Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez agapla 05 wrz 2007, 20:39
na własne myśli to przede wszystkim afirmacje a pozostałe sposoby już wyzej opisywałam ,sorki nie moge za duzo pisać bo od pewnego czasu mam problem z oczami jak siadam przed kompem ,nie da sie wytrzymac łzawią dlatego poważnie ograniczyłam neta

przez tequilla23 05 wrz 2007, 20:39
Pewnie że dam.. tylko najpierw muszę się dowiedzieć jak je zmieszać :))

przez 1507 05 wrz 2007, 21:46
niech piszą wszyscy co z tej mieszanki wynikło dla nich, ile czasu stosowali,
1507

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tequilla23 07 wrz 2007, 11:18
No zmieszałam, tak jak uważałam, (choć nadal czekam na odpowiedzi na moje pytania) i na razie mogę powiedzieć tyle, że.. nie jest to najsmaczniejszy napój jaki piłam.. no ale w końcu nie o to chodzi więc jakoś trzeba będzie to przeżyć :)

przez nieudacznik 07 wrz 2007, 14:03
Ja to wszystko wymieszałem wg moich upodobań, np valeriany i melisy dalem duzo wiecej, a np srebrnika i podbiału niedalem wcale. Pije to od 2 dni dodatkowo pije krople ojca grzegorza nerwobonisol (3 razy wieksza dawke biore) i nie czuje zadnego uspokojenia po tym wszystkim. Wy cos odczuwacie?

przez tequilla23 07 wrz 2007, 14:36
No 2 dni to trochę chyba za mało żeby odczuć jakieś większe zmiany.. Myślę że muszą minąć co najmniej 2 tyg zanim będzie można mówić o efektach.. nie ma się co zniechęcać.. nic nie działa od razu..

przez 1507 07 wrz 2007, 21:30
kochani zioła to min 3 tygodnie picia, łykania itp w zależności od dawki, i waszych reakcji na nie inni potrzebują miesięcy, zioła trzeba dłuuuuuugo łykać by odczuć efekt tak jak pisałem min 3tyg. ale kto ma taką cierpliwość :)
1507

przez Jovita 08 wrz 2007, 13:22
ja uwazam ze ziola czy wszelkie naturalne sposoby leczenia sa dobre ale dla osob ktore maja lekkie stany choroby i moga wyjsc tylko za pomoca psychoterapii czy wlanie ziol itp , ale dla osob ktorych stan jest bardzo silny i istnieje zagrozenie zycia oraz trzeba szybko interweniowac nie pomoga zadne ziolka bo ziolka dzialaja po dlugim czasie regularnego picia c trwa latami , a depresja czy nerwica to powazna choroba ktora trzeba w zaleznosci od nasilenia leczyc lekami bo moze stac sie tragedia , dopiero jesli sie wychodzi z choroby lub po chorobie mozna wykorzystac naturalne sposoby i zadbac o to zeby nie wrocila.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez 1507 08 wrz 2007, 14:28
od nerwicy sie nie umiera, skoro ludzie żyją z nią latami
1507

przez Jovita 08 wrz 2007, 14:54
1507 napisał(a):od nerwicy sie nie umiera, skoro ludzie żyją z nią latami

ja pisalam tez o depresji a od depresji mozna umrzec -samobojstwo.
ExModerator

przez 1507 08 wrz 2007, 16:12
no ale to sa extrema
1507

przez agnes_001 08 wrz 2007, 18:58
Jovita napisał(a):dopiero jesli sie wychodzi z choroby lub po chorobie mozna wykorzystac naturalne sposoby i zadbac o to zeby nie wrocila.

Jovita!! Kto Ci takich bzdur nagadał???
Oczom nie wierze!!!?
Ja też tak myślałam , mało tego, ja byłam święcie przekonana,że w tak ciężkim stanie, nie można się zadowolić jakimiś tam ziołami, że trzeba brać tylko leki i koniec.
Ale jak tylko wzięłam tabletki od psychiatry cały świat obrócił mi się do góry nogami, czułam że umieram, i miałam wtedy tyle siły żeby powiedzieć NIE BEDE BRALA TEGO GOWNA, JA CHCE ZYC

Zapewne teraz większość z was sobie pomyśli, że mój stan nie był jeszcze taki zły, że to tylko takie małe zachwianie równowagi emocjonalnej, otóż nie, było bardzo zle, miałam takie mega ataki że musiałam ze sobą walczyc ostro. Nie wiem skąd bierze się ta sila w środku, ale ona jest, istnieje, tylko trzeba w nią uwierzyć!!!

Analiza mojej sytuacji pozwala mi zobaczyć, że jest dobrze, czasami nawet bardzo dobrze, ALE TYLKO WTEDY KIEDY JA NA PRAWDE TEGO CHCE!!!! BO NIE MOZNA SIE TAK PO PROSTU Z TEGO WYLECZYC, EMOCJE, NERWY TO JESTESMY MY

a KTO CHCE SIE WYLECZYC Z SIEBIE SAMEGO, ZNISZCZYC SIEBIE???
TRZEBA SPOJRZEC NA SIEBIE JAK NA ISTOTE KTORA JEST KOCHANA, JEST BEZCENNA.

A zioła można pić z rewelacyjnymi rezultatami zawsze, niezależnie od tego, jak poważny lub nie jest nasz stan.
Pozdrawiam!!
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly
You have everything you need
If you just believe...

przez 1507 08 wrz 2007, 20:03
popieram
1507

przez Jovita 08 wrz 2007, 20:35
pic mozna ale one calej sprawy nie zalatwia!!! do tego trzeba brac leki - wprzypadku depresji chocby , ja pije codziennie kilka szklanek melisy niby jest na sen dobra ale nie dala rady bo doszlo do tego ze musze brac leki nasenne !!!!!!
trzeba silnej woli + leki+psychoterapia+ ziola=efekt !!!
nie ma co liczyc ze przejdzie samo, a ja napisalam ze same ziola nie pomoga , akto mi tak powiedzial ?? doswiadczenie bo od lat pije dziurawiec a niby jest on antydepresyjny i jakos zachorowalam trzy miesiace temu na depresje!!
ziola owszem ale trzeba je dluuugo pic zeby daly choc troche efektu!
ExModerator

Sortuj wg