Skutki stłumienia seksualności

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez nieboszczyk 26 paź 2014, 15:31
Arhol napisał(a):
podobno paroksetyna ma duże szanse uciąć jaja, choć moim zdaniem i fluoksetyna od kwartału też może dużo zdziałać

This
+ ewentualnie,ciachnięcie bądź chemicznie,ale takowych zabiegów to na NFZ a i pewnie prywatnie raczej nie robią :pirate: .
Albo to cudo
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyproteron :pirate:

zostają jeszcze Niemcy.a i słyszałem kiedyś od mojego współpracownika że kilku kolesi usiłowało zgwałcić jakąś babe.ona wiedziała co się święci więc zaprosiła ich do domu co ich kompletnie zdezorientowało,nalała każdemu po kielichu wina(do wina dosypała im anestetyki)i dokonała na nich amputacji jąder,penisów i moszny po czym wyszła z mieszkania.kiedy oni się wybudzili zobaczyli przed sobą na stole obcięte narządy w słoikach z formaliną a na nich karteczi "z podziękowaniem"okazało się że kobieta była lekarką weterynarii i za samosąd dostała 2,5 roku w zawieszeniu.

-- 26 paź 2014, 15:46 --

również na interia-czateria niedawno wskoczył do mnie na prv koleś i mówił że jego była żona kiedyś wstrzykneła mu do moszny spirytus salicylowy i doszło do atrofii jąder.koleś jest świeżo po atrofii bo jakieś 3 lata i mówił że tak go męczy niedobór testosteronu że bierze prolongatum żeby nie palnąć sobie w łeb.jego była żona jest kosmetyczką.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez bittersweet 26 paź 2014, 17:20
torres napisał(a):Nie generalizuję. Znajdź mi kobietę, która jest seksowna i nie jest głupia (ładne dziewczyny nie muszą rozwijać intelektu bo i tak mają powodzenie więc więcej wśród nich jest głupich niż mądrych, szczególnie że społeczeństwo jest bardziej głupie niż mądre), nie ma wypranej głowy przez religię, romanse, internety, wiarę w dwie połówki jabłka, romantyczną miłość i nie buduje swojej wartości na atrakcyjności seksualnej jak to robi większość ładnych kobiet już podświadomie bo po prostu uczą się, że są lubiane za urodę i znienawidzone za to przez brzydsze kobiety. Do tego liczą się dla niej szczere relacje a nie kariera, pieniądze, posiadanie dzieci (wielu w ogóle tylko po to jest potrzebny facet).

Znam takie kobiety , zreszta sama taka jestem -w tym momencie cała Twoja teoria o pada :pirate: Haha
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez torres 26 paź 2014, 17:42
Musiałbym Cię bliżej poznać żeby to ocenić ;) Ja wiem, że takie wyjątki istnieją bo to wynika z czystej statystyki ale żeby na taką trafić i wiedzieć, że tak właśnie jest to ciężki problem bo to trochę jak trafić 6 w lotka. Gdybym na taką trafił pewnie od razu bym się zakochał a tego bym nie chciał.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 26 paź 2014, 21:27
Nie wiedzieć czemu, przykro mi, kiedy to czytam... nie wiem jak się ustosunkować do tego, co piszesz.
Walka z samym sobą jest najtrudniejsza.

przez carlosbueno 26 paź 2014, 21:57
torres napisał(a):Nie generalizuję. Znajdź mi kobietę, która jest seksowna i nie jest głupia (ładne dziewczyny nie muszą rozwijać intelektu bo i tak mają powodzenie więc więcej wśród nich jest głupich niż mądrych, szczególnie że społeczeństwo jest bardziej głupie niż mądre), nie ma wypranej głowy przez religię, romanse, internety, wiarę w dwie połówki jabłka, romantyczną miłość i nie buduje swojej wartości na atrakcyjności seksualnej jak to robi większość ładnych kobiet już podświadomie bo po prostu uczą się, że są lubiane za urodę i znienawidzone za to przez brzydsze kobiety. Do tego liczą się dla niej szczere relacje a nie kariera, pieniądze, posiadanie dzieci (wielu w ogóle tylko po to jest potrzebny facet).

Ja jakoś nie zauważyłem korelacji między urodą a intelektem zdarzają się i ładne i mądre i brzydkie i głupie. Ogólnie Twoje wymagania są takie że chyba nigdy żadnej byś nie znalazł ale o o to chyba chodzi, ja obniżyłem z wiekiem wymagania ale i tak przy moim samotniczym trybie życia, lenistwie i niskim statusie ciężko o poznanie kogokolwiek.
Największy Forumowy Maruda

przez Lenka30 26 paź 2014, 22:12
Znaleźć to pewnie by znalazł, ale czy ona by go chciała? Swoją drogą browar, zioło i muzyka toż to była kiedyś religia moich rówieśników. W sumie to nie widzę różnicy między piwem, paleniem a seksem....ten sam poziom rozrywki. Co innego muzyka :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez torres 26 paź 2014, 22:28
cheiloskopia, przykro? tez nie wiem czemu, dziwne.

carlosbueno, zależy co masz na myśli mówiąc mądre/ głupie bo jeśli chodzi o czystą inteligencję to masz rację a jeśli chodzi o wodę sodową to wiadomo jak to jest.

No tak, ja nie mam szans znaleźć dziewczyny w swoim guście,szczególnie że takie dziewczyny raczej nie są za mądre. Po prostu świadomość tego obrzydziła mi chęć związku i seksu. Czar prysł i tyle.

Co do niskiego statusu itd to niekoniecznie musi być z Tobą tak źle, większość tego jest na pewno w Twojej głowie. Az mam ochotę spotkać się z Tobą żeby Ci pokazać jak się rozmawia z kobietami kiedy nie ma się tego statusu i jest się leniem (no bo ja też w zasadzie nim jestem a status jest powiedzmy sztucznie zawyżony póki co).

Lenka30, palenie to w ogóle inny poziom niż piwo i seks, tu już wkracza pewna mistyka :D A szczególnie w połaczeniu z muzyką.

przez monk.2000 26 paź 2014, 22:48
Spodziewałem się trochę innego wydźwięku tematu.
Myślałem, że będzie ktoś, kto walczy z popędem seksualnym, np. z powodów religijnych. Ja kiedyś taki byłem i zastanawiam się jaki to może mieć wpływ. Jest nawet portal w internecie.
http://onanizm.pl/
Oni się w tym specjalizują. Może warto zajrzeć?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez refren 27 paź 2014, 02:13
monk.2000 napisał(a):Spodziewałem się trochę innego wydźwięku tematu.
Myślałem, że będzie ktoś, kto walczy z popędem seksualnym, np. z powodów religijnych.

Z powodów religijnych to akurat nie jest wolno walczyć z popędem, tak samo jak nie wolno sobie odcinać ręki czy nogi.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez monk.2000 27 paź 2014, 06:05
refren, no tak, ale masturbacja jest uważana za grzech ciężki z tego co wiem. Dlatego, jak ktoś nie ma jak wykorzystać popędu w "normalny" sposób to ma problem. Z resztą jest gdzieś taki cytat: "jeśli ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją". Chyba znasz, bo to z ewangelii.

8) Akineton

przez bittersweet 27 paź 2014, 11:13
torres, mnie sie zdaje ze boisz sie zwiazku i zaangazowania i dlatego sobie obrzydzasz kobiety i seks roznymi dziwnymi wykretami. Tak kombinujesz zeby miec powod unikac lasek tyle ze problem z fizjologia sie pojawia . W koncu poped to jeden z najsilniejszych instynktow.
Dla mnie unikasz rozwiazania problemu jakim jest obawa przed bliskoscia.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Siddhi 27 paź 2014, 12:33
Oj refren ;)
Żeby ateista musiał przypominać.

Mt4,40
8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny

9 I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.

10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie.

Z kolei De Mello mówi tak w "Przebudzeniu"
http://www.astro.eco.pl/astro2/przebudzenie.html
6. WYRZECZENIE NIE JEST TAKŻE ROZWIĄZANIEM

Ilekroć usiłujesz się czegoś wyrzec, ulegasz złudzeniu. Co ty na to? Naprawdę ulegasz złudzeniu. Czego się wyrzekasz? Ilekroć wyrzekasz się czegoś, wiążesz się z tym na zawsze. Pewien guru z Indii twierdzi, że kiedy przychodzi do niego prostytutka, mówi wyłącznie o Bogu.
- Mam dość życia, które wiodę - mówi. - Chcę Boga. I zawsze, kiedy odwiedza go ksiądz, mówi jedynie o seksie. Widzisz więc, że jeśli wyrzekasz się czegoś, to zrastasz się z tym na zawsze. Kiedy coś zwalczasz, wiążesz się z tym na wieki. Tak długo, jak z tym walczysz, tak też długo dajesz temu moc. Dokładnie taką moc, jak ta, którą wkładasz w tę walkę. Dotyczy to komunizmu i wszystkiego innego. Tak więc musisz "przyjąć" swoje demony, bo kiedy z nimi walczysz dajesz im siłę.

Czy nikt ci dotąd tego nie mówił?

Kiedy się czegoś wyrzekasz, stajesz się z tym związany. Jedynym sposobem, aby się z tego wyzwolić, jest poddać się temu. Nie wyrzekaj się niczego, poddaj się temu. Pojmij prawdziwą wartość takiego czy innego obiektu, a już nie będziesz musiał się go wyrzekać. Po prostu odpadnie to od ciebie. Ale oczywiście, jeśli tego nie dostrzegasz, jeśli nadal jesteś zahipnotyzowany, to uważasz, że nie będziesz szczęśliwy bez tego czy tamtego. Jednym słowem - ugrzęzłeś. Czego ci natomiast potrzeba? Bynajmniej nie tego, czego żąda tak zwana "duchowość", a mianowicie skłonienia cię do podejmowania ofiar i wyrzeczeń. To nic nie da. Ciągle pogrążony jesteś we śnie. Potrzeba ci nade wszystko rozumienia, rozumienia i jeszcze raz rozumienia. Jeśli zrozumiesz, pożądanie po prostu zniknie. Innymi słowy: jeśli się obudzisz, to pragnienie przestanie ci dokuczać.
Siddhi

przez monk.2000 27 paź 2014, 18:51
Siddhi, hehe. De Mello. Lubiłem to kiedyś czytać. Właściwie to przeczytałem raz, ale zrobiło dobre wrażenie.

8) Akineton

przez torres 27 paź 2014, 20:40
bittersweet napisał(a):torres, mnie sie zdaje ze boisz sie zwiazku i zaangazowania i dlatego sobie obrzydzasz kobiety i seks roznymi dziwnymi wykretami. Tak kombinujesz zeby miec powod unikac lasek tyle ze problem z fizjologia sie pojawia . W koncu poped to jeden z najsilniejszych instynktow.
Dla mnie unikasz rozwiazania problemu jakim jest obawa przed bliskoscia.

Nie, tym razem całkowicie nietrafiony post.

A co do tekstu de Mello to gdyby to tak działało nie byłaby potrzebna żadna psychoterapia. To tylko taki dobrze brzmiący bullshit z częścią prawdy i jeszcze większym kłamstwem.

Sortuj wg