Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Alexandra 27 cze 2011, 23:55
Dzisiaj sobie uświadomiłam, że będę już sama, nie mam nawet ochoty z kimś próbować. Ale od początku. od 1,5 roku jestem na terapii psychodynamicznej. Zdecydowałam się na nią ze względu na różne lęki, depresję jakie przechodziłam. Inny powód był też taki, że nigdy z nikim nie byłam ( w sensie z mężczyzną), a do 26 roku życia kompletnie nie interesowałam się mężczyznami (ani kobietami). Wydawało mi się, że nie spotkałam właściwego, jednak z moją terapeutką doszłyśmy do wniosku, że powodem był i jest ogromny lęk przez związkiem, a co za tym idzie seksem. Na samą myśl o jakiś oczekiwaniach seksualnych partnera mnie blokuje - że się nie przełamię, że to czego on chce wyda mi się nie do przyjęcia, że mnie to zrazi. Ten lęk był w mnie tak duży, ze do 26. roku życia nie pojawiło się zadne zainteresowanie ani potrzeba bycia z kimś.Próbowałam na studiach, ale chłopak mnie zraził w sprawach intymnych, ktorych mu odmówiłam. Po terapii, po roku pierwszy raz zainteresowałam się chłopakiem, coś poczułam, myślałam że ze wzajmenością, ale jak to u mnie bywa- na początku się bardzo interesował , potem nagle przestał, mimo że bardzo chciałam. Myślę, że to jest przyczyną obecnego stanu, zwiększonego lęku i przekonania, że nigdy już nic nie poczuję. Weszłam na jakies forum seksualne i jak poczytałam to , co jest normą w seksie teraz i czego "każdy" meżczyzna oczekuje , moj poziom lęku i blokady wzrósł do maksimum. Jeśli faktycznie jest tak, że większosc oczekuje seksu oralnego i nie zrozumie, że to może być wbrew partnerce, to faktycznie będę sama, gdyż nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

Co jest najlepsze, pragnę przytulania, całowania się z mężczyzną, ale sprawy seksualne mnie tak przerażają, że nie wiem ile będę musiała byc jeszcze na terapii, abym pomyślała, że fajnie jest z kimś spróbować. Myślicie, że jest możliwe, aby spotkać wyrozumiałego, kochającego mężczyznę , który nie nalega na formę seksu, która by mi nie odpowiadała? Pocieszcie :(
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez bretta 28 cze 2011, 00:18
Alexandra, nigdy nie mów nigdy, możesz kogoś znaleźć zupełnie przypadkiem, zupełnie nie chcący ;)...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Misiek_NL 28 cze 2011, 00:18
Tak... to możliwe. Czemu z góry zakładasz że nie spełnisz oczekiwań ewentualnego partnera ? Na pewno znajdziesz kogoś z kim znajdziesz szczęście i wyrozumiałość, także w tych intymnych sprawach ;)
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alexandra 28 cze 2011, 00:19
Dziekuję za pocieszenie, z tym że u mnie lęk nie polega na tym, że niemozliwe jest znaleźć, tylko że psychicznie nie przeżyję jak mnie zostawi z powodów seksualnych, o których pisałam wyżej

przez bretta 28 cze 2011, 00:20
Alexandra, wiem, rozumiem... ale to tego nie wyklucza. Może uda Ci się to przepracować na terapii, może znajdziesz faceta, który będzie cierpliwy i Ci pomoże. Zresztą, spójrz na swój własny podpis;)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Alexandra 28 cze 2011, 00:23
Dzięki. Chyba naczytałam się na forach za dużo, że każdy facet tego będzie oczekiwał i to norma teraz oraz, ze nie zaakceptuje kobiety, która tego (czyt. seksu oralnego) nie chce.

przez Misiek_NL 28 cze 2011, 00:26
Nie myśl o tym w ten sposób... Pomyśl sobie że skoro on za dużo wymaga ( choć to nie powinno polegać na wymaganiu ) to jest jego problem i niech spada... ;) A Ty znajdziesz kogoś innego kto pokocha Cię i taką jaka jesteś :)
Misiek_NL

przez Nel 28 cze 2011, 00:26
Alexandra, jasne jasne jasne, napewno spotkasz przytulastego faceta, oni wbrew temu co wypisuja na forach są bardziej czuli i delikatni, tylko udaja twardzieli bo mysla ze kobiety tego oczekują....a reszta przyjdzie sama Olu, sex jest tak pzrepiękny ze az dech zapiera...ale z tym z kim tzreba a nie z byle kim, pocieszam przytulam i trzymam kciuki :) bedzie przepieknie, zobaczysz
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez bretta 28 cze 2011, 00:27
Alexandra, nie czytaj tyle, to szkodzi, 'pobaw się' w praktykę ;)

przez Alexandra 28 cze 2011, 00:28
Bardzo Wam dziękuję, nawet nie wiecie co to dla mnie znaczy przed snem. Postaram się myśleć optymistycznie. Dobranoc, kochani!

przez bretta 28 cze 2011, 01:49
do usług;)
Dobranoc:)

przez Miro 28 cze 2011, 02:00
To ja się wypowiem jako facet. Jeżeli kobieta sobie nie życzy, nie lubi a on z tego powodu odchodzi to doopa nie facet ;) Prawdziwy facet zrozumie :!:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez khaleesi 28 cze 2011, 05:10
Wstałam i wchodzę na forum to jakieś uzależnienie :lol:

Nie przejmuj się . Jeśli na coś nie mamy ochoty to tego nie robimy. I nie każdy facet oczekuje seksu oralnego , Zresztą to jest bardzo intymna czynność więc wiesz...
Zresztą to chore co ludzie nieraz wypisują więc się nie sugeruj. Połowa tego to może być chęć dowartościowania się.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Alexandra 28 cze 2011, 23:36
Dziekuję Wam bardzo, szczególnie za męskie wypowiedzi. Staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, że spotkam kogoś, z kim mi się ułoży.

Sortuj wg