żyję wspomnieniami

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Mada 20 kwi 2008, 20:59
Ja caly czas mysle o przeszlosci, glownie dlatego ze czarno widze terazniejszosc i przyszlosc...
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez midaa 20 kwi 2008, 21:33
babcia ela napisał(a):MIDAA!!!

A tak w skrócie,dla przeciętnego człowieka - jaką myśl chciałaś nam przekazać?

hihi,
tak w skrócie to się nie zawsze da:)
Jakbym miała tak w skrócie coś przekazać to -może zdanie w mojej stopce. :P
Chodzi o to,żeby właśnie całościwo coś czasami przeczytać i wyciągnąc z tego wnioski- dla siebie a nie podawać "złote myśli", bo tak naprawdę każdy ma inny problem z przeszłości z którym się boryka.
Ja mam np. problem z jedną sprawą z przeszłości której nie zamknęłam i ciągle to do mnie wraca- jest to opisane w tym artykule a dotyczy odejść,pożegnań. Wraca to do mnie ciągle jak bumerang, niezależnie co bym w tej sprawie nie zrobiła i jakbym sobie tego nie tłumaczyła.
Czasami to sobie nawet tak myślę,że chyba trzeba się z tymi nawracającymi myślami pogodzić.Bo co innego? :roll:
Wiem,że nie każdemu się chce czytać, a to tak wkleiłam, może coś komuś "zaświta" :lol:
A tak poza tym, jak ktoś już znajdzie jakieś rozwiązanie w tym temacie- jak się pozbyć myśli z przeszłości to niech zapoda tę receptę. :D
pozdr, ;)
MICHAEL JACKSON 1958-2009 [*] Obrazek

Sortuj wg