zostałam zgwałcona we śnie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Masturbow 12 sty 2016, 19:29
kobiety często w takich sytuacjach stają się kompletnie bierne i sparaliżowane, stąd brak wyraźnego sprzeciwu, a tu jest coś bardzo nie halo, jeśli on miał wiedzę o zażywanych przez nią środkach nasennych
Masturbow

przez cyklopka 12 sty 2016, 19:31
NN4V, mógłbyś z łaski swojej nie objaśniać mi tego co napisałam, albo tego co przeczytałam.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Druid 12 sty 2016, 20:03
NN4V napisał(a):
cyklopka napisał(a):To, że ktoś nie jest w stanie wybełkotać sprzeciwu, bo leki/alkohol/zasłabnięcie, to nie jest zgoda...

Nie jest. Gwałtem jest stosunek z osobą nieprzytomną. Z opisu nie wynika, że była nieprzytomna i niezdolna do sprzeciwu. Wynika, że się sprzeciwić bała.
Niestety, trudno wymagać od kogokolwiek zdolności wróżbiarskich.

cyklopka napisał(a):...Z moralnego punktu widzenia racja jest po twojej stronie.

Jaka racja? Ona nie prowadzi z nikim sporu.
Tymniemniej jeśli wy dziewczyny będziecie oczekiwać w podobnych sytuacjach adekwatnych zachowań, to się na swoich wyobrażeniach przejedziecie.
Trochę racjonalności w tej histerii.

Na jakich wyobrażeniach się przejadę i w jaki sposób? Skąd pomysł, że odpowiedzialność spoczywa na osobie, która nie wyraziła sprzeciwu, a nie na tej, która zainicjowała całe zdarzenie? Wedł. Ciebie on miał prawo to zrobić, a ona miała prawo się sprzeciwić...
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 12 sty 2016, 20:07
Masturbow napisał(a):choć z drugiej strony odradzać komuś pójścia na policję, gdy czuje się skrzywdzony, bo w istocie 'nic się nie stało' jest niewłaściwe

no akurat w tym przypadku jest to najwlasciwsza z dostepnych mozliwosci

kotek ma absolutna racje - nie ma takiej opcji by typa uznali za gwalciciela
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ben rei 12 sty 2016, 20:15
Będąc bardzo stanowczym dałoby się to zgłosić na policji, ale przy polskich standardach kosztowałoby to pewnie sporo nerwów.
fubar

przez ego 12 sty 2016, 20:25
No to już zboki mają gotowy przepis jak zaliczyć dupę, na którą mają ochotę, pójść z nią razem spać w jednym mieszkaniu, a najlepiej łóżku i zrobić to nocy, gdy śpi. :lol: .. a na koniec powiedzieć lasce- gwałtu nie było, przecież nie protestowałaś. :lol: :lol: :lol:

ben rei napisał(a):Będąc bardzo stanowczym dałoby się to zgłosić na policji, ale przy polskich standardach kosztowałoby to pewnie sporo nerwów.
Oczywiście, że tak, przy czym im wcześniej jest to zgłoszone tym lepiej, bo jest szansa na zebranie śladów.
ego

przez elo 12 sty 2016, 20:30
ben rei napisał(a):Będąc bardzo stanowczym dałoby się to zgłosić na policji, ale przy polskich standardach kosztowałoby to pewnie sporo nerwów.

no ja to w ogole jestem fanka polskiej policji ostatnio jak zglaszalam kradziez to pobrali moje odciski palcow i zaprosili na sesje zdjeciowa i trzasneli mi takie ladne foty od przodu z tylu i z profilu (juz mniej ladne) tak jakbym co najmniej byla przestepca a nie ofiara i sama siebie okradla eh przejebane na bank to do systemu wprowadzili se KURWAMAC BEKA JAK RZEKA
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez mirunia 12 sty 2016, 20:34
elo napisał(a):kotek ma absolutna racje - nie ma takiej opcji by typa uznali za gwalciciela

Też jestem tego zdania. To pospolity samiec-prostak, który wykorzystał sprzyjającą sytuację i okoliczność. A takiej sytuacji można było uniknąć, nie zapraszając typa do domu na nocleg, po kilkudniowej znajomości i świadomości brania leków nasennych :shock: Zwykła naiwność i beztroska. :bezradny:
Smutny koniec złego początku.

przez Masturbow 12 sty 2016, 20:37
można mnożyć analogie, 'takiej sytuacji można było uniknąć, nie zakładając krótkiej spódniczki w nocy do parku'
Masturbow

przez Druid 12 sty 2016, 20:41
mirunia, czyli powinno być dla mnie oczywistym, że każdy napotkany facet to gwałciciel szukający okazji? Jak wsiądę z jakimś do windy, to "naiwność i beztroska", mogłam tego uniknąć.

edycja: może na wszelki wypadek będę wszystkich pytać, czy chcą mnie przelecieć
Ostatnio edytowano 12 sty 2016, 20:46 przez Druid, łącznie edytowano 1 raz
Druid

przez ben rei 12 sty 2016, 20:42
Wy dziewczyny lepiej uważajcie kogo zapraszacie na noc i do łóżka pleckami do snu, zasada ograniczonego zaufania ponad wszystko, na przykład tacy web przyjaciele, mogą całymi miesiącami kokietować tylko dla tej jednej nocy i wypiętej na chwilę pupki
fubar

przez czarnobiała mery 12 sty 2016, 20:45
My się znaliśmy kilka lat, ale 1,5 tygodnia byliśmy parą.

Pierwszy raz od chyba 3 lat idę na zwolnienie. Odwołałam jutrzejsze zajęcia i jutro rano idę do lekarza. Nie mogę się na niczym skupić, nie dałam rady przygotować tych zajęć i czuję, że bym się na nich jutro rozryczała. Jakoś źle mi.

przez elo 12 sty 2016, 20:51
Masturbow napisał(a):można mnożyć analogie, 'takiej sytuacji można było uniknąć, nie zakładając krótkiej spódniczki w nocy do parku'

akurat takie przypadki sa rzadkoscia - wiekszosc gwaltow jest dokonywana przez osoby znane ofierze i stroj nie odgrywa tu zadnej roli
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez klex 12 sty 2016, 20:55
Jak to nie był realistyczny sen to koleś zachował się rzeczywiście po chamsku na policje bez dowodów słowo przeciw słowu ciężko coś udowodnić. Żeby nie było z tego innych konsekwencji :roll: .
12513238

Sortuj wg