jakie suple żrecie i jak się czujecie

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez bedzielepiej 01 kwi 2016, 23:35
ja biorę aktualnie:
-magnez z b6
-b12
-drożdże ze skrzypem i pokrzywą
-ashwagandhę
-mentat himalaya
-witaminę c
-multicode witaminy i minerały

I czuję się jak gówno :D

przez eovo 02 kwi 2016, 08:45
Ja po raz drugi przeprowadzam kurację urydyna ,cholina ,omega 3 po której czuć wyraźna poprawę,do tego biorę probiotyki i okresowo cysteine i ALCAR (acetyl-l-karnityna)
Witamin i minerałów nie biorę staram się dobrze odżywiać.
bedzielepiej w twoim zestawieniu brakuje omega 3 w sensownych dawkach,uzupełnienie omega 3 trwa całymi miesiącami al za to efekt pozostaje na długo.

przez bittersweet 02 kwi 2016, 08:58
jod
body max
olej z wiesiółka
olej lniany
srodek na odkwaszenie
wit D3

czuje się dobrze, coraz lepiej wrecz
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pan1karz 02 kwi 2016, 11:42
eovo, nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale skojarzyłem urydynę i nick w komentarzu ze sklepu, w którym się zaopatruję. Stosujesz Neuridine z SHI ? http://pl.swissherbal.eu/sklep/neuridine/

Ja aktualnie także stosuję ten suplement. Do tego CDP-Cholina & Cholina, Sulbutiamina & Alcar i Omega-3 (około 1 gram DHA dziennie). Głównie w celu upregulacji receptorów dopaminowych + przy okazji ogólna regeneracja i rozwój układu nerwowego.
Jestem w połowie drugiego cyklu, czuję się rewelacyjnie. Praktycznie pożegnałem się z brakiem motywacji, anhedonią i innymi problemami wynikającymi od strony dopaminy.
Biorę jeszcze inne rzeczy - m.in. witaminy, minerały, adaptogeny, ale one nie są aż tak istotne jak Urydyna i spółka w moim przekonaniu.

przez agusiaww 02 kwi 2016, 11:49
To działa :shock: chyba tez to kupie...Ta Neudrina to juz przeczytałam na co, a cholina na co? I gdzie to kupic przez neta? Tez w tym sklepie? A co na relaks polecacie? Zreszta chyba kupie i wyprobuje.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez monapayne 02 kwi 2016, 12:11
Ja biorę amisulpiryd, noopept, trittico, akineton, czasem wrzuce haloperidol a ogólnie to jadę na fluksetynie i seroquelu. Jem często czekoladę oraz nie jem ryb, bo są żatrute rtecia. No i jem ziemniaki ze schabowym i mizeria. I tak jestem z lobby schizoli, więc po co brać odpowiedzialność za cokolwiek.

:great:
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez eovo 02 kwi 2016, 13:18
Pan1karz napisał(a):eovo, nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale skojarzyłem urydynę i nick w komentarzu ze sklepu, w którym się zaopatruję. Stosujesz Neuridine z SHI ? http://pl.swissherbal.eu/sklep/neuridine/

Ja aktualnie także stosuję ten suplement. Do tego CDP-Cholina & Cholina, Sulbutiamina & Alcar i Omega-3 (około 1 gram DHA dziennie). Głównie w celu upregulacji receptorów dopaminowych + przy okazji ogólna regeneracja i rozwój układu nerwowego.
Jestem w połowie drugiego cyklu, czuję się rewelacyjnie. Praktycznie pożegnałem się z brakiem motywacji, anhedonią i innymi problemami wynikającymi od strony dopaminy.
Biorę jeszcze inne rzeczy - m.in. witaminy, minerały, adaptogeny, ale one nie są aż tak istotne jak Urydyna i spółka w moim przekonaniu.

Tak dokładnie stosuje to ,kupiłem zapas na 3-ce, jedyny minus że to jest droga impreza ,wcześniej kupowałem w zagranicznych sklepach i sam komponowałem bo w polsce jest nie do kupienia z tym że wtedy była zwykła urydyna a tu jest podobno bardziej przyswajalna Triacetylowa urydyna (TAU),oczywiście samodzielne komponowanie jest dużo bardziej opłacalne.

Na forum longecity wszystko jest napisane co i jak.
https://translate.google.pl/translate?h ... rev=search

przez Pan1karz 02 kwi 2016, 14:21
Tak, to jest słynny Mr Happy Stack z forum Longecity.
Kolejne linki:
http://corpina.com/uridine-supplement-s ... receptors/
http://corpina.com/three-weeks-using-uridine-stack/
http://www.pillscout.com/2015/05/27/mr- ... nd-memory/
https://www.reddit.com/r/Nootropics/com ... ppy_stack/

Akurat na longecity polecają UMP - monofosforan urydyny i biorą to pod język. Ja uważam, że TAU jest lepsze (5-7 bardziej przyswajalne), potrzebne są mniejsze dawki i nie trzeba brać pod język.

Fakt, szpas jest to drogi, szczególnie że cykl na Neuridine powinien trwać minimum 3 miesiące (ja robię 6 miesięcy, tyle trwały najdłuższe badania). Za to efekty są znakomite i przede wszystkim trwałe.

agusiaww, w skrócie cholina wspomaga neuroregulację. Dwuwinian, czyli wersja podstawowa to głównie budulec i łagodny prekursor acetylocholiny. Lepsza jest Alpha-GPC (bardzo dobrze przyswajalna forma choliny), natomiast najlepsza moim zdaniem jest tutaj CDP-Cholina, ponieważ podobnie jak Alpha-GPC jest bardzo dobrze przyswajalna, a ponadto rozpada się w organizmie na cholinę i cytydynę, z której powstaje urydyna. CDP-Cholina zwiększa produkcję acetylocholiny i fosfatydylocholiny w mózgu (poprawa procesów poznawczych i pamięci, uwrażliwienie receptorów dopaminowych oraz regeneracja układu nerwowego).
Na relaks mają w tym sklepie fajne oryginalne receptury 'zielone'. Comfortil działa od razu (zwiększa aktywność GABA i obniża poziom kortyzolu) - nie wiem jak z trwałością. Relatonic Max działa po czasie (pierwsze konkretne efekty po około miesiącu), ale jest bezpieczniejszy (adaptogeny), daje trwałe efekty (skonfrontowane z innymi użytkownikami preparatu). Głównie opiera się na dobrych ekstraktach Brahmi (Bacopa Monnieri, 50%) i Ashwagandhy (5%, prawdopodobnie jest to słynny KSM-66).
Ja osobiście lubię sobie brać osobno Ashwagandhę KSM-66 Swansona. Skutecznie relaksuje.

przez jaktobylo 02 kwi 2016, 21:09
bedzielepiej napisał(a):
I czuję się jak gówno :D

Heh, wybacz ale taki tekst zakończony taką emotką mnie rozśmieszył. ;)

monapayne napisał(a):Ja biorę amisulpiryd, noopept, trittico, akineton, czasem wrzuce haloperidol a ogólnie to jadę na fluksetynie i seroquelu.

Wow, mocne te suple. Więc jednak powrót do tych mocniejszych rzeczy widzę i to z grubej rury, jeszcze haloperidol. I jak się po tym teraz czujesz?
No i też słyszałem, że ryby mogą być zatrute metylortęcią.
Skoro tak to może najlepszym źródłem omega3 i tych innych jest olej lniany? Tylko, że minusy to podobno trudności w przechowywaniu go i podobno ciężko zdobyć dobry. Gdzieś tam czytałem na pewnej stronce, że niektóre oleje lniane mają bardzo mało tego omega3.
Różne są opinie, to strasznie wk.rwiające.

Pan1karz
Brałem CDP choline w dużych dawkach i nie poczułem najmniejszej różnicy, tylko, że brałem również wtedy mirtazapinę w najwyższej 45mg dawce, mogło przyhamować działanie?
Tak czy inaczej chyba tracę wiarę w te wszystkie suple.

przez Siddhi 02 kwi 2016, 22:19
Zestaw minerałów i witamin dla sportowców z Olimpu + witaminę C-lewoskrętną (czytałem, że tylko taka się wchłania) w duzych dawkach, kupioną na wagę, dodawną do herbaty.
INFJ/4w5

przez Pan1karz 02 kwi 2016, 23:52
jaktobylo napisał(a):
Pan1karz
Brałem CDP choline w dużych dawkach i nie poczułem najmniejszej różnicy, tylko, że brałem również wtedy mirtazapinę w najwyższej 45mg dawce, mogło przyhamować działanie?
Tak czy inaczej chyba tracę wiarę w te wszystkie suple.

Znalazłem takie badanie: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11489459
Nie wynika to z niego jednoznacznie, ale moim zdaniem mogło poprzez zmniejszenie czułości receptorów cholinergicznych.

przez Powietrzny Kowal 03 kwi 2016, 00:04
Nie żreć jełopy żadnych supli i dziwoląguf! :D .... Warzywa wpylać i vitaminsy w owocach! :D... (gupkifsiowejedne...)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez warning 03 kwi 2016, 01:33
Biorę teraz:
witaminę D (której to mam niedobór)
sanprobi IBS na dolegliwości gastryczne (działa super!)
legalon oraz hepatimed (to drugie to karczoch z tauryną, wit.C, wit. E i Zn) - oba, żeby wątrobę wspomóc)
żelazo z kwasem foliowym (bo mam niskie stężenie ferrytyny)

No i zamierzam powrócić do EPA (omega 3), żeby mózg naoliwić :D

przez JużTuByłem 03 kwi 2016, 09:50
DMAE,b6
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

Sortuj wg