"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kornelia_lilia 31 lip 2013, 11:00
Znów to zrobiłam. Znów swoim głupawym zachowaniem pogrzebałam ważną dla znajomość :why: Nie nadaję się do relacji damsko-męskich :why: Czy coś w tym złego, że chciałabym być dla kogoś ważna i wyjątkowa? Czemu ja muszę wszystko spiep... :why: :why: :why:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez ladywind 31 lip 2013, 11:12
kornelia_lilia, a da się jeszcze naprawić tą relacje?
Ostatnio edytowano 02 sie 2013, 09:09 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez sweethomealabama 31 lip 2013, 14:52
Czemu mnie to spotkało ?Zawsze mi się wszystko na łeb wali w najmniej odpowiednim momencie.Jestem chora, pokłuciłam się ze swoim chłopakiem a raczej rozstałam .Po kilku latach związku to takie przykre :why: :why: :why: i oczywiście stek obelg i oskarżeń w moim kierunku -100 %do poczucia własnej wartości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 31 lip 2013, 16:02
sweethomealabama, współczuje :(

a ja usłyszałam smutną wiadomośc, że powiesił się chłopak we wsi gdzie mieszka moja babcia :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez sweethomealabama 31 lip 2013, 17:55
ladywindJej to przykre...Kilka lat temu popełniła samobójstwo moja kolezanka z grupy ze studiów.Była wesoła uśmiechnieta swietnie sobie radziła z nauką niestety nie wróciła do nas po wakacjach nikt nie wiedział co się stało :-|

przez ( Dean )^2 31 lip 2013, 19:37
sweethomealabama napisał(a):Była wesoła uśmiechnieta swietnie sobie radziła z nauką niestety nie wróciła do nas po wakacjach nikt nie wiedział co się stało

Pewnie była samotna...

U mnie dużo gorzej dziś:(
Najgorszy jest wiatr.

przez Monar 31 lip 2013, 19:50
Moja matka się nachlała, spostrzegłam się, że ma wódę w torebce, więc zabrałam jej torbę, a ona zaczęła za mną gonić po domu, zdążyłam wyjąć alkohol, ale już i tak nic w butelce nie było. Zaczęła rzucać rzeczami, znów prawie rozbiła mi głowę... Wcześniej nożem, talerzem teraz taką metalową zawieszką na drzwi... Nic się nie przejęła.
Jak zwykle to moja wina, bo wczoraj była na terapii a ja i tak ją oskarżałam - to nic, że też była wstawiona ;]
To wszystko moja wina, ja jestem utrapieniem.
Ciekawe co zacznie mówić, jak mnie nie będzie, a nadal będzie pić.
Wtedy pies będzie winny?

Wkurzyłam się ostro. Bo jest niebezpieczna, jak widać... Opowieści o tym są straszne, a w realu jeszcze straszniej jest. Dwa miesiące jeszcze... Jak... Jak to wytrzymywać? Przecież tu w końcu może i mogłoby... dojść do tragedii. Ech...

przez Uciekinier 31 lip 2013, 20:57
Monar, przykro mi, masz bardzo nieciekawą sytuację. U mnie w domu zawsze było dobrze, a mimo to czuję się tu tak źle obecnie, tak bardzo niespełniony.. i jeszcze zamiast iść dalej studiować to wciąż tu będę gnił, choć wiedziałem, że będę tego żałował :( jestem nienormalny.
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez ladywind 31 lip 2013, 21:39
sweethomealabama, właśnie to taki paradoks że osoby wydawałoby się zadowolone z siebie i swojego życia najczęściej dokonują samobójstwa
Monar, współczuję

przez Monar 31 lip 2013, 22:19
Powinnam zniknąć z powierzchni ziemi. Tak się źle czuję sama ze sobą, że to tragedia. A jutro jeszcze do roboty, na rano, a ja w rozsypce.

przez Uciekinier 01 sie 2013, 21:17
Dręczy mnie to uczucie przemijania wszystkiego. W tym roku miałem już na pewno jechać na woodstock, ale znowu dałem d..y. Już nie chodzi konkretnie o to, ale większość spraw kończy się na zamiarach. Wziąłem piguły i jestem zadowolony, bo jest tak przyjemnie obojętnie, pół dnia leżąć, ślepo gapiąc się w jedno miejsce. Co to za życie ?
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez L.E. 01 sie 2013, 21:46
Kto by pomyślał, jak ciężko pisze się jedną stronę tekstu po angielsku... I jak długo :why:
Za bardzo się przyzwyczaiłam do formatu B5, teraz piszę na A4 i już prawie liczę linijki do końca, masakra :why:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Abbey 01 sie 2013, 23:02
Zabiję tę kurwę, wsadzę jej drut kolczasty w dupę i wszelakie inne otwory, niech zgnije, niech umrze. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie mam sił na nią :why: :why: :why:
Ja nie wiem, czy ona jest chora psychicznie, czy robi nam wszystkim na złość. Bo normalne to to nie jest :why:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Ferdynand k 01 sie 2013, 23:07
Vett kto?
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg