Skocz do zawartości
Nerwica.com

rodzice się nie zgadzają:(


Rekomendowane odpowiedzi

gdyby naprawdę nic nie miała to zapewne byś nie odpisała

Pisze zebys wyjasnil o co Ci chodzilo bo nie kumam :roll:

 

Candy14 Ale co mam wyjaśniać , pisząc zdanie " I dlatego potrzebna jest w związku prawdziwa kobieta , która nie będzie tyko oceniać faceta" przecież to oczywista oczywistość dla facetów. Dla mnie to jasne jak słońce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego zwyczajnie odbiłem piłeczkę , ponieważ nie lubię jak kobiety przypisują facetowi same nie powodzenia. W tym zdaniu już wyczułem feministyczną zawiesinę. A może ONA nie podoła odpowiedzialności i przerośnie Ją wszystko i czas to zweryfikuje. Przecież równie dobrze może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, ja tam nic feministycznego na myśli nie miałam tylko rozchodzi się o młodego chłopaka,który chce być z dziewczyna, która ma dziecko i w dodatku nie ma wsparcia swoich rodziców więc jak myślisz róznie może być. Jednak moze też tak być,ze dziewczyna nie da rady i zrezygnuje po tym jak będzie wysluchiwała od jego rodziców samych obelg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PituJednak moze też tak być,ze dziewczyna nie da rady i zrezygnuje po tym jak będzie wysluchiwała od jego rodziców samych obelg.

 

virgo21 Tak , najlepiej to zrezygnować przecież słowa i poglądy rodziców są najważniejsze , tak poprostu odejść zamknąć pewien rozdział w życiu to wszystko takie łatwe dla kobiety , nie liczyć się z facetem.

 

Candy14 Jak sobie przypominam też miałaś problem z obiektywnym poglądem w moim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 Jak sobie przypominam też miałaś problem z obiektywnym poglądem w moim wątku.

 

Bo nie zgadzal sie z Twoimi pogladami? Bylam jak najbardziej obiektywna

 

Moim zdaniem, to ze akceptuje dziecko to jest coś. Nie każdego faceta na to stać. Życzę powodzenia.

 

 

W sumie autorka olala swoj temat wiec nie wiemy co znaczy ta akceptacja i w jaki sposob to robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, nie słowa rodziców nie są najważniejsze i nie są też wyznacznikiem tego czy ta para będzie razem czy nie tylko mamy do czynienia z młodymi osobami przed, którymi jeszcze wiele wzlotów i upadków. Niestety życie nie jest kolorowe. Pomijajac już tego chłopaka bo może faktycznie jest na tyle dojrzały i odpowiedzialny,że podoła temu obowiązkowi czego mu życzę to może być tak,że dziewczyna nie wytrzyma psychicznie szykanowania i obrażania jej przez jego rodziców. Mniejsza już o to tak jak napisała Candy14, autorka olała temat więc niewiele wiemy tak więc nie ma sensu się chyba szarpać w tym temacie tylko życzyć im szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, nie słowa rodziców nie są najważniejsze i nie są też wyznacznikiem tego czy ta para będzie razem czy nie tylko mamy do czynienia z młodymi osobami przed, którymi jeszcze wiele wzlotów i upadków. Niestety życie nie jest kolorowe. Pomijajac już tego chłopaka bo może faktycznie jest na tyle dojrzały i odpowiedzialny,że podoła temu obowiązkowi czego mu życzę to może być tak,że dziewczyna nie wytrzyma psychicznie szykanowania i obrażania jej przez jego rodziców. Mniejsza już o to tak jak napisała Candy14, autorka olała temat więc niewiele wiemy tak więc nie ma sensu się chyba szarpać w tym temacie tylko życzyć im szczęścia.

 

Rodzice nie powinni się wpieprzać do jakiegokolwiek związku , a facet jeżeli jest dojrzały emocjonalnie sam powinien znaleść rozwiązanie w tej sytuacji. Na chwilę obecną chyba można śmiało stwierdzić ,że to partnerce bardziej zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×