Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 18:08
owsik napisał(a):Nie wiem co lepsze. Przy Chad można nie chcący podbić świat, a przy schizofrenii dostać tylko nobla.

a przy niedorozwoju umysłowym i autyzmie można tylko samotnie latać do anglii,przechodzić przez oba lotniska i wracać z powrotem,urywać sznurowadła na których wisi puszka kulami z kałasznikowa i latać nad aresztem śledczym awionetką widząc jak aresztanci trzaskają sie na spacerniaku.a do nobla świry zwykle go nie dostają.świry dostają tylko wiecznego kopa od wszystkich i perspektywę tarzania się we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 18:21
nieboszczyk nie rozumiesz. To miał być przy tyk do argumentacji jak to niby brzydcy mają szanse mieć miłość spełnioną, bo ktoś coś widział w necie i telewizji, a to , że takie osoby reprezentują przypadki jeden na milion to nie ma znaczenia dla tych osób. Ważne, że mogą poraz kolejny dowalić brzydkiemu w mówić mu, że to on nie ma racji kiedy mówi, że to przez jego brzydotę ma takie problemy znaleźć partnerkę.

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 18:52
Uwielbiam ten watek!!!

Jak dobijesz do 1000 stron to w ramach uznania zrobie Ci przelew co bys mial na jakas ekskluzywna pania lekkich obyczajow 8)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 18:54
owsik, to Ty nie rozumiesz. Skoro faktycznie uważasz, że nie jesteś w stanie nikogo znaleźć to po prostu zaakceptuj ten fakt. I przestań szukać. Jeśli Ci jest pisane znaleźć miłość to i tak znajdziesz, bez szukania. Przypadki się zdarzają i to zupełnie nieprawdopodobne. Albo się musisz pogodzić z faktem, że jesteś sam. Wcale nie mówię, że to łatwe - też jestem sam i nie wiem co ze sobą zrobić. No ale co mogę poradzić? Jajka nie zniosę.
owsik napisał(a):Przy Chad można nie chcący podbić świat, a przy schizofrenii dostać tylko nobla. Natomiast przy byciu osobą realnie nieatrakcyjną fizycznie. W dodatku u której wytworzyła się chyba dysmorfobia nie można na nic liczyć.

Ja pierdzielę, ale jaja. Aleś walnął z tym porównaniem! No tak mamy super, możemy podbijać świat. A ty jesteś nieatrakcyjny i nie masz schizofrenii więc jakby nie możesz się postarać o nobla. Swoją droga chyba pomyliłeś nobla z wyborami mistera universum, ale to już inna sprawa.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 18:57
Ḍryāgan Wiesz co to żart i ironia w jednym. Ty nie jesteś brzydki. Ja nie potrafię zaakceptować faktu, że tylko dlatego, iż jestem brzydki nie mam szans na spełnioną miłość.

Brzydota

przez cyklopka 12 gru 2015, 18:59
owsik, no ja widuję dużo osób brzydkich chodzących po mieście z żonami, mężami, sympatiami, partner(k)ami. Ale to cię akurat nie pocieszy, można im tylko pozazdrościć. :papa: Więcej niż jeden na milion, bo miasto nawet miliona mieszkańców nie ma.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 19:01
owsik, a Ty nie rozumiesz, że można nie mieć szans na miłość także z innych powodów niż nieatrakcyjność? I że to też jest trudne do zaakceptowania? Że sparafrazuję, ty nie jesteś chadowcem, nie zrozumiesz

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 19:08
cyklopka napisał(a):owsik, no ja widuję dużo osób brzydkich chodzących po mieście z żonami, mężami, sympatiami, partner(k)ami. Ale to cię akurat nie pocieszy, można im tylko pozazdrościć. :papa: Więcej niż jeden na milion, bo miasto nawet miliona mieszkańców nie ma.

Szkoda siecprodukoeac...kuedys tez to pisalam...ale to jak gadac ze slupem ;)

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 19:22
Sigrun napisał(a):
cyklopka napisał(a):owsik, no ja widuję dużo osób brzydkich chodzących po mieście z żonami, mężami, sympatiami, partner(k)ami. Ale to cię akurat nie pocieszy, można im tylko pozazdrościć. :papa: Więcej niż jeden na milion, bo miasto nawet miliona mieszkańców nie ma.

Doberman sieć cicho.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 19:23
Ḍryāgan nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Może to zrozumiesz ty masz szansę na randkę pomijam co będzie dalej ja nie mam nawet na tyle.

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 19:27
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):

Doberman sieć cicho.

Chcialbys :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 19:31
Sigrun ty mnie podrywasz na to wychodzi.

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 19:37
owsik napisał(a):Sigrun ty mnie podrywasz na to wychodzi.

Wez!!! Poplulam telefon :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 19:38
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Sigrun ty mnie podrywasz na to wychodzi.

Wez!!! Poplulam telefon :mrgreen:

Dobermany nawet się ślinią.

Sortuj wg