Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez Karolla 03 wrz 2015, 10:52
Witam ....piszę już z desperacji ...mam lęk przed bezsennością i takie dziwne ...zaburzenie ...nie wiem co to jest, że jak już zasypiam to sama jakby się wybudzam z myślą że nie zasnę ...byłam u psychiatry zapisał mi Tritico CR (nie działa) ...a do tego leki nasenne IMOVANE - po nich śpię ( biorę 1 tabletkę ) ...ale boje się od nich uzależnić :( nienawidzę być niewyspana chce normalnie żyć i funkcjonować dlatego muszę brać te tabletki a jednocześnie panicznie się boje co potem ...boje się uzależnienia ...nie wiem już co mam robić jak sobie z tym poradzić ...nie mam sił ...NIECH KTOŚ MI POMOŻE BŁAGAM !!!!

przez Blondie 05 wrz 2015, 19:26
Kompletna bezsilność... 5 lat walki z bezsennością.
Bezsenność wyssała ze mnie życie. Z dnia na dzień coraz mniej sił, koncentracja bliska zeru, humor podły...
Nic nie pomaga... :(

przez DOROTA777 05 wrz 2015, 21:22
Ja teraz znowu walczę z bezsennością .Miałam 3 lata przerwy od depresji ,nerwicy lękowej i bezsennych nocy.Teraz wraca wszystko.9 września dzwonię do psychiatry i niech mi przepisze coś po czym będę mogła spać normalnie.Noc bez snu jest dla mnie koszmarem.Mam bliżnięta 3letnie i nie narzekam na brak zajęć.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Blondie 06 wrz 2015, 12:55
Dorota, a co do tej pory najbardziej pomagało Ci na bezsenność?

przez DOROTA777 06 wrz 2015, 22:38
Brałam swego czasu Afobam 0,25 .Zaszłam w ciążę i odstawiłam.Po urodzeniu młodych brałam Atarax -1,5 tab 25 mg-czyli 37,5 mg.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Blondie 07 wrz 2015, 11:33
Mnie atarax cudownie wycisza, lęki są dużo mniejsze, jednak na bezsenność nie działa.

przez DOROTA777 07 wrz 2015, 19:59
Zwariować idzie.Wczoraj po 1 poszłam spać ,w nocy pobudka godzinę przerwy i znowu sen.Za to rano bym pospała a tu trzeba wstać do dwójki dzieci.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez DOROTA777 17 wrz 2015, 20:41
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda.Będę testować teraz Nasen -zobaczymy z jakim efektem.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Blondie 23 wrz 2015, 17:48
Nasen na mnie działał super. Tylko uzależnia... :(

przez zalezna 25 wrz 2015, 02:05
od 4 lat mam problemy ze snem. bez leków jestem bezbronna. bralam afobam ale nic nie pomagal. teraz mam kwetiapine 2 tabletki wieczór na sen. trochę pomaga, choc nie rozumiem dlaczego lekarz dal mi neuroleptyk zamiast jakis zwykly srodek nasenny? :/ w kazdym razie coraz bardziej uodparniam sie na leki. no i ostatnio zrobilam eksperyment i sprobowalam zasnac bez lekow. ale sie nie dalo. 3 dni bez snu. bylam chodzacym zombie. wiec wrocilam spowrotem do lekow zastanawiajac sie czy juz cale zycie bede musiala zasypiac z tymi lekami?(jak czytalam efekty uboczne to zlapalam sie za glowe)
czemu nie moge normalnie spac? tyle lat juz minelo a ja nadal nie zmroze oka samodzielnie. a jak juz zasypiam snia mi sie koszmary z ktorych zaraz sie wybudzam i boje sie ponownie zasnac:(
zalezna

przez DOROTA777 25 wrz 2015, 22:35
zalezna napisał(a):od 4 lat mam problemy ze snem. bez leków jestem bezbronna. bralam afobam ale nic nie pomagal. teraz mam kwetiapine 2 tabletki wieczór na sen. trochę pomaga, choc nie rozumiem dlaczego lekarz dal mi neuroleptyk zamiast jakis zwykly srodek nasenny? :/ w kazdym razie coraz bardziej uodparniam sie na leki. no i ostatnio zrobilam eksperyment i sprobowalam zasnac bez lekow. ale sie nie dalo. 3 dni bez snu. bylam chodzacym zombie. wiec wrocilam spowrotem do lekow zastanawiajac sie czy juz cale zycie bede musiala zasypiac z tymi lekami?(jak czytalam efekty uboczne to zlapalam sie za glowe)
czemu nie moge normalnie spac? tyle lat juz minelo a ja nadal nie zmroze oka samodzielnie. a jak juz zasypiam snia mi sie koszmary z ktorych zaraz sie wybudzam i boje sie ponownie zasnac:(

Wiem co to znaczy .Ja mogę brać leki choć by i do końca życia oby tylko działały i obym nie miała skutków ubocznych.Niestety na dużo leków jestem uczulona po niektórych ciśnienie mi leci a mam 90/50 .Nie jest łatwo.

przez DOROTA777 30 wrz 2015, 22:24
Dostałam od lekarza Kwetiapinę ,czy ktoś z Was brał ten lek?
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez Solitude 08 paź 2015, 10:06
W tej chwili biorę kwetiapinę na sen i uważam za dobry lek.
W jakiej dawce przyjmujesz? Działanie nasenne jest bodajże do 100 mg.

przez DOROTA777 08 paź 2015, 19:43
Solitude napisał(a):W tej chwili biorę kwetiapinę na sen i uważam za dobry lek.
W jakiej dawce przyjmujesz? Działanie nasenne jest bodajże do 100 mg.

25 mg-do 50 mam brać wg lekarza

Sortuj wg