rodzice się nie zgadzają:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Variable 20 sie 2012, 16:42
Pitu, masz racje, ale nie wymagaj od 19 latka żeby zamieszkał z dziewczyną i ją utrzymywał z dzieckiem bo jest zwyczajnie na to za młody i niedojrzały więc nie poradzi sobie.
Variable

przez Candy14 20 sie 2012, 16:50
virgo21, a wiec co to za zwiazek?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pitu 20 sie 2012, 16:52
virgo21 napisał(a):Pitu, masz racje, ale nie wymagaj od 19 latka żeby zamieszkał z dziewczyną i ją utrzymywał z dzieckiem bo jest zwyczajnie na to za młody i niedojrzały więc nie poradzi sobie.

Jeśli decyduję się na związek z kobieta która ma dziecko to jak może być nie dojrzały ... :roll:
Pitu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 20 sie 2012, 17:27
Jest zakochany i widzi teraz wszystko w różowych kolorach a życie dopiero zweryfikuje wszystko po czasie i może się okazać,że nie podołał odpowiedzialności i przerosło go to wszystko. Nie napisałam ,że jej nie kocha itp bo na pewno ja kocha skoro chcą być razem, tylko chodzi o to,ze jest młody.
Variable

przez Pitu 20 sie 2012, 18:09
virgo21 napisał(a): życie dopiero zweryfikuje wszystko po czasie i może się okazać,że nie podołał odpowiedzialności i przerosło go to wszystko.

I dlatego potrzebna jest w związku prawdziwa kobieta , która nie będzie tyko oceniać faceta.
Pitu

przez Nortt 21 sie 2012, 00:08
nati2405 napisał(a):Witam, mam problem. Mam 20 lat i 10 miesięczne dziecko. Z ojcem małego nie mam żadnego kontaktu i nie interesuje sie dzieckiem. Poznalam chłopaka pół roku temu. Jestem taka zakochana...nigdy nie czułam czegoś podobnego. Chłopak jest rok młodszy ode mnie. Robi dla nas wszystko. Jesteśmy tacy szczęśliwi razem. Akceptuje malutkiego i myśli o wspólnej przyszłości. Jednakże mieszka z rodzicami którzy określają się mianem "katolickiej rodziny" i przede wszystkim "rodziną z wyższej pólki" mają 2 mieszkania i gospodarstwo. Matka ma własny sklep. Ja natomiast pochodze z innej rodziny. Mama jest z tata po rozwodzie, ojciec to alkoholik. Mama wziela slub z innym facetem z ktorym ma 2 dzieci i takze sie rozeszla. Szczerze powiedziawszy to nie mam nic, zadnych perspektyw na przyszłośc. 4 rodzenstwa i zadlużoną matke. Jego rodzice jak sie dowiedzieli o dziecku zrobili jedna wielka awanture, powiedzieli ze nie zgadzają się na taki związek i mamy to zakonczyc, jego matka mnie obrażała, powiedziala ze mam szukac sobie chlopaka z takiego marginesu z jakiego pochodze i na jakiego mnie stac bo jej syn moze znalezc o wiele lepsza dziewczyne, z wlasnym domem i pieniędzmi i zabronili nam sie spotykac, oczywiscie nadal jestesmy razem i spotykamy sie, on mimo wszystko sprzeciwia sie im. Jestesmy tacy szczesliwi, kochamy sie i zrobilibysmy dla siebie wszystko, wiem ze nigdzie nie znajde drugiego takiego, ktory tak bedzie kochal. Ja nie mieszkam z mama, z 2 bracmi i malutkim wynajmujemy mieszkanie, skonczylam technikum fryzjerskie i ucze sie dalej, to ze moja rodzina jest inna nie znaczy ze ja tez taka jestem. Po tej kłotni z jego rodzicami złapałam jakiegos doła. Nikt jeszcze nie ponizyl mnie tak jak jego rodzice...ciągle o tym mysle, boje się ze jednak bedziemy musieli się rozstac, ze poslucha tego co mówią...nie wiem co robić:(

Podziwiam twoją wytrwałość; /cenzura/ tych hipokrytów katolików, oni już tak zostali wychowani. Mam nadzieje że masz prace, jeśli nie to postaraj się coś znaleźć, a twój wybranek niech zassysa jak najwięcej od swoich starych, może jak pójdzie na studia to mu jakaś chatę za-sponsorują, fajnie też by było jakby sam coś capnął, by jakiś grosz na młodą larwę wpadł. Trzymam za was kciuki.

BTw, Wreszcie konkretny problem, bo w tym temacie ludzie w większości wypadków, tylko pierdolą farmazony.
Nortt

przez *Wiola* 21 sie 2012, 01:25
Pitu napisał(a):
virgo21 napisał(a): życie dopiero zweryfikuje wszystko po czasie i może się okazać,że nie podołał odpowiedzialności i przerosło go to wszystko.

I dlatego potrzebna jest w związku prawdziwa kobieta , która nie będzie tyko oceniać faceta.

Pitu , Ty Pitulisz jak popitulony :hide:
Moderator

przez Pitu 21 sie 2012, 01:40
*Wiola* napisał(a):
Pitu napisał(a):

Pitu , Ty Pitulisz jak popitulony :hide:

hahah Idź spać :hide:
Pitu

przez *Wiola* 21 sie 2012, 01:49
Pitu, Liczysz , że od mojego spania Tobie się poprawi :mrgreen:
Moderator

przez Candy14 21 sie 2012, 10:28
Pitu napisał(a):

Ja chyba jakas niepelnosprytna jestem ale nie rozumiem co ma odpowiedz Pitu do tego cytatu? Gadamy o 19 latku a on o czym?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Pitu 21 sie 2012, 15:56
*Wiola* napisał(a):Pitu, Liczysz , że od mojego spania Tobie się poprawi :mrgreen:

Zdecydowanie :mrgreen:

-- 21 sie 2012, 16:06 --

Candy14 napisał(a):
Pitu napisał(a):

Ja chyba jakas niepelnosprytna jestem ale nie rozumiem co ma odpowiedz Pitu do tego cytatu? Gadamy o 19 latku a on o czym?

gdyby naprawdę nic nie miała to zapewne byś nie odpisała , w ogóle jestem najgorszy zły nie dobry. Trzeba mnie zmienić ... :mrgreen:
Pitu

przez Candy14 21 sie 2012, 17:37
gdyby naprawdę nic nie miała to zapewne byś nie odpisała

Pisze zebys wyjasnil o co Ci chodzilo bo nie kumam :roll:

przez Pitu 21 sie 2012, 18:57
Candy14 napisał(a):
gdyby naprawdę nic nie miała to zapewne byś nie odpisała

Pisze zebys wyjasnil o co Ci chodzilo bo nie kumam :roll:

Candy14 Ale co mam wyjaśniać , pisząc zdanie " I dlatego potrzebna jest w związku prawdziwa kobieta , która nie będzie tyko oceniać faceta" przecież to oczywista oczywistość dla facetów. Dla mnie to jasne jak słońce :D
Pitu

przez Candy14 21 sie 2012, 19:01
życie dopiero zweryfikuje wszystko po czasie i może się okazać,że nie podołał odpowiedzialności i przerosło go to wszystko.

ale jak to sie ma do tego powyzej?

Sortuj wg