3postawy

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

3postawy

znużony
7
50%

poszukiwacz przyjemności
3
21%

gorliwiec
4
29%

Liczba głosów : 14

3postawy

przez Masturbow 30 paź 2015, 19:02
w sumie mój ziom przestał słyszeć głosy po takiej kuracji, można by zaryzykować, choć co jak zamiast naprostowania bani porobi się konkret kuku na muniu:>
Masturbow

3postawy

przez Kontrast 30 paź 2015, 19:13
Juz lepsze lsd chyba. Choc ty Jolatalku to lsd, usb i pks nic lepiej nie lykaj.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

3postawy

przez Druid 30 paź 2015, 19:16
Jak ma zagłosować znużony swą gorliwością poszukiwacz przyjemności?
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

3postawy

przez Masturbow 30 paź 2015, 19:27
ale śmieszki, ale śmieszki:>
Masturbow

3postawy

przez Kontrast 30 paź 2015, 19:32
z serduszka rada'
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

3postawy

przez jetodik 30 paź 2015, 19:37
Dark Velvet, tylko na jedną opcję ustawiłem niestety :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

3postawy

przez my_name 30 paź 2015, 19:47
A nie można jeszcze dodać mieszańca? Myślę że tu dużo takich skoro mamy pomieszane we łbach. Te postawy nie dotyczą przypadkiem w miarę normalnych?

3postawy

przez jetodik 30 paź 2015, 19:59
my_name, pomyśle, ale nic nie obiecuje :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

3postawy

przez jetodik 31 paź 2015, 19:28
słuchajcie, często jestem znużony, nie potrafię sobie poradzić z rzeczywistością, doprowadza mnie do rozpaczy to, że jestem tak mocno uzależniony od kruchego ciała, które stanowi dla mnie jakby przyciasny garnitur, ta fizyczność, wysiłek, zmęczenie, ból, cielesność mnie obrzydza, jedzenie, wydalanie, flaki, osocza, tkanki itd.
w dodatku tyle zła, cierpienia i wszystkiego i to jest życie, które aby utrzymać trzeba się trudzić, a z wiekiem jest coraz nieciekawiej chyba, więc skąd Wy bierzecie motywacje ja sie pytam?

3postawy

przez Evia 31 paź 2015, 19:52
jestem znużonym poszukiwaczem przygód

Gorliwca we mnie za grosz

jetodik napisał(a):w dodatku tyle zła, cierpienia i wszystkiego i to jest życie, które aby utrzymać trzeba się trudzić, a z wiekiem jest coraz nieciekawiej chyba, więc skąd Wy bierzecie motywacje ja sie pytam?

Zastanawiałam się nad tym wielokrotnie i doszłam do wniosku, że moja motywacja do życia wynika chyba głównie z siły dla samej siły...
Nauczono mnie, że siła jest wyznacznikiem wartości, a że urodziłam się tak samo jak każdy inny na tym syfiastym padole, to nie mogę pozwolić się zdeptać. Zostałam ulepiona z tej samej gliny i skoro inni na to nie pozwalają i nie pogrążają się w wiecznym marazmie to i również ja nie mogę.
Nie mogę okazać się najsłabszym ogniwem, bo to by spowodowało we mnie wyjątkowe cierpienie...
Coś trochę na zasadzie życia choćby na złość :bezradny:

3postawy

przez bittersweet 31 paź 2015, 20:22
jetodik napisał(a):słuchajcie, często jestem znużony, nie potrafię sobie poradzić z rzeczywistością, doprowadza mnie do rozpaczy to, że jestem tak mocno uzależniony od kruchego ciała, które stanowi dla mnie jakby przyciasny garnitur, ta fizyczność, wysiłek, zmęczenie, ból, cielesność mnie obrzydza, jedzenie, wydalanie, flaki, osocza, tkanki itd.
w dodatku tyle zła, cierpienia i wszystkiego i to jest życie, które aby utrzymać trzeba się trudzić, a z wiekiem jest coraz nieciekawiej chyba, więc skąd Wy bierzecie motywacje ja sie pytam?
jetodik, jak mam depresje, to ją lecze, zamiast postrzegać jako własną "postawe życiową" :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

3postawy

przez jetodik 01 lis 2015, 08:53
bittersweet, bo ja to jestem chyba zbytnim idealistą, ciągle nie mogę przeboleć, że nie jesteśmy samowystarczalnymi świetlistymi istotami figlującymi po niebie w nieskończonej euforii, miłości i zjednoczeniu, a zamiast tego ciężki w utrzymaniu worek z flakami i kupą w środku, podatny na ból i wszelkie badziewia, zużywający się w czasie aż do zgonu.
ja perdole jakiś koszmar :pirate:

ale wczoraj szedłem do pracy w ciężkim stanie psychicznym, dziś rano jak wracałem było mi troche lepiej, może to widmo nadchodzącego ciepłego łóżeczka tak podziałało lub zamulająca olanzapina zeszła z organizmu, pff, kilkumilitrowa tabletka jest w stanie zgnieść mentalnie dorosłego chłopa i o jakiej tu sile można mówić Evia? :]

no nic, idę spać, a Wy piszcie coś o sobie, jak sobie radzicie.

3postawy

przez Siddhi 01 lis 2015, 09:33
Ja jestem pełnoprawnym gorliwcem wybitnie znużonym (aka wycieńczonym) życiem.
Jetodik napisał(a):w dodatku tyle zła, cierpienia i wszystkiego i to jest życie, które aby utrzymać trzeba się trudzić, a z wiekiem jest coraz nieciekawiej chyba, więc skąd Wy bierzecie motywacje ja sie pytam?
Stąd, że jak sobie pomyślę, że ma być jeszcze gorzej/aka więcej cierpienia to mi to daje napęd, to chyba bardziej ucieczka niż pogoń za szczęściem.

3postawy

przez NN4V 01 lis 2015, 09:45
Kontrast napisał(a):Juz lepsze lsd chyba. ....

W działaniu podobne. Dodatkowo grzyby obciężają jelito, wątrobę, żołądek.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg