Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez misiek_1 02 lut 2012, 09:57
czy ktoś wyszedł z bezsenności dzięki promazine? na mnie lerivon pare dni temu przestał działać i lekarka przepisała mi właśnie to.

przez mephion 02 lut 2012, 12:03
misiek_1, myślałem że już wróciłaś do świata śpiących normalnie. O ile pamiętam pisałaś że schodzisz z lerivonu. Co się stało?

przez misiek_1 02 lut 2012, 16:11
zażywałam 30mg lerivonu i cieszyłam pałę, że po nim śpię ale kilka dnie temu 3 w nocy a tu na sen się nie zanosi wzięłam jeszcze raz 30mg i też nic. myślałam, że będę już do wyleczenia na nim a tu taki klops. byłam już u mojej lekarki teraz oprócz anafranilu mam 3xdziennie po 100mg promazine-lekarka powiedziała,że to stary ale bardzo dobry lek....narazie śpię:) nie wiem ile razy bede zmieniać leki zanim wszystko wróci do normy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mephion 02 lut 2012, 16:46
misiek_1, a nie spałaś tylko w tą jedną noc, czy kilka razy się to powtarzało? Bo ja biorę w sumie biorę Miansec, tj. odpowiednik Lerivonu i czasem bezsenna noc mi się przydarzy jak zresztą każdemu zdrowemu, ale następną z reguły już śpię. Wydaje mi się ze jakby wytworzyła ci się tolerancja na lek, to stopniowo a nie tak nagle... Jak długo brałaś ten Lerivon?

przez misiek_1 03 lut 2012, 08:47
mephion brałam lerivon 7 miesięcy. nie spałam jedną noc ale kilka dni przed nią już czułam się beznadziejnie i pani dr stwierdziła ze wrócimy do leczenia pernazinum, bo ze 3 miesiace temu wlasnie ja bralam i wtedy ze mna było lepiej.

przez mephion 05 lut 2012, 00:19
misiek_1, ja w sumie na Minsec'u jestem 6 tygodni i już czuję że słabiej działa. Pewnie jeszcze ze 2 pociągnę i będzie trzeba znaleźć inny specyfik. Niestety mój organizm potrafi sobie świetnie radzić z "truciznami". O ile przydaje się to przy użądleniu szerszenia, o tyle przy schorzeniach wymagających leczenia psychotropami i innymi pigułkami komplikuje mi nieźle życie. Chlorprothixen mogłem jeść jak cukierki. Ja chcę znów epoki kamienia łupanego. Przynajmniej moja zdolność mogłaby okazać się użyteczna. :?

przez Nel 06 lut 2012, 08:37
misiek_1 napisał(a):czy ktoś wyszedł z bezsenności dzięki promazine? na mnie lerivon pare dni temu przestał działać i lekarka przepisała mi właśnie to.

na pernazynie spi sie dobrze
brałam 3 x dziennie
ale mi sie bardzo cykl rozregulował i inne takie
i przestałam brac, kłopoty ze snem wróciły
ale nie jest tragicznie
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez małaMI25 06 lut 2012, 22:52
trudności z zasypianiem powróciły wraz ze stresem który również wrócił . Stres ma status "brat",który działa na mnie jak płachta na byka.
Nie moge go zrozumieć i swojego podejścia do sprawy również.
Dziś aby isc o przyzwoitej porze spać wziełam tabl. Chlorprotixen 25.
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

przez mephion 07 lut 2012, 12:55
małaMI25, ja staram się przed snem zadbać o to by nie robić nic nazbyt emocjonującego tak aby się wyciszyć wewnętrznie, do tego kilka ćwiczeń relaksacyjnych - oddychanie przeponą oraz napinanie i rozluźnianie mięśni. Skutecznie obniża poziom stresu choć i tak muszę wspomagać sen mianseryną.

przez Abbey 14 lut 2012, 19:43
Znowu mam karuzelę -> 3 dni bezsenności -> jedna dość spokojna noc (tylko kilka wybudzeń na jakieś 6 godzin snu). Nie mam już sił... :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Thazek 14 lut 2012, 19:50
Ja mam kilka opcji:
Albo nie śpię bo czymś jestem strasznie podniecony w senie ,że np załatwiłem wszystko bez lęków i stresu i np jest już weekend. ;)
Albo nie mogę spać bo zaczyna się pełnia, jest pełnia i widać księżyc.
Kiedyś nie spałem bo miałem nocne ataki lęku,mdłości i duszności. Teraz już tego nie ma więc są dwie opcje.
A na sen najlepiej pomaga mi ciężka praca i zmęczenie lub długi seks ;) :P
Przynajmniej naturalnie... bez leków 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez nextMatii 14 lut 2012, 21:33
Albo nie śpie bo mam stresa,nie mam stresa to też rownież roznie
jest pelnia to zamiast spac wyje do ksieżyca.....:D.....
nextMatii

przez tahela 14 lut 2012, 22:03
Vett,
też dostawałam opierdziel za bezsennosc i e nie spie tylko ksiaki czytam , oni tego nie rozumieli ,ż eto nie było specjalnie,ze zasypiałam nad ranem i było cięzko do szkoły wstawać, dostawałam opierdziel z appstrykanie swiatłem i za to ze powtarzam jakies czynnosci po co to robie i tlumaczenie,że to jest bez sensu i tym podobne sprawy, pamietam, znajomi to lepiej akceptowali niz moi rodzice a jeszcze inne sprawy eee , tulam,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Aria 14 lut 2012, 23:17
Próbuje za wszelką cenę chodzić spać przed północą, ale póki usnę to trochę czasu minie.. I w efekcie znowu jestem niewyspana. Błędne koło, które trudno przerwać..
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Sortuj wg