Przez nawrót depresji zostawiła mnie dziewczyna

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez buu 19 maja 2011, 20:29
_someone_ napisał(a):Moim zdaniem po prostu takie zachowania są nie na miejscu i chyba nie jest to dziwne, że część z nas reaguje na takie teksty.

Są i nie jest to dziwne. Ja też strasznie nie lubię uogólnień. Jak coś nam nie pasuje należy zwrócić uwagę. Tylko powiedziałam, że wciąganie się w tego typu sprzeczki jest bezsensu.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Badziak 20 maja 2011, 02:38
Zły człowiek napisał(a):Jak mam o nią walczyć skoro nie ma ochoty się w ogóle widywać, chodzić do pracy, nic. Kompletnie

No, bo właśnie na tym polega depresja, że się nie ma siły na kontakty towarzyskie, na pracę, na nic.

Zaoferowałem jej swoją pomoc, że mimo wszystko może na mnie polegać - ale nic więcej nie mogę zrobić.

Możesz, ale nie chcesz, bo jesteś zły, rozczarowany itp. :?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez linka 20 maja 2011, 10:34
Za obrażanie pan dostaje prezent.
wiesz co....daj sobie spokój z tą dziewczyną bo z takim typem przy boku ciężko będzie jej dojść do siebie. 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewa321 20 maja 2011, 23:04
....Ona potrzebuje czasu....daj Jej go!!!!....,ale nie wycofuj się całkowicie....przeczekaj...może jest szansa....
choć osobiście....ja bym Cię skreśliła....
jednak może jest szansa dla Was.... :great:

-- 20 maja 2011, 23:18 --

ile masz lat?

przez _someone_ 23 maja 2011, 19:04
Nie ingeruj w jej bliskich. To jej decyzja komu o tym powie, a komu nie. Pisz do niej co jakiś czas, że Ci zależy na niej i że się martwisz. Wspieraj ją. Tylko nie przesadzaj. Musisz zdrowo jej pomóc, tak by nie czuła się nagabywana. Generalnie ona potrzebuje taraz czasu.

Sortuj wg