Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabaw

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ladywind 18 wrz 2013, 21:27
anna.anakaia, to ostanie zdanie też jest trafne i mam podobne zdanie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 21:32
Nie lubie tak stawianych pytan jak w temacie, ale z ciekawosci: czy jak jeden z uzytkownikow tego forum, zalozyciel jednego z huczniejszych topicow, traktuje kobiete ( jej obecnosc, ocenę )jako wyraz, świadectwo swojej wartosci... to potbada pod traktowanie ją jako zabawkę?
Autodestrukcja

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 22:01
Autodestrukcja,kobieta raczej jako niespelnione zrodlo masturbacji swojego ego. Tutaj kobieta jest calym zlozonym procesem, nie jakas zabawka ;)
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 18 wrz 2013, 22:10
Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabawkę?
Są, ale zwykle kobiety ich nie chcą.
Ten tragizm istnienia...

A tak serio, to masz wybór, możesz się kierować przy wyborze mężczyzny tym, jakie ma podejście do życia, jakie ma wartości i jak traktuje kobiety - warto sobie włączyć jakiś filtr. Jeśli to będzie naprawdę dla Ciebie ważne, to wyczulisz się z czasem na sygnały, które łatwo pozwolą Ci to wstępnie rozpoznać. Skoro nie spotykasz normalnych mężczyzn, to może też powinnaś zmienić/poszerzyć środowisko, to trochę dziwne.

I jeszcze zero wiary w to, że takie doświadczenia zdobędę - skoro przez 24 lata się nie udało ani razu.

To nie jest wcale tak długo - uwierz babci refren.

przez Powietrzny Kowal 18 wrz 2013, 22:11
UUUuhahahahahah.
Jak Cię zobaczyłem to z początku myślałem, że jesteś niepełnoletnia! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez refren 18 wrz 2013, 22:15
Powietrzny Kowal, zostań moim terapeutą ! :105:

przez Powietrzny Kowal 18 wrz 2013, 23:23
(Jezu!!! trzęsącymi się dłońmi upycha do Golfa co się da + trochę jedznia i jedzie do.... ! nieważne!... nie wie gdzie, ale jedzie odkryć nową misję terapeuty!) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez refren 18 wrz 2013, 23:58
Super! Wpisz sobie "Tworki" w GPS-a :mrgreen:
;)

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 00:08
Mushroom napisał(a):
przez 24 lata się nie udało ani razu.

czemu liczysz od urodzenia? Nie słyszałem o niemowlakach wchodzących w związki.

Przyznaję, wyolbrzymiam:)

-- 19 wrz 2013, 00:09 --

MalaMi1001 napisał(a):Nie przejmuj się kochana złymi doświadczeniami. Ja ponieważ mam ich dość postanowiłam nigdy więcej nie próbować żadnej relacji. To jest o wiele prostsze niż szukanie uczciwego człowieka. I po co się znów podnosić? Nie ma sensu.

Właśnie powoli dochodzę do takich samych wniosków...

-- 19 wrz 2013, 00:12 --

anna.anakaia napisał(a):I myślę Aguska, że Ty nie tyle autentycznie masz taką opinię o męskiej części ludzkości, co po prostu boisz się, że ktoś Cię zrani.
W wieku 60 lat będziesz się z tego śmiać z swoimi kotami :)

Dobre :D

Prawdopodobnie właśnie o to chodzi. Nie trafiłam na nikogo kto przejmowałby się tym, czy nie zrani drugiej osoby i zainteresowałby się mną.

-- 19 wrz 2013, 00:17 --

wykończony napisał(a):masz problemy w nawiązywaniu relacji z innymi?
jesteś społecznie aktywna?
masz zaniżone poczucie własnej wartości?

Właśnie nie wiem, czemu tylko jeden związek, może jestem zbyt powściągliwa. Mam problemy w relacjach z innymi. Nie ufam ludziom, boję się zranienia i ciągle uważam i zastanawiam się czy dana osoba nie chce mnie wykorzystać... Niestety, doświadczenia... pewnie tu leży przyczyna. Chyba za często szukam ukrytych interesów, dlatego te wszystkie biologiczne mechanizmy mnie zniechęcają do związków. Z jednej strony zniechęcają, z drugiej jednak chciałabym kogoś mieć. Taka sprzeczność... Jestem dosyć aktywna społecznie. I niestety mam zaniżone poczucie własnej wartości jeżeli chodzi o relacje z ludźmi. To jest taki mój kompleks...

-- 19 wrz 2013, 00:19 --

carlosbueno napisał(a):
ladywind napisał(a):Jasne że są tacy mężczyźni , tylko trzeba mieć to szczęście by na takiego trafić .

powinno się wybierać a nie trafiać, ale wiadomo strzała amora czasem przysłania umysł. Zresztą co ja będę się wypowiadać mam prawie zerowe doświadczenie.

Strzała amora tudzież popęd seksualny:/

-- 19 wrz 2013, 00:24 --

Candy14 napisał(a):
ale zdrada swiadczy o tym ze traktuje jak zabawke? Sa rozne przyczyny. Glownie tchorzostwo bo nie ma sie odwagi wyjsc z kiepskiego zwiazku.

Ja tam słyszałam że u mężczyzn zdrada jest normalna bo ich biologicznym zadaniem jest zapłodnienie jak największej ilości kobiet.

przez zmęczona_wszystkim 19 wrz 2013, 00:26
A mi się jednak wydaje, że to mówienie o rezygnacji ze związków to taka zasłona dymna przed samym sobą. Ktoś sobie mówi: już nie będę próbować, ale podświadomie sobie jednak myśli, że to takie mówienie, fajnie ponarzekać, poskarżyć się, bo zawsze znajdą się inne osoby, które dołączą się do wspólnego chóru. nie uważam, żeby ktokolwiek świadomie zrezygnował z takiej opcji i nigdy, ale to przenigdy, nie zaświeciłaby mu w głowie myśl, że może jednak..... to bardzo często mówienie, która ma podtrzymać nas w naszej opinii.
Z całym szacunkiem, ale mówienie takich rzeczy w wieku 24 lat nie ma sensu. Pożyj dłużej, nazbieraj doświadczeń, itp. Czasami, jak słucham takich wynurzeń, to mam autentyczną ochotę wymierzyć takim młodzikom solidnego kopniaka, żeby się opamiętali. Z mojej perspektywy taki wiek to niemal dzieciństwo, czas, kiedy jeszcze można wszystko pozmieniać, ma się siły, żeby próbować i podnosić się. I wcale nie mam zamiaru pisać, że starszy człowiek epatuje mądrością, ale jak można dochodzić do takich wniosków w tym wieku?

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 00:27
Autodestrukcja napisał(a):Nie lubie tak stawianych pytan jak w temacie, ale z ciekawosci: czy jak jeden z uzytkownikow tego forum, zalozyciel jednego z huczniejszych topicow, traktuje kobiete ( jej obecnosc, ocenę )jako wyraz, świadectwo swojej wartosci... to potbada pod traktowanie ją jako zabawkę?

Nie:)

-- 19 wrz 2013, 00:32 --

Powietrzny Kowal napisał(a):UUUuhahahahahah.
Jak Cię zobaczyłem to z początku myślałem, że jesteś niepełnoletnia! Obrazek

Dzięki:( Raczej wrażliwa pod pewnymi względami...

przez zmęczona_wszystkim 19 wrz 2013, 00:33
I jeszcze dziwi mnie to dziwienie się, że w tym młodym wieku miałas na swym koncie tylko jeden związek. a co w tym takiego dziwnego? Rozumiem, mamy inne czasy i w wieku 18 lat młodzież ma za sobą kilkanaście związków, bo teraz związek to nawet wysyłanie sobie emotek na gg i robienie sweet focii i kilka wspólnych wyjść. Ogromna dewaluacja pojęcia. Nie chciałabym być z kimś, kto majac ćwierć wieku mialby na koncie kilkanaście związków, bo taka osoba wydawałaby mi się lekko niestabilna emocjonalnie, nie potrafiąca nawiązywać mocniejszych więzi (i nie mówię tu o jakichś przygodach - niech sobie każdy żyje jak chce). Po cholerę to wieczne porównywanie się z innymi.

przez Sorrow 19 wrz 2013, 00:34
aguskaguska napisał(a):Ja tam słyszałam że u mężczyzn zdrada jest normalna bo ich biologicznym zadaniem jest zapłodnienie jak największej ilości kobiet.

Tylko u mężczyzn niższych ras.

przez NieznanySprawca 19 wrz 2013, 00:35
Ja tam słyszałam że u mężczyzn zdrada jest normalna bo ich biologicznym zadaniem jest zapłodnienie jak największej ilości kobiet.

Od dziecka lubilem ogladac filmy przyrodniczne, i zawsze ssacze relacje samiec/samica swietnie odbijaly mi sie w obserwacji ludzkiego swiata... :mrgreen:

-- 19 wrz 2013, 00:38 --

Sorrow, Ty, wyzszorasowy, jak tam idzie podrywanie kobiet? :pirate: :mrgreen:
NieznanySprawca

Sortuj wg