"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lusesita Dolores 28 lis 2013, 17:26
ale kiedy bedzie lepiej? :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Po prostu maciek 28 lis 2013, 17:29
Ahma napisał(a):ale kiedy bedzie lepiej? :(
Pytanie za sto punktów. Z mojej perspektywy jesi nic sie nie zmieni to chyba nigdy :(
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez vifi 28 lis 2013, 23:23
kiedy bedzie lepiej? :(
Może jutro?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 30 lis 2013, 13:58
Tak się cieszyłam, że pierwszy raz od dłuższego czasu gdzieś wychodzę ze znajomymi i co? Było beznadziejnie. Ja jestem beznadziejna. Niby się pośmiałam i nagadałam ale to wymagało ode mnie jakiegoś strasznego wysiłku, żeby wymyślić coś do powiedzenia. W ogóle włączyło mi się coś takiego dziwnego jak kiedyś, że nie mogłam się skoncentrować na tym co ktoś do mnie mówi. No ale to nie jest normalne po 1 piwie... Znajomi chcieli tańczyć, ja nie chciałam więc wyglądałam na tym parkiecie jak pokraka. I jeszcze był tam facet tak podobny do ... :( gapiłam się na niego jak idiotka. Dobrze, że mi jego laska nie wpier.. :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 14:28
Indifference1 Mnie imprezowanie też cie ciezko wkreca. Dopiero moze jak wypije sporo zaczyna mi przechodzi. A tanczyc i tak nie nawidze ;/
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Autodestrukcja 30 lis 2013, 14:33
Ahma napisał(a):ale kiedy bedzie lepiej? :(

Obrazek
Autodestrukcja

przez Indifference1 30 lis 2013, 15:10
Po prostu maciek, a ja nie lubię dużo pić. Chodzi o to, że wychodzę na prawdę bardzo rzadko i jak już wyjdę to się nie bawię za dobrze ;/ Wczoraj jak słuchałam znajomych to rozmyślałam o tym jacy są głupi. Jeszcze jakbym ja była jakaś mądra... Tak czy siak odechciało mi się imprezowania a to źle bo za niedługo już zupełnie stracę ze wszystkimi kontakt i zgnije sobie samotnie w domu.

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 15:19
Indifference1 też miewałem tak, że byłem w wielkim klubie ze znajomymi czasem z piekna dziewczyna koło mnie która cos tam mówiła i myslała ze ja ja słucham. Piłem sobie drinki. Patrzyłem na parkiet. Muzyka była tak głośna ze własnych mysli nie mozna było słyszec. Siedziałem i ciagle zadawałem sobie jedno pytanie:"Co ja tutaj robię?" Natomiast moi znajomi wyluzowaniu, używali sobie życia i cieszyli sie.

przez Indifference1 30 lis 2013, 15:28
Dokładnie. Jakbym nie mogła wyluzować, razem z nimi rozmawiać o głupotach i cieszyć się że w końcu wyszłam z domu. Nieee, ja muszę siedzieć jak za karę. DLACZEGO?! Dlaczego nie mogę po prostu cieszyć się drobiazgami? Nienawidzę siebie za to ;/ Ciągle jakiś obojętny, zły humor, zupełnie nic mnie nie cieszy...

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 15:51
Indifference1 napisał(a):Dokładnie. Jakbym nie mogła wyluzować, razem z nimi rozmawiać o głupotach i cieszyć się że w końcu wyszłam z domu. Nieee, ja muszę siedzieć jak za karę. DLACZEGO?! Dlaczego nie mogę po prostu cieszyć się drobiazgami? Nienawidzę siebie za to ;/ Ciągle jakiś obojętny, zły humor, zupełnie nic mnie nie cieszy...

Heh skad ja to znam. Mam to samo. Nic zupełnie mnie nie cieszy :(

przez idle 30 lis 2013, 19:00
Mój były jutro ma urodziny, które spędzi u swojej nowej dziewczyny. Ja w tym czasie będę oglądać Pokemony i przeglądać czany. Dlaczego muszę być takim strasznym życiowym przegrywem? :lol: Nawet nie mogę nad sobą płakać, tak mi siebie żal.
watch me disintegrate

przez kolekcjoner snów 30 lis 2013, 19:02
idle, rzuć wszystko i zostań trenerem pokemonów ;)
kolekcjoner snów

przez idle 30 lis 2013, 19:07
kolekcjoner snów, nie dziwię się, że Ash ma cały czas 11 lat, też bym została na etapie 12-13 latki najchętniej. Bez niepotrzebnych bzdur, takich jak faceci, seks i potrzeba socjalizacji :P
watch me disintegrate

przez Steviear 30 lis 2013, 19:07
Indifference1, Znam to uczucie.. Tylko jak mi się poprawia ,to wszyscy pytają co się stało.. że się tak śmieję..
Ale to jest tak żałosne ,że aż śmieszne. Może to tych ludzi nie lubisz? Albo tego co robicie? ewentualnie gdzie..
Po prostu maciek, Czekolady próbowałeś?:P
idle, Że tak powiem. *uj mu w d* :P Jego strata ;)
Kiedyś też oglądałam pokemony ;) miałam nawet pokebole :D Nie ma w tym nic złego
Zabaw się , wyluzuj :)
Steviear

Sortuj wg