Niby anoreksja, ale kto to może wiedzieć .

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Re: Niby anoreksja, ale kto to może wiedzieć .

przez chojrakowa 01 wrz 2010, 11:11
mikimoka, daruj sobie złośliwości, nie jestem w nastroju na bawienie się w mistrza ciętej riposty

Cóż, takie jest życie, niestety mój mnie raczej nie zabije, bo po pierwszej wizycie u lekarza dowiedziałam się że chyba złośliwy nie jest. Przez jakiś czas miałam to gdzieś, teraz chyba czas umówić się znów na wizyte, żeby mi powiedział co to w ogóle /cenzura/ tam rośnie.
Nie martwić się, tak łatwo sie nie umiera.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez mikimoka 01 wrz 2010, 22:54
chojrakowa napisał(a):mikimoka, daruj sobie złośliwości, nie jestem w nastroju na bawienie się w mistrza ciętej riposty

Cóż, takie jest życie, niestety mój mnie raczej nie zabije, bo po pierwszej wizycie u lekarza dowiedziałam się że chyba złośliwy nie jest. Przez jakiś czas miałam to gdzieś, teraz chyba czas umówić się znów na wizyte, żeby mi powiedział co to w ogóle /cenzura/ tam rośnie.
Nie martwić się, tak łatwo sie nie umiera.

Ok a powiedz- jakie miałas badania,że wykazały raka złośliwego? i gdzie Ci te badania zrobiono? Na jakim oddzale w szpitaku?

przez chojrakowa 02 wrz 2010, 01:14
chojrakowa napisał(a):Cóż, takie jest życie, niestety mój mnie raczej nie zabije, bo po pierwszej wizycie u lekarza dowiedziałam się że chyba złośliwy nie jest. P

mikimoka, czytaj ze zrozumieniem.
Chcesz posłuchać historii? To słuchaj, po 40mg cloranxenu chyba się nie zdenerwuję.
Mam problemy z biodrami - dokładnie na łączeniu panewki kości udowej z miednicą, dlatego lekarz z Otwocka skierował mnie na tomorafię miednicy, żeby dokładniej wszystko obejrzeć. Na tomografii wyszło, że na lewym jajniku jest ciemna plama - wizyta u ginekologa. ginekolog po usg powiedział, że to coś dużego, bynajmniej nie torbiel, toteż odesłano mnie na oddział onkologii i hematologii dziecięcej (nie mam skończonej 18). Po ponownym usg szanowny pan lekarz stwierdził, że na złośliwe to nie wygląda, bo nacieku brak, ale można mnie rozkroić/pobrać wycinek i zobaczyć/usunąć, porobić morfologię i inne szajsy. Wymiotuję jak kot, więc sama morfologia by i mnie i lekarzy dobiła. Zrezygnowałam, nie daję rady doczłapać się do psychiatry, nie mówiąc o ciągłym łażeniu i proszeniu się o cokolwiek w państwowej placówce -Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku

Żeby było jasne - Twoje pytania odebrałam jako atak na moją osobę, czego bym sobie nie życzyła, naprawdę mam kiepski okres, i takie docinki w mojej opinii są po prostu nie na miejscu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mikimoka 02 wrz 2010, 02:22
chojrakowa, a u Was w rodzinie ktoś chorował juz? :( sorry za moja nieuprzejmość.. nie tak to miało zabrzmiec.

przez chojrakowa 02 wrz 2010, 13:58
mikimoka, ale tak zabrzmiało. Okay, ja już się przyzwyczaiłam do takiego traktowania, zapominamy o całej sprawie.

Mama, miała niezłośliwego raka piersi.

przez Valeria 02 wrz 2010, 20:09
mikimoka napisał(a):chojrakowa, a u Was w rodzinie ktoś chorował juz? :( sorry za moja nieuprzejmość.. nie tak to miało zabrzmiec.

kochana...
Jesli to cos na jajknikach to wykonaj marker nowotworowy ca 125(poczytaj w niecie o nim) .Ja to przechodizłam...miała robione wyniki markerowe jajników,jelit i innych bo zyganie zyganie niesamowite bole pobdbrzusza az sie zwijałam na przedpokoju i mdlałam na klatce schodowej....wyniki zajebiste....ja miałam prawie wszystkie badania wiec juz sie przestaje oszukiwac bumimia jak 150 nerwica lękowa wczoraj zygałam dzis zygałam jutro tez pewnie bede zygac:(

[Dodane po edycji:]

Valeria napisał(a):
mikimoka napisał(a):chojrakowa, a u Was w rodzinie ktoś chorował juz? :( sorry za moja nieuprzejmość.. nie tak to miało zabrzmiec.

kochana...
Jesli to cos na jajknikach to wykonaj marker nowotworowy ca 125(poczytaj w niecie o nim) .Ja to przechodizłam...miała robione wyniki markerowe jajników,jelit i innych bo zyganie zyganie niesamowite bole pobdbrzusza az sie zwijałam na przedpokoju i mdlałam na klatce schodowej....wyniki zajebiste....ja miałam prawie wszystkie badania wiec juz sie przestaje oszukiwac bumimia jak 150 nerwica lękowa wczoraj zygałam dzis zygałam jutro tez pewnie bede zygac:(

to było do Chojrakowej:)

[Dodane po edycji:]

i znow kibelek zaliczyłam...juz nie moge dłuzej....:( :(

przez chojrakowa 02 wrz 2010, 23:16
Valeria, ja też codziennie rzygam i jestem wielkim pieprzonym słoniem. Albo skoncze z tym albo ze sobą, ale znajac zycie, bd wegetowac...

przez Valeria 04 wrz 2010, 20:54
chojrakowa napisał(a):Valeria, ja też codziennie rzygam i jestem wielkim pieprzonym słoniem. Albo skoncze z tym albo ze sobą, ale znajac zycie, bd wegetowac...

jak tam babo xzytąłs o tych markerach?????
ja dzis nawet dobrze sie czuje wczoraj mialam jazde i o mały włos wyladaowłabym dzis u lekarza w grudzidzu..moj maz mnie powstrzymał...ide we wtore do gina zeby zobaczyła co z tymi moimi hormonami /cenzura/ chyba menopauza przychodzi juz ja swirje rzed okresem po okresie a potem jak zacyznam brac tabsy jest w miare ok-czyli zygam 2,3 x w tygodniu:P wczoraj zapodałam sobie afobam i 2 x 10 tranxenne zasnełam jak niemowle nie pamietam kiedy tak dobrze spałam.......moze spobowałabys zrobic jakies badnia w kierunku tarczycy,hormonow płciowych nie wiem nie chce diagnozowac ale trzeba wykluczyc wszystko.......

przez Anna Maria 11 gru 2010, 19:43
Na początku stwierdzono u mnie bulimie.Tydzień temu opuściłam oddział gdzie stwierdzono anoreksje.Chciałam zaprzeczyć chorobie,chyba sama przed samą sobą i zaczęłam nadmiernie jeść.Znacznie utyłam.Teraz znów uporczywie myślę o głodówce bo dostałam takie leki,że jeśli się nie opamiętam dobije setki.Wciąż myślę że chora nie jestem i taki mam sposób bycia,ale czasem się zastanawiam. :(
Anna Maria

przez majster69xxx 10 sty 2011, 21:18
Czasami niektóre osoby mają tak dobrą przemianę materii, że ciężko im przytyć. Osobiście mam taką koleżankę. Chuda jak szczapa wcina dużo i nic po niej nie widać, a znam ją dobrze i nie jest anorektyczką czy bulimiczką.

przez Anna Maria 12 sty 2011, 23:11
a to zazdroszczę :twisted:
Anna Maria

Niby anoreksja, ale kto to może wiedzieć .

przez jajecznica 20 mar 2011, 02:21
też kiedyś byłam bardzo szczupła i wszyscy wokoło mówili, że przydałoby się nieco przytyć. więc postanowiłam trochę przytyć. efekt?
teraz bezskutecznie próbuję schudnąć parę kilo (chociaż otyła nie jestem, jednak te parę fałdek na brzuchu dołuje mnie strasznie), ale nie mogę bo ciągle jem! chociaż wcale nie jestem głodna
i teraz wszyscy mówią, że powinnam nieco schudnąć...
chyba zwariuje..

-- 20 mar 2011, 01:24 --

też kiedyś byłam bardzo szczupła i wszyscy wokoło mówili, że przydałoby się nieco przytyć. więc postanowiłam trochę przytyć. efekt?
teraz bezskutecznie próbuję schudnąć parę kilo (chociaż otyła nie jestem, jednak te parę fałdek na brzuchu dołuje mnie strasznie), ale nie mogę bo ciągle jem! chociaż wcale nie jestem głodna
i teraz wszyscy mówią, że powinnam nieco schudnąć...
chyba zwariuje..

Sortuj wg