu rozwodu lub bedzie chciala rozwody z jego winy to sprawa bedzie sie ciagnac dlugo. beda swiadkowie, wyciaganie brudów, a Ciebie uznaja za kochanke dla której on rozwala swoja rodzine i zostawia dziecko. Wazne jednak by te dziecko ucierpiało w tym jak najmniej. Pytanie tylko czy twoj ukochany w ogole mysli o rozwodzie czy top tylko taki pic na wode...
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Conessa 18 gru 2013, 20:29
Po prostu maciek, myśli, on nie chce juz tego, to męczące jest dla wszystkich. Dlatego albo cierpliwie czekamy na sąd, albo od razu idziemy na wojne, ale to będzie trwało długooo... a przy dobrych wiatrach za minimum 2 miesiące będzie orzeczenie sądu.

khaleesi, racja ale ja Cię proszę, abyś w tym wątku już sie nie wypowiadała.

przez khaleesi 18 gru 2013, 20:37
Conessa, ponieważ...? Nie piszę tego co chcesz przeczytać? ja tak widzę tą sytuacje i jak widzę nie jestem odosobniona. To Twoje życie ja Ci poradziłam inni też.
Mistrz Avatara

Sortuj wg