CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Monster6 18 lip 2016, 18:15
Bode Miller, Taa na pewno.Zwłaszcza jak nie znają dokładnych przyczyn wielu chorób nawet.Gdyby tak było to po co by szukali ich ciągle? Co może znają już prawdziwą przyczynę a wszystkie nowości naukowe wypuszczają z opóżnieneim kilkunastu lat wstecz? Ktoś się tu teorii spiskowych na czytał :pirate:

A może już jakiś geniusz znalazł lek który ulecza z depresji jak twierdzisz,nawet nie znając przyczyn dokładnych,ale ciul geniusz znalazł i przyczyny i lek i to całkowicie wyleczalny.A potem co firmy farmaceutyczne się dowiedziały o nim zrobili mu wjazd na chatę,powiesili gada,dokumenty i próbki spalili,cały genialny plan poszedł w pizdu? Wątpie.Nawet w ten sposób raczej by mu to wszystko zajebali bo na wynalezienie czegoś takiego jest od kopa nagroda nobla i obłowienie się kasą na całe życie.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Bode Miller 18 lip 2016, 18:50
Nie zawsze trzeba mierzyć ludzi swoją miarą.I co tak im wszystkim wierzysz w ciemno? Przy każdej transakcji finansowej jest wyzysk. Zobacz na hanldarzy samochodów, polityków, biura podróży, które padają i zostawiają ludzi w obcym kraju, amber gold, firmy pożyczkowe. Sam nawet nie wiesz jaki syf znajduje się w żywności, którą na co dzień jesz. Jak działają papierosy, napoje energetyczne, alkohol? Myślisz ,że takie firmy farmaceutyczne nie kombinują przy produkcji leku? .Sam fakt ,że te firmy współpracują z lekarzami i wpływają na ich decyzje jakie leki mają pacjentom wypisać za określone finansowo profity jest kombinowaniem i krótko mówiąc łapówką. Przyczyny większości chorób są już znane. To nie średniowiecze . Wymyślili Internet, laptopy ,smartfony wymyśliliby i skuteczne leki. Co było z wycofanym lekiem na nowotwór? Ja im nie ufam. Nie mam nawet podstaw. Sam przecież narzekasz na te leki ,że źle się po nich czujesz a i tak musisz je brać.

Bode Miller

przez Monster6 18 lip 2016, 19:41
Bode Miller, Nikomu nie wierzę w ciemno.Sam wiem jak np. w szpitalach psychiatrycznych wiele rzeczy jest tuszowanych jak na epikryzie ze szpitala jest napisane tylko to do czego nikt inny nie może się przyczepić.Jak są zatajane fakty.Jak mogą napisać że pacjent jest agresywny,ale nie na piszą że pacjent w szpitalu spożywał alkohol bo oni są od tego by do tego nie dopuścić.Podobnie jak są tuszowane wszelkie nadużycia.Ile syfu jest w jedzeniu...Co nie zmienia faktu że to co piszesz to tylko z ch*uja wyssane teorie spiskowe.Podaj dowód na potwierdzenie teorii że został już wymyślony uzdrawiający lek bo jak twierdzisz wszystko już zostało odkryte.Doprawdy? Wszystko? Przyczyny stwardnienia rozsianego też nie są do końca poznane i co tam też już ktoś wymyślił cudowny lek tylko to ukrywa by nie dostać za to nagrody nobla i być mega bogatym?
Co do tego że koncerny farmacetyczne nakazują lekarzom wypisywanie swoich leków.Firmy mają umowę z lekarzami żeby gdy będzie potrzebny ów lek oni wypisywali receptę na lek z tej firmy! Jeden lek może produkować kilka firm farmaceutycznych,jednego leku nazw handlowych potrafi być z 15.(Setralina jest lekiem który ma 15 nazw handlowych)
Byłem kiedyś u lekarki która miała dwa kalendarze,zegarek na stole,karteczki i na wieszaku fartuch-wszystko firmy ESCITIL(Escitalopram).
Popatrzyłem na ten kalendarz i przypomniałem sobie że czytałem o tym leku i zacząłem nalegać,namawiać,prosić by mi go wypisała.A jak się na coś uprę to koniec świata.Z kilkanaście minut chciałem dosłownie ten lek.Nie ugieła się powiedziała że musi mnie szybciej postawić na nogi i przepisała starą klomipraminę i sulpiryd stare leki od których raczej nie miała żadnych profitów.Nie wątpie że od tamtej firmy nie jeżdziła nawet na wakcje.Ale nie przepisała mi tego leku mimo iż w jej gabinecie świeciło po oczach aż od nazwy tej firmy.Nie masz podstaw by wierzyć lekarzom a masz podstawy by wierzyć w teorie spiskowe? Jakie to podstawy? Co do mnie oczywiście że narzekam na leki i będę dlatego że dobrze wiemy że nie są to leki idealne że mają wiele skutków ubocznych...Tylko to że narzekam nie znaczy że mam za to obwiniać bogu ducha winnych ludzi.Szukac ofiary na której za to by się wyżyć.Wyżywać się na psychiatrach,na firmach farmaceutycznych, tworzyć i powielać teorie spiskowe.Leki są jakie są,lekarze leczą tym co mają dostępne i jak ich uczyli.Oczywiście że firmy farmaceutyczne kombinują przy lekach potrafią sprzedawać tą samą substancję dokładając różnych wypełniaczy które to nawet wypełniacze sa chemią od której mogą być skutki uboczne nie od leku tylko od substancji pomocnicznych tylko po to by zrobić konkurencje i sprzedawać towar.Oczywiście że są psychiatrzy którzy załatwiają lewe renty,wypisują lewe recepty,kręcą wałki,są psychiatrzy którzy trzepią kasę za robienie filmików z suplementami niby leczących choroby psychiczne.Nic nie jest czarno-białe.Świat nie jest cukierkowy.Ale nie wrzuczam wszystkich do jednego worka i nie powielam spiskowych teorii których sens i dowody są takie jak to że nie ma chorych psychicznie tylko koncerny farmaceutyczne w porozumieniu z psychiatrami wywołują i pogarszają celowo choroby,że jest to kontrolowanie społeczeństwa...Chyba że to co piszesz to są twoje objawy psychotyczne.Jak tak to ok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bode Miller 18 lip 2016, 20:27
Nie są objawy psychotyczne, bo choruje tylko na F33. Co do lekarzy to wielokrotnie od nich samych słyszałem takie opinie ,że te leki to gówno i ,że firmy farmaceutyczne zarabiają pieniądze kosztem pacjentów. Nie chodzi mi konkretnie o jakieś badania czy dowody, ale wczuj się w sytuacje ludzi zarządzających taką firmą farmaceutyczną. Myślą o sprzedaży a nie o zdrowiu pacjenta. Biznes jest dochodowy, bo zachęca do systematycznego łykania pigułek. Efekt placebo? Praktycznie taki sam jak skuteczność każdego leku. Sam lekarz mi mówił ,że niektórzy pacjenci wymuszają na nim przepisywanie określonych recept. Mechanizm tego biznesu jest taki sam w przypadku bioenergoterapii, psychoterapii i wielu innych chorób. Niby pomaga ,ale nigdy nie pomożę. Trzeba chodzić na kolejne wizyty a u lekarza trzeba brać ciągle leki.
Bode Miller

przez zdiagnozowana 18 lip 2016, 20:54
Ciekawe teorie... Bardzo bliska mi osoba jest fizykiem medycznym i pracuje w USA w laboratorium przy badaniach leków. Przy ostatniej wymianie zdań stwierdziła ze caly amerykański koncern farmaceutyczny jest skupiony na szukaniu nowych antydepresantow które zapewnił by bilionowe zyski. W końcu cale stany chodzą do psychiatry a antydepresanty lykaja jak witaminki. Stwierdził żebym zapomniala o nowych lekach na chad czy schizof chyba ze przez przypadek. Bo poprostu nim ich nie szuka bo się nie opłaca ale antydepresanty to inna bajka. A jesli chodzi o psychiatrow sama mam znajomego co jest grubo urobiony z lekarskich kombinacji ale to nie znaczy ze przepisuje tylko te leki które są oplacalne. Zawsze stara się pomoc jak tylko może.

przez zdiagnozowana 18 lip 2016, 21:03
Bylam u swojego lekarza i dostałam opierdol ze panikuję i wymyślam. Ze w zyciu nie słyszał żeby ktos miał takie jazdy po 50 lamo a do tego jak dzis do niego sie wybrałam cudownie ozdrowialam nie odkladajac lekow. Może faktycznie panikuję przepisał antydep typowo przeciwlekowy oczywiście w towarzystwie lamo. Do tego dodal ze jak widzi moje paniki zaczyna wątpić w to co mi naprawde jest. No cóż...

przez Monster6 19 lip 2016, 10:54
Od wczoraj w takim stanie.Jak na filmiku niżej.Wariactwo.Można zatęsknić za najciężą leżącą deprechą.W sumie nie wiem co gorsze ten stan mieszany czy typowa klasyczna deprecha.Deprecha i chore pobudzenie z którym nic nie można zrobić.Nawet jak próbuję ten napęd czymś zająć to nie wiadomo jakim trafem zaraz jestem w zupełnie innym miejscu próbując robić zupełnie co innego.Coś jak akatyzja po neuroleptykach tylko że psychiczna chorobowa.Tu coś rozjebane,tu zostawione,tu zaczęte totalny burdel.Jak mnie kiedyś przenieśli na inny oddział w takim samym stanie to poszedłem do dyżurki po coś na uspokojenie.To mi pielęgniatka mówi że nie może mi nic dać bo to musi lekarz przepisać.Po jakimś czasie zaraz wróciłem i mówie dajcie mi coś na uspokojenie bo kogoś zapierdole.Mówi że jedynie mogę iść w pasy.Pomyślałem no dobra wszystkiego trzeba w życiu spróbować.Będzie co wnukom opowiadać-żart :mrgreen:. Ale salowy chyba śniadania nie jadł bo mnie tak przywiązał że z nudów potem sam się rozwiązałem i sobie poszedłem.Jego mina jak szedł korytarzem i zobaczył że ja zamiast w pasach to sobie z jakimś wariatem nakurwiam w ping ponga - bezcenna.No ale potem przyniósł mechanicznie pasy,zamykane na kluczyk.Z których nie da się wyjść.Miałem coś jak końskie siodło na klacie.Jeszcze pampersa mi przynieśli bo takie mechaniczne pasy zdejmować z kogoś to jest trochę roboty(to nie te zwykłe że tylko ręcę i nogi związane).Ale myślę no k*urwa no nie jeszcze mi zwieracze nie puszczają.Więc dostałem kaczkę.Na szczęście całą noc przespałem jak zabity i z rana mi to ściągneli.
Ten stan mieszany to walka o przeżycie.Jak na wojnie a więc walczymy!

przez WolfMan 19 lip 2016, 11:08
Spisek,spisek,spisek ;)

https://www.youtube.com/channel/UCMfcex ... xhQ/videos

Jak widać czasem można WSZYSTKO ;)

przez Liber8 19 lip 2016, 11:24
WolfMan napisał(a):Spisek,spisek,spisek ;)
https://www.youtube.com/channel/UCMfcex ... xhQ/videos

Urocza Pani :D
Dekolt mnie rozprasza, ale nie szkodzi. Na pewno lepiej i przyjemniej się to ogląda, niż filmy o tematyce typowo spiskowej.

przez WolfMan 19 lip 2016, 11:26
Liber8, ;)
Są i na tym świecie fajne rzeczy,mimo wszystko ;)

przez eovo 19 lip 2016, 11:39
Tylko teorie spiskowe w jakiejś części się potwierdzają tak było z grup Bilderberg i z Chemitralis .

przez WolfMan 19 lip 2016, 11:43
eovo, Całkiem możliwe,ale czasem za dużo człowiek sobie wkręca sam.....

przez Carica Milica 19 lip 2016, 13:22
Zaczęłam zaznaczać dni, kiedy nie mam żadnej chadowej fazy - na liczniku jedenaście. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez zdiagnozowana 19 lip 2016, 14:01

Sortuj wg