Skocz do zawartości
Nerwica.com

Partner zakochany w swoim dziecku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, gdybyś była mądra, to wiedziałabyś, że na studia można iść w kazdym wieku i nie wiesz czy to są studia podyplomowe np...?

 

-- 18 gru 2013, 22:41 --

 

aaa i zapomniałam..... pilnuj swojego mężczzyny jesli masz a jesli nie masz, to pilnuj przyszłego bo może taka żmija jak ja Ci go zabierze. Nawet jeśli on będzie naprawdę święty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, gdybyś była mądra, to wiedziałabyś, że na studia można iść w kazdym wieku i nie wiesz czy to są studia podyplomowe np...?

 

-- 18 gru 2013, 22:41 --

 

aaa i zapomniałam..... pilnuj swojego mężczzyny jesli masz a jesli nie masz, to pilnuj przyszłego bo może taka żmija jak ja Ci go zabierze. Nawet jeśli on będzie naprawdę święty.

tak wiem o tym dziękuje za porade :lol:

po prostu Twoje postepowanie wyłania mi obraz 19 latki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nikt nie wie jak jest naprawdę!a ja nie chcę i nie lubię mówić komuś ze ktoś jest zły gorszy-chyba ze to frajer mojej kobiety który ja napierdalał...jem mogę mówić ze jest scierwem-i jeszcze załatwić wpierdol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conessa,

Nie mam zamiaru przed obcymi "ludźmi" ujawniać swoich przeżyć. Internet nie służy do tego.

 

w takim razie nie pytaj nas o poradę. Wpierw oczekujesz porady i zrozumienia a później mówisz, że tak naprawdę nic nie wiemy.

 

Ja widzę tylko tyle, że jesteś nieszczęśliwa i niestety, nie zapowiada się by cokolwiek miało się zmienić. Wiej od tego mężczyzny póki możesz. Nie jest to łatwe, ale kiedyś spotkasz kogoś kto będzie w stanie wziąć odpowiedzialność za własne życie, w przeciwieństwie do Twojego obecnego partnera. Czy ktoś kto nie umie tego zrobić to dobry materiał do tego by spędzić z nim życie? Zwłaszcza jeśli masz border... przecież w gruncie rzeczy, potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa i stabilności, nawet jeśli same destabilizujemy swój świat.

 

Powinnaś sobie odpowiedzieć sama na pytania:

jak się czujesz z relacją tego mężczyzny z jego dzieckiem.

jeśli Cie ona rani i boli... to dlaczego? czego się obawiasz? za czym tęsknisz?

Czy uważasz, że kiedykolwiek to się zmieni?

Nie musisz tu odpowiadać. Ale są to pytania które warto sobie zadać w głębi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy mylą miłość z uzależnieniem. Sama tego doświadczyłam, ale nie ma co szlochać tylko trzeba uciać relację i zacząc od nowa. Są faceci naprawdę warci tego by na nich poczekać. Poźniej jest duże szczęscie i radośc. Nie ma co się ponizac dla faceta, który uczucia kobiety i jednej i drugiej ma gdzieś, trzeba miec przynajmniej honor skoro serce jest w kawałkach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×