Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez roccola 21 lut 2006, 12:23
Ja stosowałam krople Dr.Baha

przez KOREK 21 lut 2006, 13:09
" w temacie niekonwencjonalnego leczenia nerwicy lękowej (albo depresji)..?"

Po kilkuletnim stosowaniu tych niekonwncjonalnych metod człowiek dochodzi do wniosku,ze juz wystarczy.... :?

No i udaje sie,z dziwnym poczuciem zmarnowanego czasu,do psychiatry po leki lub do psychologa po pomoc.

A wyjątki,bo takie tez są,nie tyle potwierdzają regółę co ją komplikują.

PS.To jest " w temacie niekonwencjonalnego leczenia nerwicy lękowej (albo depresji)..?"a nie leczenia chandry lub innych dołów,ktore i tak by przeszły po jakims czasie.Nawet nie leczone.

przez BulletproofCupid 21 lut 2006, 13:25
Mi przychodzi do głowy tylko jeden niekonwencjonalny sposób. Coraz częściej.
Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 13:52 przez BulletproofCupid, łącznie edytowano 2 razy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 21 lut 2006, 13:31
Eeeee chłopaki! :evil: Rozwalacie mnie normalnie... :? Aż tak źle z Wami? :?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez BulletproofCupid 21 lut 2006, 13:51
Nie chciałem nikogo rozwalić :|
Out of order

przez KOREK 21 lut 2006, 13:53
Ani ja... :?

przez Friday 21 lut 2006, 13:54
KOREK napisał(a):" w temacie niekonwencjonalnego leczenia nerwicy lękowej (albo depresji)..?"

Po kilkuletnim stosowaniu tych niekonwncjonalnych metod człowiek dochodzi do wniosku,ze juz wystarczy.... :?

No i udaje sie,z dziwnym poczuciem zmarnowanego czasu,do psychiatry po leki lub do psychologa po pomoc.

A wyjątki,bo takie tez są,nie tyle potwierdzają regółę co ją komplikują.

PS.To jest " w temacie niekonwencjonalnego leczenia nerwicy lękowej (albo depresji)..?"a nie leczenia chandry lub innych dołów,ktore i tak by przeszły po jakims czasie.Nawet nie leczone.

Ale to nie można jako jedynej metody... Jako wsparcie jest w porządku, tak mi się wydaje

przez agnes635 21 lut 2006, 14:09
Przez kilka lat leczyłam się u bioenergoterapeuty i przez kilka lat nic się nie działo,nic cisza,pomału zapominałam o nerwicy,aż do pewnego tragicznego wydarzenia.......całą nadzieję na wyleczenie szlag trafił.
Wylądowałam u psychiatry i na tym skończyła się moja przygada z niekonwencjonalnym leczeniem.

przez Minhoi 21 lut 2006, 19:01
Myslę, że żadne metody, konwencjonalne bądź nie, nie przyniosą skutku jeśli nie bedziemy mieli odpowiedniego nastawienia psychicznego. Skoro można pozbyć się chorób fizycznych za pomocą własnego umysłu to można kierować własnymi myślami i wplywać na siebie samych w kwestii postrzegania siebie i otoczenia! Paradoks co?
:twisted:
Mówi się, że rzeczy są takie jak chcemy je widzieć... a diabeł tkwi w szczegółach... czasem po prostu czegoś w sobie nie lubimy, nie akceptujemy i to wystarczy by rozpocząć pełen przeróżnych technik zabójczych proces zwalczania... samego siebie.

przez cicha woda 21 lut 2006, 19:14
Czasem myślę o hipnozie tylko nie mam pojęcia jakie skutki może przynieść.
Boję się wyrzucenia pieniędzy.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez BulletproofCupid 21 lut 2006, 23:58
Minhoi napisał(a):...Skoro można pozbyć się chorób fizycznych za pomocą własnego umysłu

1. Nie znam takich przypadków (poza książkowymi)
2. Trzeba mieć zdrowy umysł.
Out of order

przez towdy 18 mar 2006, 23:07
mi hip-hop poprawia nastrój i uwalnia od myślenia o głupotach... a do siebie też gadam (dżizas może już zwariowałem :shock: ), tylko nie wiem czy mi to pomaga czy szkodzi... w każdym razie na krótka metę czuję się lepiej...
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

co sądzicie o bioenergoterapii?

przez jolitta66 20 mar 2006, 19:33
co myslicie o leczeniu przez bioenergoterapeute?Mieszkam w kaliszu gdzie miesci sie centrum medycyny naturalnej NOY przyjmuje tam m .in dr.Henryk Słodkowski podobno znany w Polsce.Zetknęliście sie z tym tematem?

przez kinga 20 mar 2006, 19:40
czesc tez ostatnio o tym myśłlam zamierzam wyprobowac, w tychach jest bbb znany bioenergoterapeuta, pewnien kiedys bym uznala to za szamanstwo ale odkad mam nerwicensprobowalabym wszystkiego zeby sie jej pozbyc podaje adres wszystim zainteresowanym

http://www.piramida-ceglinski.pl/zdrowie/zycie.htm
a po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj

Sortuj wg