Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez zmęczona_wszystkim 18 wrz 2013, 02:00
Obejrzałam i jedyne, co moge powiedzieć i co zresztą na pewno cię nie przekona:
- wyglądasz jak zwykły, przeciętny facet,
- wpędziłeś mnie w kompleksy, bo rzekomo miał być trądzik, a patrząc się na Twoje zdjęcia, to ja mam bardziej popękane naczynka i zaczerwienioną twarz od ciebie,
- okulary i ubranie to kwestia gustu: może byś sobie sprawił 2 pary: jedne miałbyś do pracy, z profesjonalnym wyglądem, a drugie inne, bardziej luzackie i w innym stylu,
- jesteś szczupły, w przeciwieństwie do wielu panów z oponkami piwnymi,
- czemu za wszelką cenę nie chcesz wyglądać młodo. Czy to taki przywilej być "dojrzałym"? Za kilkanaście lat będziesz się skarżył, ze wyglądasz zbyt poważnie i staro.
- rysy twarzy wyglądają normalnie. Ok, uszy mogłyby nie być odstające, ale to dość powszechne i akurat uszy najprościej "nastawić", a nos - przeciętny, nie najładniejszy, ale daleko mu do okropnego.
- na zdjęciach wyglądasz bardzo poważnie, nie uśmiechasz się, a to nie wygląda sympatycznie. W normalnym życiu nie masz chyba takiej miny przez cały czas. wyglądasz na zbyt spiętego: takie moje pierwsze wrażenie.

Brzydota

przez Monar 18 wrz 2013, 03:02
owsik, zapuść włosy, uszy będą niewidoczne, a na moje to najbardziej mnie od Cb "odstrasza" na 1 rzut oka. nie patrzę na wygląd jakoś bardzo, prócz tyłka, lubię mieć za co złapać, a u Cb mogłabym złapać, ale chyba kość :P Także weź trochę więcej jedz, zapuść włosy i będzie looz :P

Brzydota

przez koszykova 18 wrz 2013, 03:49
Nosz trzymajcie mnie kurrrde :evil: Spodziewałam się, że twarz masz faktycznie zmasakrowaną (wypadek, atak zwierza, itp.). Zobaczyłam zdjęcie.

Wyglądasz jak normalny gość, jak dla mnie za chudy... Uśmiechnij się i nie podchodź do każdej laski jak do potencjalnej żony. Przestań się przejmować swoim wyglądem aż tak. Jak kobiety mają widzieć w Tobie samca alfa skoro Ty wymiękasz widząc siebie w lustrze?

Co do tego, że liczy się charakter i zaradność. To prawda. Mam kumpla, brzydki jak cholera, aż ciężko na niego patrzyć. Ale... jakoś innym kobietom się podoba (moze ja jakas dziwna jestem). Wysportowany, bardzo dobrze zbudowany, no i zarabia sporo pracując fizycznie, ale przede wszystkim jest przebojowy, wygadany, pewny siebie. Da się.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez barsinister 18 wrz 2013, 04:03
kto tu wymyślił tego nerda, przecież nie wygląda jak nerd
charakterystyczna uroda, zdecydowane męskie rysy, nieśmiały wzrok - sporo dziewczyny lubi taki typ, trochę staroświeckiego intelektualisty
zdecydowanie fryz do poprawy, okulary nie są modne, ale akurat przy tym typie urody nie są tragiczne

Wujek Dobra Rada: nie nosi się koszuli z krótkimi rękawami, wyłącznie z długimi, które się podwija
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Brzydota

przez hania33 18 wrz 2013, 08:23
Mi w tym temacie już głupio pisać, ponieważ co się wypowiem owsik twierdzi , ze mieszam lub tego typu ocenianie mnie...On neguje sam siebie i nigdy nikogo nie znajdzie , jeżeli będzie tak myślał...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Brzydota

przez carlosbueno 18 wrz 2013, 08:33
owsik, widziałem zdjęcie, co prawda na sam Twój wygląd laski raczej nie polecą, ale jest sporo brzydszych od ciebie którzy kobiety mają. Wyglądasz jak intelektualista z "rejsu" niektórym panną się to może podobać albo przynajmniej nie przeszkadzać.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 13:54
Zdania nie zmienię. Mój typ urody jest brzydki nigdzie nie powiedziałem, że koszmarny. Stąd też znajduję się w zbiorze osób nie atrakcyjnych fizycznie. Co do reszty rad z wyglądem już nie przyjmuję za dużo w życiu ulegałem im i wiem, że nic, to nie da. W zasadzie zdałem sobie sprawę, że moje przekonania, co do urody, własnych możliwości mogły by ulec zmianie, ale tylko pod wpływem pozytywnych doświadczeń. Wynika, to z tego, pogląd na moją nieatrakcyjność wyrobiłem sobie właśnie przez empirie życia. Wniosek nie zmienię poglądu, bo jestem nieatrakcyjny fizycznie.

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 14:12
owsik,
że moje przekonania, co do urody, własnych możliwości mogły by ulec zmianie, ale tylko pod wpływem pozytywnych doświadczeń.

Tu się zgadzam w 100% z Tobą. Same słowa na niewiele się zdadzą, dopóki ktoś nie potwierdzi ich prawdziwości czynami, okazując Tobie niekłamane zainteresowanie. Mam tak samo niestety :( .
rotten soul

Brzydota

przez alicja_31 18 wrz 2013, 14:13
wiesz co? wyglądasz młodo, chłopięco, może trochę jak gej... (wg mnie to akurat komplement żeby nie było). Natomiast nastawienie masz fatalne! Wiedząc, że facet tak się przejmuje swoim wyglądem, nigdy nie chciałabym się z nim spotykać. Brrrr. Zainwestuj raczej w trening osobowości niż w kosmetyczkę.
A w ogóle to atrakcyjność fizyczna a zainteresowanie kimś... hmmm, mam przystojnego, dobrze ubranego męża, a jednocześnie zwariowałam na punkcie mniej przystojnego, beznadziejnie ubranego znajomego z brzuszkiem. Także wiesz...tak to bywa, pies utonie, łańcuch pływa.

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 14:18
owsik napisał(a):Zdania nie zmienię. Mój typ urody jest brzydki nigdzie nie powiedziałem, że koszmarny. Stąd też znajduję się w zbiorze osób nie atrakcyjnych fizycznie. Co do reszty rad z wyglądem już nie przyjmuję za dużo w życiu ulegałem im i wiem, że nic, to nie da. W zasadzie zdałem sobie sprawę, że moje przekonania, co do urody, własnych możliwości mogły by ulec zmianie, ale tylko pod wpływem pozytywnych doświadczeń. Wynika, to z tego, pogląd na moją nieatrakcyjność wyrobiłem sobie właśnie przez empirie życia. Wniosek nie zmienię poglądu, bo jestem nieatrakcyjny fizycznie.

wiesz co, Ty chyba troche przesadzasz. Wszyscy przekonują Cie ze nie jesteś szpetny, NIE jestes odrażający, jesteś NORMALNY, wszyscy staraja sie Ci jakoś pomoc ( fakt ze przez net to troche kiepska akcja ) bo piszesz ze sie meczysz ze swoim wygladem, ale Ty nawet nie chcesz słyszeć o tym że są jakieś możliwosci... bo to wymaga od Ciebie jakiegoś wysilku... pracy , pomyslenia o czyms innym niz o sobie..
sory, ale jest masa ludzi ktorzy za wszelką cenę udowodnią wszystkim ze są w czarnej dupie i koniec kropka ( a czarna dupa to w tym przypadku wyobrażenie ) . sory.
przykro mi że nie dostales wyglądu brada pita i musisz tak jak masa innych ludzi nadrabiac osobowością i zaprezentować coś wiecej niz zgrabny tyłeczek.
Autodestrukcja

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 14:29
kto tu wymyślił tego nerda, przecież nie wygląda jak nerd

hmm?

<googleimages/nerd>
Moze mamy inna definicje nerda :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 14:30 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 14:30
Oh, ale się przejąłem. Po pierwsze zaznaczyłem nie interesują mnie rady w stylu zmień fryzurkę przerabiałem, to miliony razy. Jedynie dotyczące jak oswoić tego swojego lisa. Po drugie każda pisze nie chce mieć faceta, który przejmuje się wyglądem, tylko najpierw kobiety musiałybyście o tym wiedzieć, a nie na starcie dawać mi kosza nie jesteś w moim typie, nie podobasz mi się. To całkowicie temu przeczy, że jestem przeciętny. Jeżeli mam do wyboru piękna słówka, o tym, że jestem przeciętny i brać pod uwagę doświadczenie czyli takie, akcje jak wyżej oraz jeszcze gorsze, to jednak wolę, to doświadczenie. Chodzi mi oto, jak mogę się cieszyć sobą, życiem, mimo, tego, że jestem nieatrakcyjny, mimo tych sytuacji ?

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 14:34
owsik, ty wymagasz od kobiet BEZWZGLEDNEJ akceptacjii. bede taki jaki jestem a wy mimo to macie mi dać szanse...: / masz emocjonalne zatwardzenie

p.s. mam okulary troche jak ten drugi nerd xD

-- Śr wrz 18, 2013 1:36 pm --

i ktoś juz wspomnial wyzej ze dla Ciebie to trening osobowosci. jakis coach, budowanie podstaw samooceny ( nie chodzi o wyglad)
Autodestrukcja

Brzydota

przez rotten soul 18 wrz 2013, 14:36
owsik,
Chodzi mi oto, jak mogę się cieszyć sobą, życiem, mimo, tego, że jestem nieatrakcyjny, mimo tych sytuacji ?

Odpowiem szczerze i brutalnie. Ch.ja możesz. Mission impossible. Będzie Cię to męczyć dopóki nie znajdziesz dziewczyny, a mówisz, że jest to niemożliwe, więc będzie Cię to męczyć do końca życia i nigdy tego nie zaakceptujesz. Tak to widzę. Sobie też tak to przedstawiłem. :evil:
rotten soul

Sortuj wg