Nudzą mnie ludzie

Inne zaburzenia.

Nudzą mnie ludzie

przez SadSlav 13 mar 2012, 11:43
Ja też tak miewam, ale sam nie wiem z czego to wynika: z poczucia niedopasowania, z mojej aktualnej sytuacji, depresji czy po prostu jestem nudny i sam się szybko nudzę. Czasami czuję się lepiej wśród ludzi ale jak nie mam co powiedzieć to dość szybko załącza mi się 'duchowa nieobecność' i wychodzę na sztywniaka :? W sumie lubię ludzi ale czasami chyba mam ich dość. Chciałbym obudzić się na bezludnej wyspie i pobyć totalnie sam, przez kilka chwil. Potrzebuję przebywania w towarzystwie ale chyba szybko się zniechęcam i odnoszę wrażenie, że nie można mnie polubić.
No wiem, dziwny jestem :?
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Nudzą mnie ludzie

przez Kiya 13 mar 2012, 12:15
SadSlav, nie aż taki dziwny, skoro nie tylko Ty tak masz... O tak, bezludna wyspa... Chociaż ja to bym wolała pusty dom gdzieś na łonie natury, palmy mnie nie kręcą ;)
odnoszę wrażenie, że nie można mnie polubić.

Mam tak samo. I nic w tym dziwnego. Bo jak można polubić kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia, nawet mowę ciała ma ograniczoną. Jeżeli komuś wydaje się, że mnie lubi, to się myli - nie zna mnie, widzi tylko ciało.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Nudzą mnie ludzie

przez shinobi 13 mar 2012, 12:19
Kiya, ojej, ojej... tylko ciało widzi, tylko cycki... Cycki, te piętno i dramat kobiety, ojej, ojej. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nudzą mnie ludzie

przez kornelia_lilia 13 mar 2012, 12:22
Kiya napisał(a): Bo jak można polubić kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia, nawet mowę ciała ma ograniczoną.

E tam, jakoś trudno jest mi w to uwierzyć. Wypowiadasz się na forum, żartujesz, komentujesz i twerdzisz, że nie masz nic do powiedzenia? Chyba masz dziś kiepski dzień.
I skoro pracujesz tam, gdzie pracujesz to chyba Twój pracodawca musiał uznać Cię za osobą kontaktową, przejawiającą otwartość w stosunku do ludzi :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Nudzą mnie ludzie

przez Kiya 13 mar 2012, 12:34
shinobi napisał(a):Kiya, ojej, ojej... tylko ciało widzi, tylko cycki... Cycki, te piętno i dramat kobiety, ojej, ojej. ;)

Nieee, ja nie o tym. Ja o ciele jako o fizycznej powłoce, mięsie. Dla większości ludzi to mięso służy do okazywania emocji. A warzywka takie jak ja siedzą nieruchomo, nic z nich nie odczytasz.

kornelia_lilia[/b], rozbawiłaś mnie szczerze z tą pracą ;) Za każdym razem, kiedy mnie gdzieś przyjęli, to po prostu byłam w dobrym miejscu w dobrej porze - czyli w miejscu, gdzie pracownik potrzebny jest "na wczoraj". Tu gdzie pracują biorą ludzi z ulicy, bez żadnych umiejętności. Co do żartów - w realu nie ma emotek :( A dzień mam dobry, dziękuję ;)

Nudzą mnie ludzie

przez ladywind 13 mar 2012, 12:45
Ja mam coś podobnego jak SadSlav i Kiya.
Często miałam tak że w towarzystwie po jakimś czasie wyłaczałam się i wskakiwałam w swój świat.
Ruchy ciała też mam ograniczone, a usmiech na twarzy często bywał wymuszony niż naturalny ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Nudzą mnie ludzie

przez kornelia_lilia 13 mar 2012, 12:49
Kiya, kurcze, chyba muszę się przenieś do Ciebie :roll:
W PM rekrutacja trwała 4 h, no /cenzura/ tutaj nikogo nie biorą z ulicy :(
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Nudzą mnie ludzie

przez Kiya 13 mar 2012, 12:51
Ruchy ciała też mam ograniczone, a usmiech na twarzy często bywał wymuszony niż naturalny ;)

Dokładnie, coś niemal jak odruch...

Nudzą mnie ludzie

przez SadSlav 13 mar 2012, 12:57
Te stany są straszne bo może się wydawać, że jesteśmy sami w każdej sytuacji i doskwiera wtedy samotność w tłumie. Często dochodzi też strach przed tzw kumplami kumpli, których nie znam. Nie jestem taką do końca zamkniętą osobą ale mam problem żeby się do takich 'nowych znajomości' szybko przekonać. To już na spotkaniach z forum lepiej mi idzie :P
Widzę, że kroi się kolejny temat, w którym będę stałym bywalcem :mrgreen:

Nudzą mnie ludzie

przez ladywind 13 mar 2012, 13:38
SadSlav, ja chyba też :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Nudzą mnie ludzie

przez idle 13 mar 2012, 15:25
Bo jak można polubić kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia

No halo, nasze rozmowy wyglądają prawie jak Twój monolog, bo ja się tak mało odzywam :oops: Także przesadzasz, maj dir. A z tą nudą to się zgadzam, ja to bym najlepiej się położyyła, tudzież usiaadła, obejrzała fiilm, wypiła kakao/herbatę i pomilczała. A ludzie oczekują, że cały czas będę biegać, skakać i wariować, drzeć ryja, najlepiej po alkoholu :P Owszem, czasami lubię się urżnąć w trupa, ale bez przesady.

Nudzą mnie ludzie, którzy nie dzielą moich zainteresowań, ale to norma :roll:
idle

Nudzą mnie ludzie

przez SadSlav 13 mar 2012, 15:38
idle napisał(a):udzą mnie ludzie, którzy nie dzielą moich zainteresowań, ale to norma :roll:

Ludzkie gałki oczne kolekcjonujesz czy jak?

Ogólnie zainteresowania łączą ludzi jak nic, gorzej jak nie ma się jakiejś ciekawej pasji i jest się nudnym :P

Nudzą mnie ludzie

przez Kiya 13 mar 2012, 15:41
Ale ja nie mam nic do powiedzenia w realu. Dlatego nadrabiam wirtualnie. :P

Nudzą mnie ludzie

przez idle 13 mar 2012, 15:41