Homoseksualizm norma czy zaburzenie?

Inne zaburzenia.

Twoim zdaniem homoseksualizm to:

Zaburzenie seksualne
3
21%

Normalna orientacja seksualna
11
79%

Liczba głosów : 14

Re: Homoseksualizm norma czy zaburzenie?

przez Kanashimi 28 paź 2010, 22:14
Jak dla mnie jest to coś jak najbardziej normalnego.

Wkurzająca to jest co najwyżej moda na biseksualizm.
Zwłaszcza u dziewcząt. Nagle 50% dziewczyn uważa się za biseksualne i się z tym obnosi. Najbardziej bawią mnie 13-14 latki, które stwierdzają u siebie takie preferencje.

przez marcja 28 paź 2010, 22:25
Dla mnie norma. Nie mam nic ani do gejow, ani do lesbijek. Zycze im wszystkim wszystkiego najlepszego :)

przez harpagan83 28 paź 2010, 22:36
Jasne wszyscy poprawni politycznie, ale mam pytanie ile takich osób znacie osobiscie i ile takich ludzi jest dla was bardzo bliskimi przyjaciułmi.
Też mam znajomych para chłopak i dziewczyna co przyjaźnią sie z jednym gejem zawsze zabierają go na imprezy, i niby wszystko git, ale jak ten gej pujdzie do toalety to zaraz są jakieś docinki.

Jak to dla was norma to czy zamieniłybyście się na orjentacje z lost17 ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eligojot 28 paź 2010, 23:05
Załozycielu wątku, najpierw wyznania o chodzeniu na prostytutki, potem o ciągotach homo, teraz typowo homofobiczny wątek - mechanizm wypierania w pełnej krasie. Chyba nie możesz się dogadać z własnym sobą.

A o ludzkość się nie martwcie... Natura sama sobie eliminuje słabe (niewłaściwe) geny, jeżeli przyjmiemy, że homoseksualizm może być dziedziczny lub geny mogą dawać pewne predyspozycje, tylko społeczeństwo ustala ramy, gdzie popycha się ludzi do skrywania preferencji, samo sobie szkodząc.
W ogóle, co za sformułowanie w ankiecie: "normalna orientacja". Znane nauce są 4 orientacje i żadna z nich nie jest ani normalna ani nienormalna, po prostu jedna jest dominująca.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez harpagan83 28 paź 2010, 23:17
eligojot napisał(a):Załozycielu wątku, najpierw wyznania o chodzeniu na prostytutki, potem o ciągotach homo, teraz typowo homofobiczny wątek - mechanizm wypierania w pełnej krasie. Chyba nie możesz się dogadać z własnym sobą.

A o ludzkość się nie martwcie... Natura sama sobie eliminuje słabe (niewłaściwe) geny, jeżeli przyjmiemy, że homoseksualizm może być dziedziczny lub geny mogą dawać pewne predyspozycje, tylko społeczeństwo ustala ramy, gdzie popycha się ludzi do skrywania preferencji, samo sobie szkodząc.
W ogóle, co za sformułowanie w ankiecie: "normalna orientacja". Znane nauce są 4 orientacje i żadna z nich nie jest ani normalna ani nienormalna, po prostu jedna jest dominująca.

A czy ja sie czegoś wypieram? Poprostu wyrażam swoje poglądy i natemat homoseksualizmu i na temat prostytutek. Każdy z tematów które porószyłem dotyczy między innymi mojego życia, ale napewno sie niczego nie wypieram, więc nie przypisuj mi rzeczy które nie mają miejsca. I nie ryj bani mi genami bo orjentacja kształtuje sie pod wplywem czynników srodowiskowych a nie jebanych genów.

Znawca genetyki się znalazł.
To wymaga pełnego angażu

przez eligojot 28 paź 2010, 23:27
Boshe, człowieku, po co zakładać wątek, skoro nie umiesz panować nad emocjami. Masz tę dysleksję, ale na Boga piszesz wszystko dokładnie na odwrót, nawet w firefoxie podkreśla błędy ortograficzne.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez harpagan83 28 paź 2010, 23:54
eligojot napisał(a):Boshe, człowieku, po co zakładać wątek, skoro nie umiesz panować nad emocjami. Masz tę dysleksję, ale na Boga piszesz wszystko dokładnie na odwrót, nawet w firefoxie podkreśla błędy ortograficzne.

Przestań mi zwracać uwagę na błędy /cenzura/ wbijam w twoje uwagi, niedawno sam biadoliłeś że nie mozesz znaleźć dziewczyny a teraz chojraka zgrywasz. Pozatym umiem panować nad emocjami. Co ty możesz wiedzieć nad czym umiem panować a nad czym nie, wydaje ci sie ze wszystkie rozumy pozjadałeś.
Zamiast sie czepiać na czyichś błędach skup sie na temacie.
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg