Czy czujecie wsparcie kogokolwiek?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Candy14 04 mar 2013, 13:38
Rozumierem. Jezeli chcialas pomocy i wyraznie o nia prosilas to kiepsko sie zachowali.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Gunia76 07 mar 2013, 12:01
Ja się wypowiem w temacie . Nie czuję wsparcia kogokolwiek z rodziny. :( Nikogo z nich nie obchodzi moje samopoczucie.
Niestety w społeczeństwie naszym nauczeni jesteśmy ze tylko silni i zdrowi mają rację bytu.
Mam jedną przyjaciółkę z którą mogę porozmawiać o swoim samopoczuciu, która bardzo mnie wspiera. :smile:
Co do wiary.... Przestałam wierzyć w Boga jak moja mama dostała wylewu w kościele i umarła. Do którego całe życie latała i mnie ciągała. Jak nie chciałam iść to była awantura :? Jednak wierzę, ze po śmierci gdzieś tam się przeniesiemy do równoległego świata, spotkamy tam swoich bliskich. Wierzę w duchy i reinkarnację.
http://www.nerwica.com/post918275.html#p918275 TO WŁAŚNIE JEST MOJA HISTORIA

przez Arhol 07 mar 2013, 12:13
Być może próbują,ale jednak mam wrażenie że raczej mają w d*pie moje "dolegliwości" i nie jest to brane na,poważnie...
Ale czego tu oczekiwać,dorosły jesteś człeku to i radź sobie sam :roll:

Więc patrząc subiektywnie - nie czuje
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 07 mar 2013, 13:33
W przypadku, gdy mam doła nastrojowego, to staram się tego za bardzo nie okazywać, ale gdybym okazał, to prawdopodobnie zainteresowała by się tym moja matka.

A w przypadku np. mojego pesymizmu, poczucia wartości - nie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Anna Maria 07 mar 2013, 13:35
Kiedyś Terapeutka była największym dla mnie wsparciem.Teraz świetnie układa mi się z rodziną i czuję od Nich można powiedzieć wsparcie.
Anna Maria

przez jaga70 08 mar 2013, 10:59
kasiątko napisał(a):Kiedyś Terapeutka była największym dla mnie wsparciem.Teraz świetnie układa mi się z rodziną i czuję od Nich można powiedzieć wsparcie.

Moja rodzina ma moje doły głęboko w d.....
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

przez misiek_1 19 mar 2013, 08:41
nie mam żadnego wsparcia ostatnio słyszę tylko wyzwiska pod moim adresem,mam już tego dosyc.

przez didi84 19 mar 2013, 09:08
Witam,ja niemam lepiej moj chlopak tylko mnie gnoji i to czasami za nic ze zla spodnice ubralam ze kurze zapomnialam wytrzec a ja kuzwa oprocz tego mam babcie w pieluchach i niestety niemam 4 rak :( nazywa mnie leniem i nierozumie mej choroby ehh wogole nieczuje wsparcia z jego strony nic tylko obelgi i wyzwyska ze pare kg tez bym mogla schudnac bo inaczej zerwie itp mam juz serdecznie dosc bo nic tylko becze....

przez Gunia76 19 mar 2013, 09:46
didi84 napisał(a):Witam,ja niemam lepiej moj chlopak tylko mnie gnoji i to czasami za nic ze zla spodnice ubralam ze kurze zapomnialam wytrzec a ja kuzwa oprocz tego mam babcie w pieluchach i niestety niemam 4 rak :( nazywa mnie leniem i nierozumie mej choroby ehh wogole nieczuje wsparcia z jego strony nic tylko obelgi i wyzwyska ze pare kg tez bym mogla schudnac bo inaczej zerwie itp mam juz serdecznie dosc bo nic tylko becze....

To czemu z nim jesteś???Skoro tak cię traktuje to niech odchodzi. Nie jest Ciebie wart.

przez ann21 19 mar 2013, 10:24
Po 21 latach poczulam delikatne wsparcie mojej mamy. .. do tej pory nie miakam go od nikogo. Jednakze najbardziej zależy mi na wsparciu psychicznym, bo moja psychika jest w strzepach. Nie wiem czy to da się naprawic
Każdy dzień, wyniszcza mnie coraz bardziej !

przez Gunia76 22 mar 2013, 09:07
JA już jestem zmęczona samotną walką z wiatrakami... :? Nikt mnie wspiera. Nikogo nie obchodzę, Wczoraj na terapii mówiłam o tym terapeucie, że nie mam już siły walczyć o to by wszystko było dobrze w rodzinie, by dzieci czuły się kochane ( m. nie potrafi okazywać uczuć zwłaszcza synowi i dziecko ma początki depresji ) nie mam siły czuwać nad relacjami syna i ojca, popychać ich do siebie, organizować im wspólny czas( ani m. ani syn nie potrafią spędzać ze sobą czasu, prawie nie rozmawiają, a m. nie chce zrozumieć ze jest bardzo potrzebny w życiu dziecka)Ja zawsze byłam siłą napędową naszej rodziny...ale juz nie mam po prostu siły :-|

przez gosiak71 22 mar 2013, 10:23
Gunia76, jak ja bardzo Cię rozumiem, mam córki i męża ,który jest ich ojczymem. Mieszka z nami moja matka(diabeł wcielony) ,Zależy mi na prawidłowych relacjach w rodzinie ale nie mam już siły. Walczę z depresją i nerwicą samotnie. Z pewnością łatwiej i szybciej dochodziłabym do zdrowia gdyby nie ciągłe pretensje kierowane w moją stronę. Staram się jak mogę ,ostatnio nawet zrobiłam mały krok do przodu.Moja radość jednak nie trwała długo bo moja rodzina skutecznie mi skrzydła podcięła. Przecież ja i tak mam wyrzuty sumienia jeżeli chodzi o córki, wiem ,że jestem beznadziejną matką ,to ja powinnam być wsparciem dla nich a nie rozczulać się nad sobą. :(

przez Gunia76 22 mar 2013, 11:07
gosiak71 napisał(a):Gunia76, jak ja bardzo Cię rozumiem, mam córki i męża ,który jest ich ojczymem. Mieszka z nami moja matka(diabeł wcielony) ,Zależy mi na prawidłowych relacjach w rodzinie ale nie mam już siły. Walczę z depresją i nerwicą samotnie. Z pewnością łatwiej i szybciej dochodziłabym do zdrowia gdyby nie ciągłe pretensje kierowane w moją stronę. Staram się jak mogę ,ostatnio nawet zrobiłam mały krok do przodu.Moja radość jednak nie trwała długo bo moja rodzina skutecznie mi skrzydła podcięła. Przecież ja i tak mam wyrzuty sumienia jeżeli chodzi o córki, wiem ,że jestem beznadziejną matką ,to ja powinnam być wsparciem dla nich a nie rozczulać się nad sobą. :(

Ja mieszkam z ojcem -ten sam charakter co Twojej matki ( może ich zapoznać ;) ) Najgorsze że psychicznie wykańcza mojego starszego syna. Wyzywa go od gnojów i gówniarzy jak tylko nie chce spełnić jego polecenia. Syn też nie bardzo dogaduje sie z tatą swoim, i już ma początki depresji. Jestem załamana.Uważam,że to przeze mnie, bo nie potrafię poprawić tych wszystkich relacji. Mam lęk przed reakcją facetów na jakikolwiek sprzeciw. ( trauma po ojcu z dzieciństwa- zawsze po sprzeciwie słyszałam te same epitety od niego co teraz mój syn) Jestem beznadziejna w takich sytuacjach.

przez gosiak71 22 mar 2013, 11:28
Moja matka psychicznie wykańcza wszystkich, taki charakter :evil:, nie chce mi się nawet o niej pisać :(
Najbardziej boli mnie to ,że dzieci mają do mnie pretensje , zawsze mogły na mnie liczyć, teraz nie mam sił i trudno jest im to zrozumieć.Jestem nerwowa, często się złoszczę (najbardziej na siebie). Myślę o jakimś ośrodku leczenia nerwic, odizolowałabym się od tego wszystkiego na jakiś czas. Dzisiaj to nawet nie mam sił żeby posprzątać, najchętniej to poszłabym spać.

Sortuj wg