Rhodiolin

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Rhodiolin

przez cytrynka84 30 lip 2012, 18:53
Nie Twoja wiadomość nie wpłynie na moje studia,nie mam do Ciebie ŻADNYCH pretensji i Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało.Mam naprawdę poważne problemy z koncentracja,pamięcią,skupieniem uwagi i nic nie pomaga Jestem zła ,wkurzona TYLKO I WYLACZNIE na siebie
Nie mogę wziąć się w garść i to najbardziej przytłacza
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

Rhodiolin

przez Rafka 24 wrz 2012, 13:25
Kurcze mam lerivon i chciałam go połączyć z Rhodiolą tak nie można więc łykam żeń - szeń.
Rafka

Rhodiolin

przez cytrynka84 24 wrz 2012, 20:50
Moim zdaniem możesz spróbować połączyć rhadiole z lerivonem,on działa inaczej niż inne antydepresyjne leki,wiec nie powinno być interakcji Brałam Moklar,lek na receptę trochę podobny do rhadioli(też tzn.IMAO) ,laczylam z lerivonem,tak przepisał mi lekarz i nic zllego się nie działo.
Life is brutal!

Wenlafaxyna 225mg
Mirtazapina 45mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rhodiolin

przez Ferdynand k 24 wrz 2012, 20:52
cytrynka bilobalid to też I MAO a z antydepami można :D
Naczelny Użyszkodnik

Rhodiolin

przez Rafka 25 wrz 2012, 14:57
cytrynka84, na ulotce jest aby lerivonu nie łączyć z iMAO. Wolę być ostrożna.
PS: brałam Moklar i mnie przymulał. Może kiedyś powrócę do rholodioli jak wyleczę się typowymi lekami.
Rafka

Rhodiolin

przez Ferdynand k 25 wrz 2012, 15:26
Stokrotko można pomieszać lekarz mi mówił, że wyciąg z gingko biloba z I MAO (bilobalidem)
można t o rhodiolę pewnie też tylko dziurawca nie ;)
Naczelny Użyszkodnik

Rhodiolin

przez lew 21 lis 2012, 02:29
Bardzo dobry suplement chyba najlepszy z tych jakie stosowałem na depresję a trochę tego było. Lekko aktywizuje podnosi nastrój i koncentrację. Jako dodatek do cukierków przepisanych przez psychiatrę oczywiście z uprzednią konsultacją z lekarzem. Jedyny efekt uboczny który u siebie zaobserwowałem to większa potliwość i bezsenność ale tylko jak się połknie większą ilość tabsów
Poszukiwanie odpowiedniego leku przypomina poszukiwanie świętego Graala lub kamienia filozoficznego.
F40.1
lew

Rhodiolin

przez Rafka 21 lis 2012, 18:41
a ja nie mogę brać rhodioli bo to mi koliduje z lekami. zostało mi z 30 tabletek.
Rafka

Rhodiolin

przez Skipper 15 lut 2013, 11:51
nie koliduje, bierz, ja brałem z moklobemidem i było wporzo, jest to jeden z dwóch supelmentów o potwierdzonym klinicznie działaniu, reszta supli jest dla frajerów podatnych na marketing
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

Rhodiolin

przez why so serious 12 mar 2013, 15:54
Z początku działał motywująco, lecz po niecałym miesiącu regularnego zażywania przestał to robić. Zamiast tego zaczęły się nasilać lęki i paranoja, wzmogły się trudności z wysławianiem się, zapowietrzanie się, częste potknięcia językowe.

Rhodiolin

przez okularnica 02 kwi 2013, 17:56
To jak to w końcu jest? Różeniec, żeń szeń są pomocne przy nerwicy czy wręcz są niewskazane? Jakie macie doświadczenia w tym względzie?

Rhodiolin

przez dar 15 lut 2014, 10:01
Teraz się wypowiem jeszcze na temat Rhodiolin. Brałem kilka lat z przerwami. Bywało różnie moich kłopotów zdrowotny nie rozwiązały ale było dużo lepiej. Jak nie było poważniejszych stresów to faktycznie suplement wzbudzał pozytwyne emocje i człowiek czuł, że ma więcej energii. Chociaż na poczatku podchodziłem do tego preparatu sceptycznie to ostatnie kilka lat znacznie pomogł mi na nerwy. Tylko w moim przypadku i jak słyszałem też u niektórych trafiały się momenty ze cięzko było zasnąć po kilku miesięcznym stosowaniu i nawet zauważyłem że serce mi jakoś szybciej biło więc co jakiś czas robiłem kilka dni przerwy w stosowaniu.
dar

Rhodiolin

przez zigi7 06 mar 2014, 09:33
Biorę rhodiolin i ashawgadhe od miesiąca (ashwagadne trochę krócej) i na razie nie widzę efektów zbyt dużych. Odstawiłem paroksetynę, udało mi się ale bezsenność nadal trwa i nie wiem co robić? Czy wrócić do paro czy zostać przy tych ziołach i poczekać jeszcze miesiąc czyli do końca marca, jak nie zadziałają to wtedy wrócić do paro. Co myślicie na ten temat?

Rhodiolin

przez Rebelia 06 mar 2014, 10:19
Napisałeś, że bezsenność nadal trwa. O której bierzesz te zioła? Bo generalnie rhodiolin, jak już, to w stronę pobudzenia idzie i raczej Twoich problemów nie rozwiąże ;) Poza tym nie wiem, czy się jedno z drugim nie gryzie czasem. Z suplami przy lekach trzeba uważać. Mógłby DP się wypowiedzieć.

Sortuj wg