Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 21:09
Ty może nie masz potrzeby bliskości ja ją mam, Tobie może starczy przytulić karabin mi nie. Wam się wydaje, że to nie problem być wiecznie nie w typie. Tylko ja co podrywam to spotyka mnie dokładnie to samo. Cały czas się fizycznie nie podobam i tego nie da się przeskoczyć. Ile razy można przegrywać przez swój wygląd? Mam naprawdę tego dosyć, bo zawsze jestem z byt brzydki . Niestety ciągle jest to samo, ciągle ta sama śpiewka klęską przez wygląd jest mi pisana, a to bardzo boli.

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 21:17
owsik napisał(a):Ty może nie masz potrzeby bliskości ja ją mam, Tobie może starczy przytulić karabin mi nie. Wam się wydaje, że to nie problem być wiecznie nie w typie.

to idz za mnie na strzelnice.tam bliskośc sama znajdzie ciebie nie ty bliskość.niewiedzieć czemu instruktor z bananem na ryju mnie objoł na powitanie,był przesadnie miły a kiedy wychodziłem pytał sie tak dziwnie kiedy znowu będe.musiałem jak najszybciej wystrzelic wszystkie naboje bo sie bałem że nieświadomie go zamorduje i nawet nie bede tego pamiętać.teraz zachodze w głowę co jak im takiego zrobiłem że personel mnie tak potraktował.to tak jakby mi
wycieli 3/4 życia na zawsze.to najgorsze co może spotkac faceta śmiertelnie wkurwionego.po tych "falach czułości" miałem przez 2 dni palpitacje serca i mogłe w każdej chwili dostac zawału.owsik idz postrzelać.

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 21:24
Skończ z już z ta bronią i strzelaniem. Tobie może się wydaje, że to tak fajnie być nie w typie dla niemal każdej kobiety, gdy naprawdę się chce z kimś być, a odpada się tylko za brak urody. W rzeczywistości jednak to bardzo boli, bo uświadamiasz sobie jak się bardzo przegrywa w życiu, jak już na starcie jest się praktycznie bez szans.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 21:27
jak kobiety od ciebie uciekają to może faceci których nie znasz będą na ciebie lecieć.ja mam ostatnio takiego przedśmiertnego komicznego pecha.tez cie przytulą a nawet pocałują bez zawołania,powiedzą do ciebie "kocham cię","polubiłem cie".o to nie musisz sie prosić.taki podarunek od losu dla ciebie spadnie na ciebie jak grad z nieba

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 21:31
Nie szukam faceta, a kobiety ode mnie nie uciekają, ba nawet mnie lubią. Tylko wiecznie jestem nie na randkę właśnie przez to jak wyglądam, tu jest problem.

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 21:36
owsik napisał(a):Nie szukam faceta

nie musisz szukać.faceci sami cie znajdą przypadkowa i ich jakoś nie bedzie obchodzić że homisiem nie jesteś i że cie wkurwiają swoim zachowaniem i dotykiem.faceci raczej zawsze będą.kobiety nigdy.to ci da mnóstwo czasu na refleksje.

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 21:39
Ale ja potrzebuję kobiety do szczęścia.

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 21:44
owsik napisał(a):Ale ja potrzebuję kobiety do szczęścia.

zapomnij.to marzenie ściętej głowy.a ja do szczęścia potrzebuję polecieć na islandię,pofruwać na szmacie,postrzelać z miniguna do klifów w Lizard Point i Land's End oraz do płaskich jak karton drzew w Falmouth i Mout's Michael.ale zdaję sobie sprawę że jestem za biedny aby lecieć na islandie,jestem zbyt schorowany aby dali mi zezwolenie na broń.przeciez nie będe z tego powodu latał z siekierą po osiedlu i mordował każdego kto pojawi sie w pobliżu.

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 21:47
Moje marzenie by być z kimś jest bezproblemowe do zrealizowania dla większości ludzi. Więc czemu ja muszę tak cierpieć przez swój brak wyglądu?

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 21:52
ty nie jesteś brzydki tylko chory.i ludzie to widzą.brzydcy i zdrowi zwykle nie sa sami,radzą sobie z pracą,z pieniędzmi,z samochodem mimochodem,bezproblemowo.gdybyś był nie chory a brzydki to byś siedział na forum dla niesymetrycznie pięknych a nie na forum dla rozbitków życiowych.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 21:55
Owszem mam depresje . Tylko ja jestem brzydki i nie jedna kobieta mi to mówiła wiele razy słyszałem, że jestem z byt nie w typie by pójść ze mną na randkę. Depresję mam z tego powodu, bo moja nieatrakcyjność fizyczna tak bardzo mi zabiera szanse na miłość.

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 22:00
nieprawda.wcześniej musiałeś być chory dlatego jesteś sam.zdrowy "brzydki" który usłyszy to kilkakrotnie od kobiet zmienia taktyke podrywu bo wie jak i wie jakie błędy robi.ty nie wiesz więc od dłużego czasu jesteś chory.a twoja depresja nie jest tylko przez brzydote
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 06 cze 2015, 22:04
Ja tego nie słyszałem kilka razy tylko bardzo wiele razy, a taktykę podrywu zmieniałem bardzo często, bo wierzyłem, że to tylko kwestia podejścia i umiejętności, ale to nie prawda.. Jednak tak się składa, że wzrostu i wyglądu twarzy nie zmienisz , a to przez to jak wyglądam odpadam w kwestiach randkowych dlatego nie masz kompletnie racji. Bardzo wielu brzydali jest samemu, to tylko taki mit jest, że brzydcy mężczyźni skutecznie podrywają, bo uroda u faceta m równie duże znaczenie jak u kobiety w brew pozorom.

Brzydota

przez nieboszczyk 06 cze 2015, 22:07
zdrowi brzydale mają powodzenie.a i wreszczie dotarło do ciebie że urody i wzrostu sie nie wybiera bo kazdy z nas jest tylko mięsnym workiem na gówno a nie robotem z tytanowo-szklanym niezniszczalnym ciałem któremu jak nie podoba sie rączka to przykręci sobie widelec

Sortuj wg