Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

przez Jaśkowa 14 sie 2007, 22:17
bakus no balsam na moje oczy to co przeczytałam no i nie ma jak babcia moja mnie wychowywała do 7 roku życia ( mama była w Iraku na kontrakcie) babcia była dla mnie najbliższą mi osobą zresztą razem z dziadkiem bo ojca nie miałam ( nie licząc palanta ojczyma) dziadkowie już nie żyją :cry: bardzo mi ich brak.........

trzymam za Ciebie kciuki z całych sił i ucałuj babcię :smile:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 14 sie 2007, 23:49
Moja tragiczna Twarz już jest w dziale witam
:)

przez Jaśkowa 15 sie 2007, 00:38
wiedziałam, że to kokieteria z Twojej strony , choć w jednym przyznam Ci racje powinieneś się leczyć przede wszystkim z chorych kompleksów :roll: bo zdecydowanie przesadzasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez top23 15 sie 2007, 00:42
człowiek nerwica no cóż, nie ma sie co oszukiwać, przystojny to Ty nie jesteś :?, ale gdzieś napisałeś, że masz 184 cm wzrostu. Co z tego, że ja z twarzy najgorszy nie jestem jak nie mam nawet 180 cm. Już lepszy chyba duży brzydal niż przystojny liliput. Sądzę, że atrakcyjniejszy dla kobiet będzie brzydki drągal ok. 190 cm niż przystojniak 170-175 cm.
Jaśkowa a Twoim zdaniem on nie powinien mieć powodów do kompleksów? Nie ma co pisać mu bzdur że dobrze wygląda jak tak nie jest.

przez depresyjny86 15 sie 2007, 00:44
Nom dzięki Top za słowa otuchy :( ale ja jednak uważam że to Ty byłbyś atrakcyjniejszy
Nie moge siebie oklamywac nigdy przystojny nie bylem inie bede......moze jak sobie zrobie operacje plastyczna twarzy to bedzie lepiej...każda dziewczyna się ze mnie śmieje,żadna na mnie nie zwroci uwagi.....zaczynam mieć myśli samobójcze...wiem że nie będe w staie ich zrealizować po raz kolejny ale po prostu one są :(
Ostatnio edytowano 15 sie 2007, 00:49 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez top23 15 sie 2007, 00:49
Ja nie piszę po to, żeby dodać komuś otuchy tylko piszę to co uważam. Duzo też by zależało od tego do jakiej dziewczyny bysmy uderzali. Te niższe może rzeczywiście wybrały by mnie, ale te które mają ponad 170 cm w większości wolały by Ciebie.

przez bakus 15 sie 2007, 00:52
top23 napisał(a):Jaśkowa a Twoim zdaniem on nie powinien mieć powodów do kompleksów? Nie ma co pisać mu bzdur że dobrze wygląda jak tak nie jest.

A ja powiem, że widziałem wielu gorzej wyglądających facetów. Także głowa do góry. Możesz też popracować nad wyglądem. Może troszkę lepsza dieta inna fryzura uśmiech na twarzy i już inny chłop z Ciebie będzie. Szkoda tylko, że łatwo to napisać a trudniej wykonać. Sam bym skorzystał :/
Ostatnio edytowano 15 sie 2007, 00:54 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez depresyjny86 15 sie 2007, 00:52
Mnie zadna nie chce bo jestem nikim,nawet charakteru nie mam,taki czlowiek-zero,zero mozgu,zero taktu,zero wygladu,zero przyjazni,zero milosci :(

przez top23 15 sie 2007, 00:53
człowiek nerwica ze zdjęć wynika, że masz trądzik, a takie coś można usunąć i bez żadnych operacji. Jeśli nie byłeś u dermatologa to się tam wybierz. Wyglądasz też jakbyś miał nadwagę, taka spuchnięta jest Twoja twarz. Spróbuj zrzucić parę zbędnych kilogramów i twarz zrobi się szczuplejsza. Wiadomo, że przystojniaka z siebie raczej nie zrobisz, ale coś tam możesz poprawić, a ja swojego wzrostu wogóle nie mogę :roll: . Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawsze podobały mi się wysokie dziewczyny i to one najbardziej mnie pociągają :? .

przez depresyjny86 15 sie 2007, 01:27
Wiesz juz kiedyś bylem chudy i jakoś też żadna mnie nie chciala.........eh coraz bardziej wierze w przeznaczenie....a moim przeznaczeniem jest pewnie samotność....w końcu ktos musi cierpiec żeby ktoś inny mógl cieszyć się miłością....np mój brat jest przystojny wysoki,chudy i dziewczyne ma<i to już raczej ta jedyna>....w ogóle ma zarost a ja w ogóle nie mam zarostu<pewnie jestem mało męski więc to dlatego>

przez top23 15 sie 2007, 01:32
Zarost to niekoniecznie musi być atut, jedne wolą nieogolonych a inne ogolonych. Co do budowy ciała to jak facet jest gruby to źle, ale jak chudy to też niedobrze. Najlepsza jest umięśniona sylwetka. Jeśli chodzi o mnie, to sądzę, że mam trochę lepszą budowę niż przeciętny facet, w końcu się ćwiczyło na siłowni.

przez gusia 15 sie 2007, 01:40
człowiek nerwica napisał(a):.w ogóle ma zarost a ja w ogóle nie mam zarostu<pewnie jestem mało męski więc to dlatego>

Ze co proszę?
Darek że zarost świadczy o męskości?
Mój mąż nie goli się wcale i?
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Twilight 15 sie 2007, 05:17
Bakus, jakoś będziesz musiał przeżyć, że Ci nie cukrzyłem - trudno i darmo, wole szczerość ;) Jeszcze nie raz sie pewnie gdzieś obruszysz moim ''nieprzyjemnym tonem'', bo wole pisać wprost, chociaż czasem słodziej jest napisać wspak. Poza tym, gdzieś Ty sobie ubzdurał, że daję Ci rady? Ja tu opisuje to, co widać na 1 rzut oka - i to jest dla Ciebie dopiero tragiczne...

Anyway, możliwych ścieżek i dróg pokazano Ci tu już tyle, że dalsze gadanie to przelewanie z pustego w próżne - czy zdecydujesz sie coś zrobić, czy Ci wygodnie z tym co jest, to już tylko Twoja sprawa i decyzja. Ja co mogłem (obserwować i dzielić się spostrzeżeniami, nawet bez wartościowania) zrobiłem.

Top, aleś się zabrał za karierę stylisty ;) Prawda jest taka, że jakby doszedł ten uśmiech i zniknęły kompleksy, to i problem znika. "Wygląd debila", hah... To Ci nowość, opisz kryteria jak wygląda debil, przyda się społeczeństwu przed wyborami, może i Nobel wpadnie...

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez bakus 15 sie 2007, 10:46
Ojej rady czy cokolwiek innego co piszesz. 10 razy mi piszesz to samo, że siedze zamknięty w jakis teoriach. Wystarczyło raz a potem napiast powtarzasz(czego bardzo podobno nie lubisz) z tonem jakiego nie lubie, co mi wcale nie pomaga. Może i siedze, może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to mnie nie przeraża. Przeraża mnie to, że nie umiem z tego wybrnąć. I to nie jest kolejna moja ubzdrurana sprawa bo choć może byłem nie świadomy tego, że siedze w tych teoriach zamknięty to już próbowałem sie zmienić, otworzyć do ludzi ale i tak byłem popychadłem.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg