Syndrom Piotrusia Pana u dziewczyny?

Inne zaburzenia.

przez linka 10 maja 2011, 14:08
brak uczuć, :shock: a może przestań straszyć hm??
Ja też na razie nie widzę tu nic dziwnego w tym wszystkim....a co to jest jakaś norma?? W wieku 23 lat NALEŻY być poważnym, mieć rodzinę itd...?? :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 11 maja 2011, 23:26
Hehe, tutaj to albo "nic ci nie jest, wymyślasz, inni mają gorzej" albo "marsz na policję i do psychoterapeuty" :blabla:

Mnie też się wydaje, że jestem jeszcze malutka, ale zrzucam winę na studia dzienne, bo trudno myśleć o stałej pracy, jak się ma zajęcia w środku dnia, serio bym wolała popracować, po tylu latach siedzenia w "szkole". A rodzice nie tylko nadopiekuńczy, co sami dziecinni :twisted:

inny napisał(a):Co do mentalności - mix 11 latka i zgnuśniałego starca, i też lubię seriale dla młodzieży xD

Ja też lubię sobie raz w jakąś grę pograć, a innym razem gorzko pofilozofować o życiu.

Może faktycznie nie należy szukać w tym jakichś syndromów, tylko odważnie stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom.
Amy Lee

Sortuj wg