Samoleczenie metodą B.S.M.

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Samoleczenie metodą B.S.M.

przez narthex 15 gru 2009, 23:02
Tak w pierwszej.

Skutecznie uspokaja wlasciwie to bylem zdziwiony ze az tak skutecznie. Niestety to mi na przyczyny nie pomoze bo zmagam sie z niedoborami mineralow.

[Dodane po edycji:]

fajna sprawa ta metoda, podbijam ten temat ;)
Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
Arthur Schopenhauer

Re: Samoleczenie metodą B.S.M.

przez szklanyczlowiek 03 sty 2010, 14:27
Kiedys moja mama sie tym leczyla ale efekty byly marne, mam ksiazke o tej metodzie, probowalem np. na bol glowy i efekt zaden nie polecam ale wiadomo, ze to sprawa indywidualna i moze komus byc pomocne.

przez marco321 04 cze 2012, 15:40
Metodę BSM stosuje na wszelkie dolegliwości i choroby od około 7 lat i zawsze działa !!! Dla początkujących przy metodzie BSM, największym problemem jest dokładne umiejscowienie ręki na głowie , dlatego uczulam na dokładność !!! Fakty są takie, że większość ludzi, którzy próbowali stosować BSM i twierdzą, że efektów nie mieli, myśleli, że wystarczy raz, czy dwa razy potrzymać rękę na głowie i będą zdrowi !!! Tak dobrze nie ma !!! Im dłużej dana choroba czy dolegliwość trwa, tym dłużej trwa jaj leczenie !!!
Polecam cierpliwośc w stosowaniu BSM, a efekty na 100 % bedą !!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nickyfour13 09 cze 2012, 19:16
mi pomaga bardziej plucie na ludzi z 8 piętra... BSM próbowałem przez jakieś 2 miesiące. Niespodzianka... nie pomogło...

przez lumm 23 lis 2013, 13:27
Zauważałem efekty gdy trzymałem ręce po 40 minut i dłużej - czułem spokój, odprężenie. Efektem ubocznym stosowania tej metody było to, iż mięśnie w okolicach klatki piersiowej robiły się coraz bardziej napięte, co ostatecznie doprowadziło mnie do rozdrażnienia. Przestałem stosować BSM.

przez Inga_beta 16 sty 2014, 18:34
Ja byłam jak najbardziej cierpliwa w stosowaniu tej metody, a trwało to 4 miesiące, dokładnie tak jak pisze w książce. Nie pomogła mi w niczym a przypuszczam że nawet zaszkodziła. Dużo później się dowiedziałam że tą ręką przesyłamy sobie energię taką jaką mamy, A ja w tamtym okresie miałam jak najgorszą, bo wtedy czułam się najgorzej i miałam najwięcej nienawiśći do siebie. I całą tę nienawiść wtłaczałam sobie z powrotem.
Mam zaburzenia schizotypowe i ogrom wytłumionej autoagresji.
Szkoda że autor nie informuje że ta metoda nie nadaje się dla osób zaburzonych, ale jest tak we wszystkich książkach.
Jeszcze nigdy nie przeczytałam informacji że metoda nie zalecana jest w przypadkach takich i takich.
Mnie najbardziej zaszkodziły afirmacje bo nikt mnie nie ostrzegł aby ich nie używać przy zaburzeniach osobowośći natomiast wszyscy zalecają jako cudowne lekarstwo na każdy problem.

Sortuj wg