"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez keram 04 maja 2008, 02:18
jestem wkórwiony, mam teraz w sobie tyle nienawisci że chyba mógłbym samego szatana pokonac!!!-

nie wiem od czego zaczAC GDYZ TERAZ to jest taka plątanina mysli...ze ja pier****.

nie ma zadnych mysli samobójczych , gdyz teraz dostaje takiego kopa ze nie ma takiej rzeczy której bym nie zrobił. zawsze walczyłem do upadłego,choc wiele rzeczy tutaj nie pisałem, i wychodziłem zwyciesko, niekiedy z opłakanymi skutkami, ale zwycięsko!.(choc nie robiłem niczego co wykraczało by poza ludzka nature) mam w sobie dusze wojownika i z tego jestem dumny!! chce zmienic swoje życie, nie wiem jeszcze w jaki sposób, bo najwyzsza wartoscia w piramidzie szczęscia jest spełnienie , choc sa wartosci które moga to przysłonić...:/

jest wiele pomysłow na zycie tylko trzeba miec odwage i chęć tego zrealizowania.

Po co zyjemy???- zyjemy po to aby dać komuś szczescie albo się zrealizować,

wartości???- największa wartoscia w życiu jest miłość-to najprawdziwsze uczucie które przesłania wszystko.

stwierdziłem ze mozna byc sk***ysynem, ale tylko dla ludzi którzy na to zasługują.

przyszłość??? jest zawsze niewiadomą ale jasno nakreślone cele, marzenia, systematycznosc , cierpliwosc i ćiezka praca nad soba moze doprowadzic do efektów które zadziwia nas samych.

cieszmy sie małymi rzeczami, bo jak spiewał Ryszard Riedel "w życiu piękne sa tylko chwile" . musze konczyc niestety..!!
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez szatz 04 maja 2008, 09:54
keram napisał(a):Po co zyjemy???- zyjemy po to aby dać komuś szczescie
dzięki keram,za to,że mi przypomniałeś :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:55 am ]
keram napisał(a):Po co zyjemy???- zyjemy po to aby dać komuś szczescie
dzięki keram,za to,że mi przypomniałeś :D
jeszcze będzie normalnie...

przez Matylda 05 maja 2008, 09:13
Keram,super że masz w sobie tyle energii.Sama chciałabym mieć jej odrobinę więcej,bo ostatnio czuję się "wypompowana".Tak trzymaj.Powodzenia. :smile:
Jestem jaka jestem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 maja 2008, 13:23
A ja nie wiem jak się dziś czuje.....nie potrafie tego określić :?
:)

przez Zagubiona=> 05 maja 2008, 15:23
beznadziejnie,mam czarne myśli,że nie zdam tej matury, pocięłam się znowu...chrzanić MATURĘ z polski angielskiego WOSu i biologii!!!!!!!!!!!! :-|
Zagubiona=>

przez Akin 05 maja 2008, 16:07
Mam mętlik w głowie i nie wiem co mam robić. Czego się złapię to wszystko spartam :( Tylko isć i nie wracać.
Akin

przez Kaja007 05 maja 2008, 16:18
Ja już dawno, tak źle się nie czułam. Fizycznie jest wszystko dobrze, ale psychicznie jestem w totalnej rozsypce i nie potrafię się pozbierać. Cały czas zadaję sobie pytanie, po co ja żyję? Przecież i tak jestem do niczego...
Nic nie ma sensu! Codzienna pustka, samotność i beznadziejność powoli mnie zabija, a ja nie potrafię sobie już pomóc. Przynajmniej się wyżaliłam...
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez ALEKS*OLO 05 maja 2008, 18:03
Ma ktos pozyczyc ostry noz, bardzo ostry ???
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez keram 05 maja 2008, 18:14
Ma ktos pozyczyc ostry noz, bardzo ostry ???

a ja dzisiaj streapteas robie, tak że zastanów sie bo moze chciała bys zobaczyc xD szkoda sie zabijac nie oglądajac takich atrakcjiXD ;P
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez Ampułek 05 maja 2008, 23:11
Życie jest dla mnie do dupy. Starałem sie ile mogłem. Ale Los robi swoje. To nie jest zmaganie sie ze soba - tylko z jakims determinizmem ktory zawsze sprowadza mnie do dolu. Mam dosc. Czy byly jakies jasniejsze chwile - byly ale dolow wiecej - taki bilans. Mam dosc.
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez Kaja007 06 maja 2008, 10:33
Ampułek napisał(a):Życie jest dla mnie do dupy. Starałem sie ile mogłem. Ale Los robi swoje. To nie jest zmaganie sie ze soba - tylko z jakims determinizmem ktory zawsze sprowadza mnie do dolu. Mam dosc. Czy byly jakies jasniejsze chwile - byly ale dolow wiecej - taki bilans. Mam dosc.

Jakbym czytała o sobie... Ja też się starałam, zależało mi, ale życie brutalnie, za każdym razem boleśnie sprowadza mnie na ziemię i pokazuję, że nic nie jestem warta i nic nie może m się udać. Teraz jest mi już wszystko jedno, bo znajduję się w dole, gdzie płacz i smutek, a dawne, szczęśliwe życie gdzieś tam zostało daleko za mną... :cry:

przez whisper 06 maja 2008, 13:30
No i dwie pierwsze matury za mną, teraz dwudniowa przerwa tylko co z tego? Znowu pier***e wszystko, mam dość upiłabym się. Nie wiem co jest. Jest mi źle... Nie wiem czemu - niby wszystko POWINNO być ok, większego doła ostatnio nie miałam od zeszłego tygodnia. Po co mi matura i życie? Bleh.
Nic nie wiem.
Nie mam ochoty myśleć, siedzieć, leżeć, spać, robić cokolwiek. Najlepiej byłoby nie być.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Kaja007 06 maja 2008, 18:34
whisper napisał(a):No i dwie pierwsze matury za mną, teraz dwudniowa przerwa tylko co z tego? Znowu pier***e wszystko, mam dość upiłabym się. Nie wiem co jest. Jest mi źle... Nie wiem czemu - niby wszystko POWINNO być ok, większego doła ostatnio nie miałam od zeszłego tygodnia. Po co mi matura i życie? Bleh.
Nic nie wiem.
Nie mam ochoty myśleć, siedzieć, leżeć, spać, robić cokolwiek. Najlepiej byłoby nie być.

Ja też ostatnio załapałam takiego doła... Cały czas ryczę i mam wszystkiego dość :evil: Jest tak źle, beznadziejnie, wszystko mnie boli. Czuję się jakbym się sypała na kawałeczki. Co dalej ze mną będzie :cry:

przez jaaa 06 maja 2008, 18:41
pozbierasz sie- wiary w siebie!!!

Sortuj wg