Boję się że jestem...

Inne zaburzenia.

Boję się że jestem...

przez przegrany96 20 maja 2013, 08:43
Boję się że jestem gejem :( Mam 17 lat, a jakoś nie ciągną mnie dziewczyny, tzn nie umiem ich podrywać :( Nawet patrzec na nie nie potrafie bo mam jakis lek ze mysla, ze ich podrywam nie wiem taki paniczny lęk :( Poza tym podobają mi się twarze niektórych facetów, i np. jak widzę jakiegoś samotnego to mi szkoda go. Często jak patrzę na twarz to potrafię się na faceta twarz patrzeć bardziej niż na dziewczyny :( Boję się że coś ze mną nie tak :( Natomiast co do mysli erotycznych, to wolę dziewczyny... Kurcze czy to mogą być objawy?

Boję się że jestem...

przez abraxas 20 maja 2013, 09:01
przegrany96, rozumiem wątpliwości, ale dojrzewasz, jesteś w takim wieku, że to normalne i wiele osób tak ma tylko, no właśnie, nikt się do tego nie przyznaje. Nie raz w życiu można się zafascynować kimś tej samej płci, ale to nie oznacza homoseksualizmu. Skoro fantazjujesz o dziewczynach, to jednak sam widzisz, że wolisz płeć żeńską. To, że nie umiesz podrywać, a właściwie boisz się (nie wiem, wyśmiania?) to już inna bajka. Jeśli bardzo się tym martwisz, to warto pogadać z kimś zaufanym. A jak Twoje lęki są dość duże i pojawiają się również w innych sytuacjach to warto iść do specjalisty.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Boję się że jestem...

przez Mihau 20 maja 2013, 10:46
Jest wiele takich tematów. Nie będę się powtarzał. Nie bój się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Boję się że jestem...

przez wiejskifilozof 20 maja 2013, 12:27
A może jesteś bi ?

Boję się że jestem...

przez przegrany96 20 maja 2013, 14:13
Ale serio mi sie podobają faceci :( A na dziewczyny z lęku nie patrze, i jakoś moze przez to :( Sam sobie tez sie podobam..

Sortuj wg